Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

X-Divide - Sympathy. Strona: 1

Artykuł: X-Divide - Sympathy

X-Divide - Sympathy Wysłany: 2009-02-20 16:36

uwielbiam tych dwóch panów :-)

Nic mi natomiast nie wiadomo o tym, żeby NamNamBulu miało powrócić na scenę. Zespół przekształcił się we Frozen Plasma po zmianie wokalisty, Henrik udziela się w innym projekcie, Vasi też ma pracy pod dostatkiem, więc.. jakoś nie sądzę.



Wysłany: 2009-02-22 12:49

Specjalnie dla starych fanów NamNamBulu Vasi niedawno stworzył specjalny myspace:

www.myspace.com/namnambulu



Re: X-Divide - Sympathy Wysłany: 2009-02-22 15:13

[quote:8d0f6c9fd7="kontragekon"]Nic mi natomiast nie wiadomo o tym, żeby NamNamBulu miało powrócić na scenę. Zespół przekształcił się we Frozen Plasma po zmianie wokalisty, Henrik udziela się w innym projekcie, Vasi też ma pracy pod dostatkiem, więc.. jakoś nie sądzę.[/quote:8d0f6c9fd7]

Ale ja nie napisałam w artykule, że NamNamBulu się reaktywuje. Wiem dobrze, że zespół skończył swoją żywotność parę lat temu. Zwrot "łapiący oddech duet" można zrozumieć dwuznacznie. Właśnie tak jak Ty zrozumiałaś, czyli, że mają się reaktywować (do czego raczej na pewno nie dojdzie) lub, że muzycy NamNamBulu "łapią oddech" z powodzeniem (mimo zakończenia działalności NNB) realizując się w nowych projektach. Być może trochę niezrozumiale się "wyraziłam" w tym niusie, mój błąd.

Pozdrawiam :)



Wysłany: 2009-02-22 15:52

Dla mnie "łapać oddech" było jednoznaczne z "odpoczywać, żeby powrócić za jakiś czas" (co mogło trochę namieszać w głowach), dlatego tylko skomentowałam. Nigdy nie wątpię w Twoj profesjonalizm, jak pewnie już wiesz :) Dlatego naprawdę zaczęłam się zastanawiać, czy nie planują jakiegoś come backu.

Za to Frozen Plasma już w czerwcu wydaje nową płytę, a tytułowa piosenka z singla "Earthling" lada dzień powinna znaleźć się na myspace'ie (w sprzedaży od 27 marca). Vasi zmiksował też "Carry You" VNV Nation i remix znajdzie się na wydawnictwie "Reformation 1".



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło