Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Attrition + Imprint. Strona: 1

Artykuł: Attrition + Imprint

Attrition + Imprint Wysłany: 2008-12-28 13:58

SolitaryAngel (Bicz)
SolitaryAngel
Posty: 557
Zachodniopomprskie

Warto wspomnieć że na tym festiwalu wystąpi również
Polski zespół jakim jest Negradonna :)którego nie wiem, dlaczego nie widać na stronie głównej
http://www.myspace.com/negradonnaband
[img:35bbb5a864]http://userserve-ak.last.fm/serve/252/18013627.jpg[/img:35bbb5a864]


Non interest, quid morbum faciat, sed quid tollat


Wysłany: 2009-01-01 11:26

attrition zamierza promować najnowszy album? to może być ciekawe zjawisko, gdyż 'all mine enemys whispers...', choć świetny, jest zupełnie nieimprezowy i niekoncertowy :twisted:


life * is a state * of mind


Wysłany: 2009-01-01 12:07

SolitaryAngel (Bicz)
SolitaryAngel
Posty: 557
Zachodniopomprskie

Ja wybieram się na ten koncercik tylko i wyłącznie ze względu na suporty :)


Non interest, quid morbum faciat, sed quid tollat


Wysłany: 2009-01-01 12:22

ano negradonnę chyba warto zobaczyć na żywo... do niedawna nie wiedziałam nawet, że mamy w polsce jakąkolwiek kapelę z kręgów ethereal/neoklasyka :P


life * is a state * of mind


Wysłany: 2009-01-01 14:05

SolitaryAngel (Bicz)
SolitaryAngel
Posty: 557
Zachodniopomprskie

[quote:b311eed5e5="LadyWitch"]ano negradonnę chyba warto zobaczyć na żywo... do niedawna nie wiedziałam nawet, że mamy w polsce jakąkolwiek kapelę z kręgów ethereal/neoklasyka :P[/quote:b311eed5e5]
To fakt ja również o istnieniu tego zespołu dowiedziałem się stosunkowo niedawno:) na oficjalnym MySpace wyczytałem dziewczyny określają swoją twórczość jako gotyk i muzykę liryczną, co do tego pierwszego to miał bym zastrzeżenia. Myślę, że warto:) zwłaszcza, że na koncertach dziewczyny się naprawdę starają o wytworzenie odpowiedniego klimaciku odpowiedni "image" gra na skrzypcach itp. Do tego na scenie wyświetlane na projektorze teledyski:)
Szkoda tylko, że jako suport długo nie pograją :roll:


Non interest, quid morbum faciat, sed quid tollat


Wysłany: 2009-01-12 16:45

na portalu eventim.pl ruszyla juz sprzedaz biletów w cenie 25 pln w przedsprzedazy

http://www.eventim.pl/portal/pl/muzyka/rock_pop/attrition/125051/performance.html



Wysłany: 2009-01-15 00:35

aaa i koncerty odbedzie sie w Slowianinie, nie w Alter Ego



Wysłany: 2009-02-10 15:33

co tutuaj taka cisza w eterze? nie ma zainteresowanych klasycznym graniem?



Wysłany: 2009-02-27 23:28

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

może i jest zainteresowanie, tak samo jak i świadomość że zaś będę w pracy w ten dzień;/ z de/vision taka sama sytuacja... a w szczecinie to takie rzeczy nie często... no ale zaraz sound powie że bardzo czesto w alter ego imprezy i inne takie i w ogóle mam cicho być pzdr


aaaa i udanych wrażeń życzę...


Carpe jugulum


Wysłany: 2009-03-01 13:01

Cóż mam powiedzieć...

Koncert mi się nie bywale podobał. Mimo iż publiczność można powiedzieć, że nie dopisała w sensie ilościowym to jednak w kwestii jakościowej jak najbardziej!!! Może słabiej wypadły dziewczyny z Negradonny ale i tak dały radę. Potem Imprit fajne lekko transowe brzmienie i naprawdę się wtedy zaczęło... A Attrition to już pełne szaleństwo...naprawdę na koncertach brzmią niezwykle i wcale mnie nie dziwi,że bisowali ze dwa razy i pewno publiczność długo by jeszcze ich nie wypuściła. Zagrany w bisie kawałek "Lullaby" to dla mnie osobiście murowany hit o ile tak można mówić w odniesieniu do tego co tworzy Attrition...chyba specjalnie to zagrali jako kołysankę dla publiczności coś jak "dziękujemy wam..." i niech teraz powoli emocje opadną.

Duże uznanie dla Organizatora koncertu i czekam na następne muzyczno - imprezowe doznania.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło