Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Metal w Gotyku. Strona: 1

Artykuł: Metal w Gotyku

Metal w Gotyku Wysłany: 2009-02-16 23:10

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Doprawdy - co za brakiem wyobraźni (nie)popisał się organizator, że ustalił datę tego koncertu w trakcie trwania festiwalu Castle Party :? Chetnie bym wpadła do Torunia, ale ta data zdecydowanie odpada :roll:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-02-17 00:08

Niestety organizatorzy nie popisali się w tym roku - ani z terminem, ani z nazwą, ani z repertuarem A już się cieszyłem, że będziemy mieli w Toruniu ciekawy festiwal


On and on we keep growing inside, hopefully for a long, long time...


Wysłany: 2009-02-17 00:09

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Mi tam repertuar by odpowiadał. Ale termin zupełnie nietrafiony.

Co do zaś nazwy - metal to wiadomo, a że gotyk to już zapewne nawiązanie jedynie do architektury centrum Torunia :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-02-17 13:07

khaash (Anciliae)
khaash
Posty: 106
Posen/Ludbrancz

Jeśli chodzi o nazwę - wiadomo. W ramach dofinansowania europejskiego i promocji miasta nazwa musiała być taka jaka była. Aczkolwiek też bardzo żałuje iż mnie tam nie było;]


My hatred burns through the cavernous deeps


Wysłany: 2009-02-20 05:38

Repertuar pewnie się uzupełni o coś ciekawszego. W zeszłym roku na "Gotyk na Dotyk" był świetny(przynajmniej dla mnie). Do tego pozjeżdżało się trochę ludzi zwabionych nazwą, więc generalnie było fajnie.

Teraz pewnie będzie jedna wielka kupa, ale co by tam nie grało, żeby w trakcie CP...

Olewam.



Wysłany: 2009-03-16 22:24

Odpada z imprezy Riverside


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-03-17 10:03

A impreza się coraz bardziej pogrąża...



Wysłany: 2009-03-17 10:07

[quote:b2ce8deacd="40i4"]A impreza się coraz bardziej pogrąża...[/quote:b2ce8deacd]

nie rozumie?


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-05-02 22:52

Pogrąża, bo skład się pogarsza. Wiem, mam refleks z odpowiedzią :P

Aktualnie podany na stronie butelki skład:

[quote:c959151413]
Butelka
† 25 lipca 2009 Toruń fosa staromiejska Festiwal "Metal w Gotyku"+ Rootwater, Horrorscope, MainPoint, Chain Reaction, DeathCaller, Destroyer, Infernalia [/quote:c959151413]

I tak wolę CP :P



Wysłany: 2009-05-03 04:00

No to chujnia. A tak było fajnie co roku. Zaczynało się w Toruniu, potem uderzało się na Bolków i doprawiało sie wszysto Woodstockiem.


"Na litość boską, królowo. Czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus"


Re: Metal w Gotyku Wysłany: 2009-05-03 08:24

[quote:ee595e47b2="-adalbert-"][quote:ee595e47b2="minawi"]Doprawdy - co za brakiem wyobraźni (nie)popisał się organizator, że ustalił datę tego koncertu w trakcie trwania festiwalu Castle Party :? Chetnie bym wpadła do Torunia, ale ta data zdecydowanie odpada :roll:[/quote:ee595e47b2] hmm, myślę, że jednak Castle Party ma inny target. TOruń proponuje po prostu tanią impre w mieście gdzie będzie więcej pijanej młodzieży niż melomanów. Skład jest naprawdę cieniutki, można by impre z powodzeniem zamknąć na jeden dzień w klubie :lol:[/quote:ee595e47b2]

Co nie zmienia faktu, że zeszłoroczny skład był przyjemny i na festiwalu był dobry klimat. Możliwe jednak, że od tego właśnie organizatorzy chcą się odciąć... Choćby zmiana nazwy i tegoroczny skład dobitnie świadczą o skierowaniu się konkretnie na metal.



Wysłany: 2009-05-03 08:57

Haha, patrzę na skład i nie rozumiem nazwy, jakie tu nawiązanie do gotyku? Ok, "Metal w gotyku", więc co robią Infernalia? Kapela z mojego miasta, znajoma, grająca genialnie, ale z gotykiem nie mająca nic wspólnego.
W sumie mnie i tak nie będzie, na wyspy do roboty trzeba w tym czasie.


"To me, everything is a joke but very serious"


Wysłany: 2009-05-04 20:20

[quote:5833a49439="pureatheist"]Haha, patrzę na skład i nie rozumiem nazwy, jakie tu nawiązanie do gotyku? Ok, "Metal w gotyku", więc co robią Infernalia? Kapela z mojego miasta, znajoma, grająca genialnie, ale z gotykiem nie mająca nic wspólnego.
W sumie mnie i tak nie będzie, na wyspy do roboty trzeba w tym czasie.[/quote:5833a49439]

Gotyk to nie tylko subkultura i styl muzyczny :P :lol: W tym wypadku chodzi o gotycką architekturę miasta, a dawna nazwa festiwalu, "Gotyk na dotyk" to hasło promujące Toruń.
[quote:5833a49439="-adalbert-"]Gotyk na dotyk lepiej brzmiało
Metal w gotyku brmzi jak puch w słoiku albo plastik w termosiku.[/quote:5833a49439]
Mocz w nocniku :P



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło