Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

The Sisters Of Mercy na jedynym koncercie w Polsce. Strona: 1

Artykuł: The Sisters Of Mercy na jedynym koncercie w Polsce

Wysłany: 2009-01-23 13:23

nic na ten temat w tej chwili nie wiemy. jak tylko dostaniemy jakąś informację od organizatora koncertu podamy ja w serwisie


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-02-10 19:59

Viljar (Bicz)
Viljar
Posty: 141
Gdańsk Oliwa

A czy ktoś może wie, czy potem jest jakiś afterek? Bo jeśli nie, to czeka mnie ok. 6 godzinne łażenie po Warszawie :D



Wysłany: 2009-02-16 15:12

Negrita (Bicz)
Negrita
Posty: 20
Gdańsk / Łódź

Wybiera się może ktoś z Gdańska na koncert do Krakowa? Wiecie czy planowany jest tam jakiś afterek?


las cosas mas triviales se vuelven fundamentales


Wysłany: 2009-02-18 12:50

A jedzie ktoś z Bydgoszczy?


Refuse/Resist


Wysłany: 2009-02-18 15:22

To co zozstaje ktos na after w wawie bo jak nie to wracam autokarem po koncercie?


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-02-21 01:20

Ja bede do wawy tego samego dnia z innego konca swiata lecial ale po koncercie jedno piwo czy dziesiec bardzo chetnie


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-02-22 13:45

Negrita (Bicz)
Negrita
Posty: 20
Gdańsk / Łódź

Ja też wybieram się na jakiś after w Crakow, ale jeszcze nie wiem gdzie coś będą robić...


las cosas mas triviales se vuelven fundamentales


Wysłany: 2009-02-27 00:10

Ma ktos do sprzedania bilet do wawy?
W razie czego prosze zglaszac sie na priv



Wysłany: 2009-02-27 00:18

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

[quote:bea8ddbd53="Poltergeist"]W No Mercy bedzie na 100% napewno jakies after party :wink: :wink: :wink:[/quote:bea8ddbd53]
Były pewne problemy z klubem, ale z tego co wiem wszystko się już wyjaśniło także after powinien byc.
Jak dostane jeszcze gdzieś bilet :roll: to będę :wink:


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2009-03-03 23:03

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

Udało mi się dostać ostatni bilet także do zobaczenia w Stodole =]


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2009-03-30 00:38

Negrita (Bicz)
Negrita
Posty: 20
Gdańsk / Łódź

[quote:34fdd731e5="janciovodnik"]Ja za pewne zostane na jakiś after w Cracow :) Ino grodu Kraka nie znam :/[/quote:34fdd731e5]

Z tego co udalo mi sie ustalic, to after w Krakowie bedzie na pewno organizowany w Popku (Grodzka 31)


las cosas mas triviales se vuelven fundamentales


Wysłany: 2009-03-30 19:30

Negrita (Bicz)
Negrita
Posty: 20
Gdańsk / Łódź

[quote:f0d046e22e="Kapitan_Mineta"]do tego Popka?
http://www.youtube.com/watch?v=FjvO-c5h9Ug

:lol: :lol: :lol:[/quote:f0d046e22e]

No zdecydowanie to nie ten Popek :D:D:D
after w tym Popku :)
http://knajpy.krakow.pl/lokal/114


las cosas mas triviales se vuelven fundamentales


Wysłany: 2009-03-30 22:12

[quote:cff4d40b16="janciovodnik"][quote:cff4d40b16="Mortalis"]A jedzie ktoś z Bydgoszczy?[/quote:cff4d40b16]

Dołącz się do mnie w Poznaniu i pojedziem razem [/quote:cff4d40b16]

Witam,
wielkie dzięki za zaproszenie, ale jestem przygwożdżony do chaty, bo mnie choróbsko dopadło i zajadam piguły, czekając aż mi wątroba ucieknie...i to od czego...od leków:)
Życzę świetnych wrażeń na koncercie.
Driven like the snow...


Refuse/Resist


The Sisters of Mercy na jedynym koncercie w Polsce Wysłany: 2009-04-01 21:56

Nie chcę używać wulgarnych słów ale ten kocert jaki zobaczyłem w Stodole to satyra,to kpina z fanów,którzy wierzyli w cuda ale niestety w przypadku tego występu niczego obok szajsu nie mogli posłuchać.Myślę,że pozostanie już tylko słuchanie płyt dawnego świetnego zespołu.


...umieranie trwa,więc żyjmy za życia życiem...jeśli jest.


Re: The Sisters of Mercy na jedynym koncercie w Polsce Wysłany: 2009-04-01 22:08

[quote:1c6ef176d1="aegis"]Nie chcę używać wulgarnych słów ale ten kocert jaki zobaczyłem w Stodole to satyra,to kpina z fanów,którzy wierzyli w cuda ale niestety w przypadku tego występu niczego obok szajsu nie mogli posłuchać.Myślę,że pozostanie już tylko słuchanie płyt dawnego świetnego zespołu.[/quote:1c6ef176d1]

zgadzam się, urwałam się ze Stodoły po 7ym kawałku i dotarłam na końcówke Pure Reason Revolution do Progresji - szkoda, że nie podjęłam odrazu innej decyzji.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-04-02 19:18

Viljar (Bicz)
Viljar
Posty: 141
Gdańsk Oliwa

Nagłośnienie z d..., wokal tak samo. Wyszedłem na after do No Mercy już o dziewiątej. W dodatku szlag mnie trafił, ze konfiskowali aparaty. Zeby było śmiesznie, wystarczyło POWIEDZIEĆ, że nie można nim robić zdjęć większych niż 3 megapiksele i można było aparat wnieść. Na słowo honoru - fajnie co?
Na szczęście after w No Mercy wynagrodził zawód. Twisted Nerve, który tam grął, był po prostu świetny. Tak że ostatecznie nie żałuję tego wyjazdu. W dodatku poznałem tam bardzo sympatyczną panią, z którą właśnie pojutrze się spotkam w Poznaniu :D



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło