Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Homo Cyberneticus. Strona: 1

Artykuł: Homo Cyberneticus

Homo Cyberneticus Wysłany: 2009-02-16 10:16

Jak dotrzeć?

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Dworcowa,+Pozna%C5%84,+Pozna%C5%84,+Wielkopolskie,+Polska&daddr=ratajczaka+26,+pozna%C5%84&hl=pl&geocode=&mra=pe&mrcr=0&sll=52.404499,16.918613&sspn=0.013641,0.038624&ie=UTF8&z=16

Moi drodzy potraktujcie tą imprezę jako nieco spóźniony bal karnawałowy Jest to wydarzenie, w którym bardzo wiele będzie zależało od Was samych. Nie powtarzalny klimat cyberpunka stworzycie Wy i Wasze stroje! Pytania? Wątpliwości? IEM jest do Waszej dyspozycji


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2009-02-24 23:54

Witam,

Chciałbym poinformować, że impreza HOMO CYBERNETICUS odbędzie się nie jak planowano 7 marca, a [color=red:936e7b7f35]6 marca[/color:936e7b7f35] w tym samym miejscu.

Za utrudnienia przepraszamy.

Pozdrawiam
Phantom


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2009-03-03 22:24

Mimo, że karnawał już podobno się skończył(chociaż moim zdaniem to tylko plotki), przebrania w klimacie lub inspirowane mile widziane :)))



Wysłany: 2009-03-04 21:05

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

Ja mam tylko taką cichą i skrytą nadzieje na może XotoX-a (PSI) albo cokolwiek szybkiego i ostrego....
Taaak taaak wiem phantom że nie mam na Ciebie liczyć w tych sprawach ;]


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Wysłany: 2009-03-04 21:53

No ludziska, zakladac tony kabli na siebie i jedziemy :D
Adnistral nie zanudzaj tym XotoXem, Phantom napisal, ze beda brudne industrialne dzwieki, to po co Ci jeszcze rabanie pila mechaniczna po betonie?


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi


Wysłany: 2009-03-05 22:08

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

Bo to muzyka która mnie satysfakcjonuje ;] ...
Wiesz ja mogę przestać ale tu chodzi o wyższy stan świadomości osiągalny przy muzyce..
Wiesz może być jakiś Terrorcore :P
No w najgorszym przypadku showtek xD
Bo wiesz jeżeli muzyka szybsza tym szybsze ruchy...
A jeżeli chcesz argument na koniec to piłą mechaniczną się tnie a nie rąbie...


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Wysłany: 2009-03-06 00:12

Tobie w świadomości i tak już się wystarczająco miesza XD

Oki, rozumiem, ze zależy Ci na sieczce, ale nie tylko sieczką goth żyje.

Poza tym ta impreza to nie typowe gothic electronic jakich wiele, tylko cos nietypowego i jak dla mnie to spadaj z terrorcore'em i hardstyle'em, zachowaj trochę tolerancji dla cyber punku...

Piłą mechaniczną betonu nie potniesz, za to na pewno możesz nia rąbać o wspomnianą nawierzchnię.

Koniec offtopu!


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi


Wysłany: 2009-03-06 09:36

To już dziś


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2009-03-07 20:22

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

PIERWSZE SŁOWA SĄ KIEROWANE DO CIEBIE GRIM-
Jak chcesz się wymądrzać to ok. ale drewno sie rąbie siekierą :P :D
Po 2 nie jestem ani gothem ani mhokiem ani metalem czy kij wie kim ale jestem uwaga teraz zabłysnę sobą...

Po 3 impreza bardzo dobra tyle że dwóch pierwszych Dj-ów trochę za wolno grało..
W sumie może bawił bym się lepiej i odezwał gdyby mnie brzuch tak nie bolał...

Aha i kiedy będą zdjęcia które były robione na Homo Cyberneticus??...


P.S. Szkoda Grim też że uważasz mnie za ignoranta który ma problemy z czytaniem...


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Wysłany: 2009-03-08 18:11

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

Z tego co wiem Grim coś tam świecił aparatem i pewna kobieta w latexach pstryka też coś...


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło