Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

pierwsze oficjalne wideo Diary Of Dreams.. Strona: 1

Artykuł: pierwsze oficjalne wideo Diary Of Dreams.

pierwsze oficjalne wideo Diary Of Dreams. Wysłany: 2009-02-20 11:42

riffgoth (Anciliae)
riffgoth
Posty: 39
Maków Podhalański

w serwisie YT można zobaczyć oficjalne wideo DoD będące zapowiedzią nowego albumu.
Co o nim sadzicie?



http://www.youtube.com/watch?v=7Nd4ETfrqeo


"istnieją dwaj znani bogowie Orków, Gork i Mork. Jeden z nich to cwany bóg brutalności, drugi zaś to brutalny bóg cwaniactwa. Różnią się tym że jeden Wali w łeb gdy się na niego patrzy, a drugi wali po łbie jak się na niego nie patrzy"


Wysłany: 2009-02-20 12:01

Muzyka mi się podoba, ale ci panowie powinni zająć się raczej robieniem muzyki, niż teledysków


On and on we keep growing inside, hopefully for a long, long time...


Wysłany: 2009-02-20 18:47

Muzyka mi się bardzo podoba :D Klip może nie powalający,ale jak dla mnie wystarczający :) Z niecierpliwością wyczekuję na nową płytę :D



Wysłany: 2009-02-22 10:37

sums (Diabolista)
sums
Posty: 165
Grodzisk Wlkp./Poznań

Najbardziej lubię w Diary f Dreams to .. ze wogóle się nie zmieniają. Wszystkie piosenki są do siebie podobne ale o dziwo żadna ich płyta mnie nie znudziła :) A teledysk całkiem sympatyczny 8)


"W samym akcie oddania się złu nie ma jeszcze wykluczenia możliwości kochania" Anne Rice "Wampir Lestat"


Wysłany: 2009-02-22 10:38

Teledysk szału nie robi, ale podoba mi się^^ Pierwsze koty za płoty. Świetna ta pani szalona.


No risk no fun


Wysłany: 2009-02-22 11:18

Wielu z Was mowi, ze spodziewalo sie czego innego/ czegos wiecej od tego clipu. Postawie zatem pytanie: czego sie spodziewaliscie?


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2009-02-22 11:18

[quote:b6366b2db9="Allanon23"]W związku z tym, iż od dłuższego czasu marzyło mi się, aby Adrian Hates nagrał w końcu swój pierwszy oficjalny teledysk, mogę rzec iż tamtego dnia (tj 17.02) sprawił mi przez to "prezent urodzinowy" :)[/quote:b6366b2db9]

Widze, Alu, że masz jakieś szczególne znajomości, bo video pojawiło się 19-ego i ani godziny wczesniej Ale życzę Ci wszystkiego najlepszego, mój drogi - spóźnione, ale serdeczne.

Filmik profesjonalny, ale ze słabą siłą wyrazu (w mojej opinii niemal żadną). Za to piosenka genialna i bynajmniej nie taka sama jak wszystkie. Klimat może i jak starych utworów, ale liczy się też produkcja. Która z płyty na płytę jest lepsza!



Wysłany: 2009-02-22 12:01

[quote:2f16808b55="Allanon23"]
Dziękuję za życzenia.[/quote:2f16808b55]

Mam nadzieje, ze nie wziales moich slow za zlosliwe, bo jakos tak to napisalam.. przepraszam. Po prostu nie chcialam mieszac ludziom w glowach z data :-) Film byl na stronie 19-ego, przeciez wiesz, ze jestesmy z Blackforever maniaczkami DoD i wchodzimy na ich myspace'a codziennie

I tak jak napisal moj przedmowca - moze nic odkrywczego, ale profesjonalizm i zaangazowanie tworcow jest dobrze widoczne.

Osobiscie wole jednak klipy w stylu "Synthesize me" Dioramy - mniej formy, wiecej podskornej tresci.



Wysłany: 2009-09-14 20:22

Szczerze, to utwór podobał mi się bardziej zanim zobaczyłam teledysk


Prawda jest córą czasu poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności.


Wysłany: 2009-09-15 15:17

Może nie zepsuł, ale jakiś taki za zwyczajny. Czegoś więcej się po nich spodziewałam. A uroda Adriana oczywiście nie ma tu nic do rzeczy. Zresztą zawsze lepiej oglądać go na żywo niż w teledysku

:wink:


Prawda jest córą czasu poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło