Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Księżyc. Strona: 1

Artykuł: Księżyc

Księżyc Wysłany: 2009-01-18 19:05

bardzo interesujące zjawisko na polskiej scenie... poznałam ich muzykę w dość ciekawych okolicznościach - pewien teatr tańca wykorzystał ich muzykę w jednym ze swych spektakli. z miejsca zakochałam się w kawałkach 'zakopana', 'wiatrowa' i 'kołysanka'.
jedno jest pewne - obok ich muzyki nie da się przejść obojętnie, jednych oczarowuje od pierwszego usłyszenia, innych odrzuca, wprawia w niesmak i irytację.


life * is a state * of mind


Wysłany: 2009-01-19 12:09

A gdzie można zdobyć ich kawałki? Chętnie bym posłuchał :)


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-01-19 14:59

Ja spotkałam się z Księżycem jakoś miesiąc temu przeglądając lastfm znajomej, potem zrobiłam nalocik na jej komputer i takim sposobem mam 3 ich płyty ^^ bo niestety nigdzie indziej nie mogłam znaleźć jak właśnie na jej dorobku

A, że są gusta i guściki to by się zauroczyć samemu trzeba posłuchać


If only I knew what I know today... I would hold you in my arms, I would take away the pain...


Wysłany: 2009-01-19 15:13

[quote:077fbc7e02="Meth"]Mam tylko 6 kawałków, nie wiem czy jest ich więcej.[/quote:077fbc7e02]
'nów' (1993) [4 utwory]
'księżyc' (1996) [14 utworów]
'kwadra' (1999) [15 utworów]

http://www.last.fm/music/Ksi%C4%99%C5%BCyc/+shoutbox - w komentarzach są dwa linki do miejsc, skąd można księżycowe dokonania ściągnąć.


life * is a state * of mind


Wysłany: 2009-01-19 15:39

Dzięki :) Wasza dyskusja zainteresowała mnie ich twórczością i z chęcią sobie posłucham.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-01-20 17:37

Mógłby ktoś wrzucić na Rapidshare?


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-01-21 00:00

SolitaryAngel (Bicz)
SolitaryAngel
Posty: 557
Zachodniopomprskie

Po przesłuchaniu 6 utworków muszę przyznać, że najbardziej przykuł moją uwagę utworek zatytułowany "Chodź" jest w tej melodii coś takiego, co przywołuje klimat Dark ambientu :)


Non interest, quid morbum faciat, sed quid tollat


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło