Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Marilyn Manson ponownie w sądzie. Strona: 1

Artykuł: Marilyn Manson ponownie w sądzie

Marilyn Manson ponownie w sądzie Wysłany: 2009-01-11 14:53

A to ci łobuz z niego


Moje motto: WORLD IN MY EYES. Depeche Mona


Wysłany: 2009-01-11 15:30

riffgoth (Anciliae)
riffgoth
Posty: 39
Maków Podhalański

zawsze byli mistrzami reklamy i promocji:) najważniejsze by było głośno o nich, potem i tak się pogodza i wkrótce wyjdzie kolejna płyta <lol>


"istnieją dwaj znani bogowie Orków, Gork i Mork. Jeden z nich to cwany bóg brutalności, drugi zaś to brutalny bóg cwaniactwa. Różnią się tym że jeden Wali w łeb gdy się na niego patrzy, a drugi wali po łbie jak się na niego nie patrzy"


Wysłany: 2009-01-11 22:28

musi mieć fajne mieszkanko 8O
o zespole ostatnio było widać zbyt cicho...


"Księżyc kładzie dłoń na moim czole, ślepy i niemy jak piastunka"


Wysłany: 2009-01-12 00:13

riffgoth (Anciliae)
riffgoth
Posty: 39
Maków Podhalański

[quote:d24431f04b="Vika"]aż się słabo robi...no ale jak nie grają to się chociaż w sądzie poprztykają teraz :? załamka :? że też im się chce...[/quote:d24431f04b]

za taka kasę też by Ci się chciało :P


"istnieją dwaj znani bogowie Orków, Gork i Mork. Jeden z nich to cwany bóg brutalności, drugi zaś to brutalny bóg cwaniactwa. Różnią się tym że jeden Wali w łeb gdy się na niego patrzy, a drugi wali po łbie jak się na niego nie patrzy"


Wysłany: 2009-01-12 09:37

jesusss nakupił sobie chłopak suwenirów i wielkie mi halo :twisted: hehehe a to że na 20 milionów to już inna sprawa :twisted: kto by nie był szczęśliwy wydając taką sumkę :twisted:


"...ponieważ to wspaniały wielki biały świat, a nasze kolory są w nim zmywane..."


Wysłany: 2009-01-12 10:05

Wedlug mnie Manson owszem wykreowal sobie taki image dla popularnosci, ale mimo wszystko musial miec cos nie tak z glowa, lub od tego pozowania uwierzyl sam w to za kogo sie podaje. W kazdym razie to powazny swir, z ciezkimi zaburzeniami osobowosci.


Rzadko tu bywam, ale panny modelki zapraszam na: www.dryp.maxmodels.pl


Wysłany: 2009-01-15 11:31

Gwiazdy,które mają już jakąś popularność często pokazują, że coś jest z nimi nie tak i wydaje się im że są bezkarni,że wszystko im wolno jak Palikot


Moje motto: WORLD IN MY EYES. Depeche Mona


Wysłany: 2009-02-11 09:40

sums (Diabolista)
sums
Posty: 165
Grodzisk Wlkp./Poznań

A mnie bardziej od rozpraw sądowych zastanawia jak będzie wyglądać muzycznie nowa płyta. Twiggy wrócił więc jest nadzieja na porządnego kopa Ostatnia płyta była dość rozczarowująca ;/


"W samym akcie oddania się złu nie ma jeszcze wykluczenia możliwości kochania" Anne Rice "Wampir Lestat"


Wysłany: 2009-02-19 07:34

[quote:1ce92a784e="Dryp"]Wedlug mnie Manson owszem wykreowal sobie taki image dla popularnosci, ale mimo wszystko musial miec cos nie tak z glowa, lub od tego pozowania uwierzyl sam w to za kogo sie podaje. W kazdym razie to powazny swir, z ciezkimi zaburzeniami osobowosci.[/quote:1ce92a784e]

zauważ jedną małą różnicę...między świrem a ekscentrykiem :twisted:


"...ponieważ to wspaniały wielki biały świat, a nasze kolory są w nim zmywane..."


Wysłany: 2009-02-21 09:29

to ten pierdziel jeszcze żyje ? :lol:
pomyśleć ,że lata temu robił tak wspaniałą muzykę na antichrist superstar ,kolejna dziecinada



Wysłany: 2009-02-21 13:03

[quote:13a0441c3b="leprosy"]to ten pierdziel jeszcze żyje ? :lol:
pomyśleć, że lata temu robił tak wspaniałą muzykę na "Antichrist Superstar", kolejna dziecinada[/quote:13a0441c3b]

żyje, żyje, choć już ledwie zipie :P

fakt, kiedyś dobrą muzykę robił, bo i muzyków miał dość kreatywnych, teraz to same odpady zostały



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło