Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

KOLCZYKI I TATUAŻE. Strona: last

KOLCZYKI I TATUAŻE Wysłany: 2009-01-06 09:41

kolczyki i tatuaże są ok uważam że dziewczyny powinny mieć dyskretne i nie duże tatuaże bo ich ciała są tak piękne że jakieś wielkie dziary są już zbędne ale kolczyki pięknie podkreślają ich urok sam mam kilka kolczyków i tatuaży bardzo je lubię szczególnie na szyi słońce pół księżyc


waiting for the night


Wysłany: 2009-01-06 11:22

Wedle mego poczucia estetycznego tatuaze i dziewek nie maja zadnego waloru wizualnego, a zwykle tylko szpeca. A kolczyki moga byc ale bez skrajnych przypadkow naszpikowania zelastwem delikatnych czesci ciala :? :? :?


Rzadko tu bywam, ale panny modelki zapraszam na: www.dryp.maxmodels.pl


Wysłany: 2009-01-19 21:28

Natasss (Bicz)
Natasss
Posty: 40
Legnica/ gdzie mnie poniesie...

Ja mam na ten temat jednak troszkę inne zdanie.
Owszem są ładne i kolczyki i tatuaże.
Ładne są takie delikatne tatuaże, dyskretne, jednakże czasami i te większe mogą stanowić jakąś ozdobę ciała. Dużo zależy od tego JAKI jest to tatuaż, JAK wykonany i w JAKIM miejscu na ciele. Zarówno u kobiet jak i u mężczyżn są naprawdę fajne i atrakcyjne tatuaże, ale tylko dobrze dobrane!
Natomiast co do kolczyków. Aaa... za dużo gadania, więc opiszę to krótko. Nie podoba mi się jak ktoś jest obwieszony nimi, chyba że w ciekawy sposób. Artystycznie. Ale jak kto woli. Nie ma jednak czegoś takiego jak "za mało" kolczyków. Albo nie ma, albo są, albo są artystycznie poprzebijane w ciele, albo są po prostu "na chama" powbijane gdzie popadnie byle tylko zapełnić miejsce na ciele.
Tak samo zresztą nie lubię tego dziwoląga "Człowieka-Jaszczura" czy "Człowieka- Tygrysa" czy tam kota :P . Może i uważają się za artystów czy coś koło tego, ale moim zdaniem są w pewnym sensie błaznami. To jest wesołe ale do momentu... :P
Kręcą mnie kolczyki czy tatuaże, ale nie te niesfornie wykonane, czy z większą ich ilością niż włosów na głowie.
To tylko moje krótkie zdanie żeby nie było...



Wysłany: 2009-01-19 22:34

mnie się podobają tatuaże natomiast kolczyki nie bardzo, ale jak to się mówi wszystko z umiarem :) najważniejsze żeby się z tym samemu dobrze czuć! Bo to chyba najważniejsze.


wódka jest bardzo niedobra, zwłaszcza niedobra wódka...


Wysłany: 2009-01-20 01:54

AbrimaaL (Primogen)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

Na śmietnik z tym tematem.


Chosen by death don't disagree.


Wysłany: 2009-01-20 15:50

Natasss (Bicz)
Natasss
Posty: 40
Legnica/ gdzie mnie poniesie...

Aj tam Abrimaal jeszcze zobaczymy co z tego tematu wyjdzie



Wysłany: 2009-01-22 14:32

Natasss (Bicz)
Natasss
Posty: 40
Legnica/ gdzie mnie poniesie...

to nie jest odpowiedź do tematu :D



Wysłany: 2009-01-25 17:14

AbrimaaL (Primogen)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

[quote:252e15f63f="Natasss"]Aj tam Abrimaal jeszcze zobaczymy co z tego tematu wyjdzie [/quote:252e15f63f]

Ok, to rozwijamy temat
- ja mam kilka tattoo, 8 kolczyków w tej chwili na sobie i kilkanaście w szafce, a Ty?
- ja mam 15 kolczyków, ale mama mi nie da na tattoo
- a ja nie mam wcale bo by mnie zabili
- a ja...
- natomiast ja...

Wyjdzie coś takiego. :P


Chosen by death don't disagree.


Wysłany: 2009-01-29 15:43

Natasss (Bicz)
Natasss
Posty: 40
Legnica/ gdzie mnie poniesie...

"Róbta co chceta" zresztą.
Nie mój temat pozatym :P:P:P



Wysłany: 2009-02-18 18:53

Lehti (Bicz)
Lehti
Posty: 50
Krotoszyn/ milicz/ wrocław

jeśli chodzi o kolczyki to owszem.. lubię mieć je i to w dowolnej ilości.. ale co do tatuaży... cóż nie mogę się zdecydować... birąc pod uwagę problem z odpowiednim miejscem na takowy


Odi profanum vulgus et arceo..


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło