Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Tytuł nowej płyty VNV Nation ujawniony. Strona: 1

Artykuł: Tytuł nowej płyty VNV Nation ujawniony

Wysłany: 2008-12-18 11:32

Oczywiście Alu masz rację. Ehh, ten pośpiech...



Wysłany: 2008-12-18 12:53

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:706703a2e1="Poltergeist"]Tak Tak Tak pospiech , predzej brak doswiadczenia :D :D :D :D[/quote:706703a2e1]

nie wiem skąd taki osąd ;>


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2008-12-18 13:25

[quote:070a696cf5="Poltergeist"]Tak Tak Tak pospiech , predzej brak doswiadczenia :D :D :D :D[/quote:070a696cf5]

Uwielbiam takie konstruktywne opinie ludzi, którzy sami nie piszą artykułów a swoimi postami reprezentują poziom poniżej przeciętnego (wystarczy spojrzeć na jakąkolwiek twoją wypowiedź na forum).

Po drugie zawsze Poltergeist (vel. nie mam żadnej wątpliwości) możesz napisać artykuł samemu, zapraszam serdecznie.



Wysłany: 2008-12-18 14:37

[quote:5a84b1f6c8="Poltergeist"]bo wziela w obrone swoja sisotre[/quote:5a84b1f6c8]

no patrz, nie wiedziałam

Nie widzę powodu dla kórego miałabym ją bronić (czy jest czemuś winna),zareagowałam jedynie na twoją wypowiedź (kolejna do kolekcji irytujących postów roku).

[quote:5a84b1f6c8="Poltergeist"]A tak odnosne pisania recenzji ,wiadomosci na temat muzyki to mnie to w ogole nie interesuje (ja zajmuje sie jej tworzeniem ) i mysle ze jasno sie wyrazilem :wink: :wink: :wink:[/quote:5a84b1f6c8]

Jeśli nie czytasz o muzyce to w takim razie co tu robisz? Nie marnuj człowieku swojego cennego czasu na czytanie artykułów autorstwa niedoświadczonych użytkowników. Nie poświęcaj się tak artysto. Twórz muzykę :lol: Wszyscy czekamy z niecierpliwością na twoje płody.

Na koniec zwracam uwagę Poltergeist, że temat dotyczy zespołu VNV Nation. O nim tu się rozmawia, nie o twoich kompleksach. Jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat grupy, skończ dyskusję. Koniec offtopu.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło