Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Kolejny zespół nie zagra na HunterFest. Strona: 1

Artykuł: Kolejny zespół nie zagra na HunterFest

Kolejny zespół nie zagra na HunterFest Wysłany: 2006-08-14 23:32

chciałabym tylko wyrazić swoje zbulwersowanie, bo chociaż nie miałam zamiaru się na festiwal wybrać, to mogę zrozumieć wkurwienie ludzi, którzy tam pojechali... zrobili ich w totalnego ch**a!! jak można ludzi tak opierdolić z kasy i skasować dwa najważniejsze(największe) zespoły!!

[color=olive:cc0e231114]*od razu przepraszam za wulgaryzmy, ale ja bym ich rozpierodliła, gdybym wydała kasę, a jeszcze w lipcu się zastanawiałam, czy na opeth nie pojechać, więc teraz się cieszę, że jednak nie wydałam niepotrzebnie pieniędzy...
więcej(aż tak) przeklinać nie będę :wink: *[/color:cc0e231114]


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-08-14 23:34

popieram Frije, też miałem na Opeth śmigać, ale się na szczęście (jak widać) nie udało ...


.


Wysłany: 2006-08-14 23:37

a ja lubie children of bodom ;d chetnie bym zobaczyl teraz choc nie bedzie mi zal ze mnie tam nie ma


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2006-08-15 10:49

Szkoda takich sytuacji, gdzie "wina leży po stronie organizatorów". Mimo tego, że kapele coraz chętniej do Polski przyjeżdzają, takie zdarzenia irytują zarówno management po jednej, jak i fanów po drugiej stronie. Bo organizatorom to najwyraźniej obojętne



Wysłany: 2006-08-15 11:12

dodajmy fakt ze zespoly sie znaja wzajemnie wiec pewnie nie unikna kiedys uszczypliwego komentarza dla swoich przyjaciol "stary w polsce nie potrafia koncertu zrobic"


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2006-08-15 11:30

BarTolei napisał: [quote:20f35eb80e]a tam samba... Brazylijki latina bimbalki[/quote:20f35eb80e]

O tak ! Latynoamerykanki to całuśne kobiety :P ale nie ma to jak Polki :twisted:


.


Wysłany: 2006-08-15 12:52

ludzie, może odpadły 2wie gwiazdy, ale gdzie za 50-120 zł zobaczysz 80+ kapel przez 3 dni?? sam Fear Factory wziołby okolo 100 za godzinke grania w jakiejś "Stodole". Ja byłem i nie żałuje... po za wieloma gwiazdami poznałem dużo nowych zajebistych kapel... długo by wimieniać jakie znakomitości grały!

p.s. TSA pokazało szkołe młodym :)


poprostu ja... zwykły zajebisty szary człowiek :P


Wysłany: 2006-08-15 15:19

Ja właśnie wróciłam i czuję się oszukana bo jednak pojechałam głównie dla Opeth a kasa nie była mała, ogólnie organizacja pozostawia wiele do życzenia,fakt że niektóre zespoły zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie ale jednak a rok to sobie chyba podaruję tą imprezę



Wysłany: 2006-08-15 19:24

ale mówiy tutaj o tych, co jechali z mysla o opeth i children of bodom


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-08-15 20:18

raczej sądzę, że dwa zespoły, by się tak nagle nie wypieły... ja bym organizatorów zatłukła(jak to moja mama mówi :D ).


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-08-15 20:20

no ja głównie jechałem na TSA i FF wiec nie płacze ;]


poprostu ja... zwykły zajebisty szary człowiek :P


Wysłany: 2006-08-15 23:59

No i ludzie i tak dobrze się bawili na ich występie..przynajmniej w tym miejscu gdzie ja stałam



Wysłany: 2006-08-16 01:07

Ja tez tam bylem
Pojechalem tam glownie po to zeby zobaczyc Opeth - ta kapela spowodowala, że zdecydowalem sie na wydanie kasy na bilet. Jednak kiedy tam jechalem to po to zeby przezyc 3 dni ze swietna metalową i rockową muzyką. Obejrzalem mnostwo kapel ktore bardzo lubie (niektore uwielbiam nawet;]) a ktore chcialem zobaczyc na zywo (np. Amorphis, Fear Factory, Napalm Death)...do tego troche kapel, ktorych nie znalem wczesniej a swoim wystepem zrobily na mnie czasami bardzo duze wrazenie (np. Arakain mnie powalił totalnie;]).
Ogolnie rzecz biorac jestem bardzo zadowolony z tego festiwalu i szczerze mowiac najbardziej to mnie wkur.... publika, ktora darla ryja bo cos tam nie pasowalo. No ale staralem sie zrozumiec ich frustracje.
Ja nie jestem fanem zadnego z tych zespolow ktore zagraly lub mialy zagrac (jezeli "fanem" to moze muzyki raczej) wiec powtorze po raz kolejny, ze jak dla mnie bylo swietnie;].
A co do tego kto zawalil to nie bede nikogo obwiniał bo g.... o tym wiem. Z jednej strony naturalne zdaje sie podejscie, ze to organizator jest odpowiedzialny za takie sytuacje i to jego powinno sie ukamienowac... a z drugiej strony zagraly takie kapele jak Fear Factory, Napalm Death albo Sick Of It All, ktorych "format" jest dla wielu wiekszy niz Opeth lub Children of Bodom.
Ja w kazdym razie mam wazniejsze sprawy do wkur....


I'm rolling like a stone... never creep.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło