Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

WYmiana muzyką. Strona: 1

WYmiana muzyką Wysłany: 2009-02-18 11:27

Lehti (Bicz)
Lehti
Posty: 50
Krotoszyn/ milicz/ wrocław

w związku z tym że chcę posłuchać czegoś nowego, co być może dla was wcale takie nowe nie jest bardzo proszę o podesłanie mi jakiejś muzyki...
Każdy chce się przecież rozwijać... pod względem muzycznym także...

mój adres e-mail na który proszę przesylać mi utwory które uznacie za godne słuchania .. ..
lehti_1989@o2.pl


Odi profanum vulgus et arceo..


Wysłany: 2009-02-18 11:31

słuchaj lepiej albumami a nie utworami. Utworami to się słucha kapel z MTV i Vivy


.


Wysłany: 2009-02-18 11:43

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

zamiast przesyłania utworów nie lepiej najpierw zapoznać się z zespołami na myspace czy na last.fm?
od siebie tez cos trzeba wymagac - chce sie znalezc, trzeba szukac


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-02-18 11:43

Lehti (Bicz)
Lehti
Posty: 50
Krotoszyn/ milicz/ wrocław

może... ale żeby ppoznać album trzeba też poznać konkretny utwór... zresztą... cierpię na brak dobrej muzy:)


Odi profanum vulgus et arceo..


Wysłany: 2009-02-18 11:45

Lehti (Bicz)
Lehti
Posty: 50
Krotoszyn/ milicz/ wrocław

[quote:4a5acc1f06="minawi"]zamiast przesyłania utworów nie lepiej najpierw zapoznać się z zespołami na myspace czy na last.fm?
od siebie tez cos trzeba wymagac - chce sie znalezc, trzeba szukac [/quote:4a5acc1f06]


tak.. wszystko rozumiem... ale moja prośba wynika też z faktu ze nie znam zbyt wielu dobrych zespołów... a szukanie na myspace zanim na coś trafię może trwac wieki.. (trzeba umieć szukać...)


Odi profanum vulgus et arceo..


Wysłany: 2009-02-18 11:48

A jakie klimaty lubisz?


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-02-18 11:51

Lehti (Bicz)
Lehti
Posty: 50
Krotoszyn/ milicz/ wrocław

hm... lubię metal, rock i klasykę.. ale chce poznać jakieś zespoły gotyckie... trzeba się rozwijać:)


Odi profanum vulgus et arceo..


Wysłany: 2009-02-18 11:56

mało czytasz bejbe :) przeglądaj różne portale i sama próbój. na start polecam www.metal-observer.com - chyba najbardziej profesjonalne recki mają i w 90% zgadzam sie z opiniami stamtąd


.


Wysłany: 2009-02-18 11:58

Lehti (Bicz)
Lehti
Posty: 50
Krotoszyn/ milicz/ wrocław

:) każda pomoc w szukaniu muzyki jest dla mnie cenna

dosłownie


Odi profanum vulgus et arceo..


Wysłany: 2009-02-18 12:10

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:eee28336ec="Lehti"][quote:eee28336ec="minawi"]zamiast przesyłania utworów nie lepiej najpierw zapoznać się z zespołami na myspace czy na last.fm?
od siebie tez cos trzeba wymagac - chce sie znalezc, trzeba szukac [/quote:eee28336ec]


tak.. wszystko rozumiem... ale moja prośba wynika też z faktu ze nie znam zbyt wielu dobrych zespołów... a szukanie na myspace zanim na coś trafię może trwac wieki.. (trzeba umieć szukać...)[/quote:eee28336ec]

toteż dlatego piszę o last.fm - tam wystarczy wejsc na znany zespol a system sam proponuje podobne, inne zespoly w danym podgatunku muzycznym, wiec nawet specjalnie szukac nie trzeba...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-02-18 12:15

Droga Lahti, dostałas już kilka namiarów więc wio przed kompa i wertuj :)


.


Wysłany: 2009-02-18 12:33

Lehti (Bicz)
Lehti
Posty: 50
Krotoszyn/ milicz/ wrocław

wielkie wam dzięki:) może w końcu znadę coś konkretnego


Odi profanum vulgus et arceo..


Wysłany: 2009-02-18 15:26

Tu masz top DP:

http://www.darkplanet.pl/toplist.html

Moze czegos jeszcze nie znasz.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-02-18 15:34

Nie wiedziałem że mamy nawet coś takiego :lol: a gdzie Carcass na tej liście :> ?


.


Wysłany: 2009-02-18 15:38

Dzizes Lista jest robiona dzieki tym ktorzy uzywaja nowplaying:

http://www.darkplanet.pl/czegosesluchacie.html


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-02-18 18:14

Lehti (Bicz)
Lehti
Posty: 50
Krotoszyn/ milicz/ wrocław

nie dość że niewiedziałam to połowy nie znam:) bywa ale dzięki:) może coś uda mi się ściągnąc


Odi profanum vulgus et arceo..


Wysłany: 2009-02-24 17:30

[quote:cdefc1f2c6="Lehti"]hm... lubię metal, rock i klasykę.. ale chce poznać jakieś zespoły gotyckie... trzeba się rozwijać:)[/quote:cdefc1f2c6]
To ja Ci podeślę nie stronę z muzyką gotycką, ale taką, którą i część z nas lubi - doom metalową :)
http://www.doom-metal.com/bandlist.php


"Kasiu, przymknij się do mnie, poszepnęć coś w uszko: Czuję, że się pod nami złamało to łóżko." - Hieronim Morsztyn "Do niejże"


Wysłany: 2009-02-24 20:00

Niezła lista... który serwer? rapidshare?


"Kasiu, przymknij się do mnie, poszepnęć coś w uszko: Czuję, że się pod nami złamało to łóżko." - Hieronim Morsztyn "Do niejże"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło