Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Diary Of Dreams - (If). Strona: 1

Artykuł: Diary Of Dreams - (If)

Wysłany: 2009-02-01 22:52

Byłoby smutno, gdyby album nie okazał się smutny Bądźmy dobrej myśli :)


On and on we keep growing inside, hopefully for a long, long time...


Wysłany: 2009-02-02 10:22

Nie musi być smutny, niech będzie po prostu mroczny i klimatyczny, w co akurat nie wątpię :) Smutek jest uczuciem negatywnym.


Rzadko tu bywam, ale panny modelki zapraszam na: www.dryp.maxmodels.pl


Wysłany: 2009-02-02 10:41

Smutek jest także uczuciem pięknym Z Nekrologu podobają mi się najbardziej melancholijne piosenki :) Chociaż rzeczywiście klimat i mrok na nowej płycie również wskazany


On and on we keep growing inside, hopefully for a long, long time...


Wysłany: 2009-02-02 14:07

Podywagujmy torche nad tytulem. W zeszlym miesiacu mielismy "Rocket Science" czyżby w nastepnym miało być "Computer Science"?


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-02-02 16:23

Adrian informował raczej, że płyta będzie inna niż wszystkie, ale jego zdaniem każda kolejna jest inna niż zwykle Czyli pewnie oddani fani nie będą zawiedzeni, a nowi znajdą coś dla siebie. Choć na konferencji w Kłodzku mówił też, że zamyka jakiś rozdział...



Wysłany: 2009-02-03 10:30

News juz jest oficjalnie na stronie zespołu. W przeciwieństwie do poprzednich plyt i tego co zapowiadano (if) nie jest album koncepcyjnym oznacza to ze 12 na nim zawartych piosenek nie tworzy spójnej całości - każda opowiada o czym innym.

Bonus CD dodany do limitowanej edycji będzie nosił nazwę “g(if)t” i zawierać będzie 48 stronicowy booklet, plakat i specjalne opakowanie.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-02-04 18:56

DoD na Myspace podali tytuły piosenek z nowej płyty :) A oto i one:
01 the Wedding 02 Requiem 4.21 03 Odyssey Asylum 04 Poison Breed 05 Wahn!Sinn? 06 the Colors of Grey 07 Choir Hotel 08 the Chain 09 King of Nowhere 10 21 Grams of Nothing 11 Mind over Matter 12Kingdom of Greed

Oraz bonusy na limitowanej edycji płyty:
01 Momentum 02 Regicide 03 the Saint 04 Never tell the Widow

Byle do 13ego marca :D



Wysłany: 2009-02-15 16:00

11. Mind over matter... czyżby nawiązanie do tego filmu?
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=JbrnPbenXlY&feature=related
Jeśli tak to Dod zyskuje kolejne punkty chwalebności w mych oczach :)


Rzadko tu bywam, ale panny modelki zapraszam na: www.dryp.maxmodels.pl


Wysłany: 2009-03-16 19:49

Zgadzam się jak najbardziej :D Płyta według mnie świetna, dużo gitary i dobre teksty piosenek :wink: "Poison Breed","The Colors of Grey" i oczywiście "The Wedding" jak na razie najbardziej zapadły mi w pamięć :) Duuuży plus i byle do Castle Party :D



Wysłany: 2009-03-26 11:33

Dobra płyta, ale "Nekrolog" podobał mi się znacznie bardziej.

Drażnią mnie te pisząco-bzyczące klawisze w kilku miejscach.



Wysłany: 2009-03-26 12:23

Im dłużej słucham, tym bardziej mi się podoba, ale również uważam, że "Nekrolog" jest lepszy - brakuje mi tu otworu na miarę "The Valley".


On and on we keep growing inside, hopefully for a long, long time...


Wysłany: 2009-04-03 05:27

Płyta doskonała, z każdym kęsem lepsza

a live to juz wogóle - te kawałki są rozwalające - i porywają publikę - (przynajmniej tak było z nami w Goerlitz 2 tyg temu)



Wysłany: 2009-04-03 10:58

[quote:7796f6d946="Attack"]Płyta doskonała[/quote:7796f6d946]

Pod jakim względem?

Dla mnie to granie kolejny raz na smętną nutę z wypróbowanymi już niejednokrotnie patentami i pomysłami z zawodząco-płaczliwym Hatesem na wokalu. Więcej gitar to jednak za mało żeby powiedzieć, że płyta jest świeża, innowacyjna a tym bardziej doskonała. W całości to wszystko nużące jak diabli i trudne do przetrawienia.



Wysłany: 2009-04-03 11:10

[quote:2e69c4faae="-adalbert-"]jedyne czego mi brak to hity (...) trzeba mieć na nią nastrój (...)[/quote:2e69c4faae]

tu się z Tobą zgodzę :)



Wysłany: 2009-04-03 13:30

płyta dla mnie doskonała ponieważ po 4 przesłuchaniach byly 'ciary po plerach' you know what i mean
a ostatnio daaawno nic takiego mi się na tyle spodobało

że niby Diary miało zmienić styl, itp... ja lubie ich takich jakimi są, jakaś odskocznia od tych wszystkich tekno sieków w postaci xotoxa, sam, xrx i inne szity
na dwa

:twisted:



Wysłany: 2009-05-16 21:51

elficzka (Anciliae)
elficzka
Posty: 45
Lorien (Zgorzelec)

[quote:da1011dd35="Attack"]płyta dla mnie doskonała ponieważ po 4 przesłuchaniach byly 'ciary po plerach' you know what i mean
a ostatnio daaawno nic takiego mi się na tyle spodobało

że niby Diary miało zmienić styl, itp... ja lubie ich takich jakimi są, jakaś odskocznia od tych wszystkich tekno sieków w postaci xotoxa, sam, xrx i inne szity
na dwa

:twisted:[/quote:da1011dd35]

[color=green:da1011dd35]o tym ze ci sie spodobała nie trudno było zauważyć, jak spostrzegłam ciebie i twa ekipę w poznania w Goerlitz :D, if jest prześliczna ale dla mnie przecudowna jest End of Flowers[/color:da1011dd35]


www.myspace.com/muzycznawyprawadolorien http://www.myspace.com/elficzka Zapraszam na magiczną audycję w tą środę od 22:00 do 00:?? słuchaj http://www.asradio.pl/ lub bezpośrednio tu http://www.asradio.pl/AudioSupport_live.m3u


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło