Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Samael - Above. Strona: 1

Artykuł: Samael - Above

Samael - Above Wysłany: 2008-12-03 17:46

Zapowiedź Vorpha BAAARDZO mi się podoba. Czyżby jak wielu muzyków po 40-ce Samael taż zyskał "drugą młodość" hehehehe :wink: .

Eksperymenty bywają ciekawe i czasem fajne ale Samael zawsze był dla mnie grupą grającą Metal a co w ostatnich kilku płytach zatracili. Więc tym bardziej cieszę się z tej wiadomości :twisted: .

Mam nadzieję na wymieszkę klimatu z "Ceremony..." i "Passage" z lekkim dodatkiem surowizny dwu pierwszych choć wiem, że to może być tylko "marzenie ściętej głowy" :wink: .


Keep Talking...


Wysłany: 2008-12-03 18:50

Niestety zdjęto już obydwa utwory ze strony http://www.myspace.com/above666 a był to kawałek dobrego metalu :twisted: :twisted: Czekam na płytę z niecierpliwością.

Edit:
Kto szuka nie błądzi oto jeden z nich
http://www.metalcharge.com/400/news/above-new-audio-track-polygames/


forever alone immortal


Wysłany: 2008-12-03 21:07

jestem bardzo ciekawa tej nowej płytki, ich nowego brzmienia, słyszałam, że może być to dobry album, no ale nie robię sobie zbyt dużej nadziei, co wyjdzie - zobaczymy :D



Wysłany: 2008-12-04 13:55

Werter (Bicz)
Werter
Posty: 8
Starogard Gdański

Jesli fakytcznie maja wrocic do straego brzmienia to czekam z zapartym tchem. Swoja droga to te nowe plyty nie byly az takie zle ale brakuje mi Passage :twisted:


W zyciu piekne sa tylko chwile..........


Wysłany: 2008-12-04 17:51

SAMAEL66 (Bicz)
SAMAEL66
Posty: 77
Bielsko-Biała Inowrocław (Finlan...

marzy mi się coś w stylu Blood Ritual
jak dla mnie to najlepszej ich płyty


życie nie składa się z wdechów i wydechów życie to chwile które zapieraja dech w piersi


Wysłany: 2008-12-05 15:31

Laavaa (Diabolista)
Laavaa
Posty: 5
M-werder, Wstpr.

Czyżby terminy goniły i Wydawca naciskał, skoro planowany pod inna nazwą materiał wydają jako Samael?


kill your idiols!


Wysłany: 2008-12-09 10:38

[quote:d1c701a599="Werter"]Jesli fakytcznie maja wrocic do straego brzmienia to czekam z zapartym tchem. Swoja droga to te nowe plyty nie byly az takie zle ale brakuje mi Passage :twisted:[/quote:d1c701a599]

Passage była genialna. Jeśli materiał bedzie na pograniczu Ceremony i wspomnianej Passage to jest na co czekać.



Wysłany: 2008-12-16 18:58

Jak czytałem artykuł o tym że nowa płyta ma wyjść zimą 2009 myślałem że będzie to w listopadzie lub grudniu a tu taka niespodzianka i album wychodzi już 6 marca 2009. W sumie to na upartego początek marca to jeszcze zima :twisted: :twisted:


forever alone immortal


Wysłany: 2008-12-17 10:36

[quote:7a66ec86f9="rozbit"]Jak czytałem artykuł o tym że nowa płyta ma wyjść zimą 2009 myślałem że będzie to w listopadzie lub grudniu a tu taka niespodzianka i album wychodzi już 6 marca 2009. W sumie to na upartego początek marca to jeszcze zima :twisted: :twisted:[/quote:7a66ec86f9]

No tak! Niby wiosenka zaczyna się 21/03 :wink:



Wysłany: 2008-12-17 11:04

Chyba mnie net nie lubi, bo mi sie utwor nie odtwwarza... ale moze byc ciekawie
Pewnie w styczniu bedzie mozna cos wiecej na temat nowego Samaela powiedziec po koncertach w Polsce


Obojetna mi byla mych ofiar udreka


Wysłany: 2008-12-17 12:03

niestety witryna musicwebtown.com do której prowadził link z utworem aktualnie jest w czasie przebudowy więc samaela niestety nie da się posłuchać :cry:


forever alone immortal


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło