Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Ice Machine. Strona: 1

Artykuł: Ice Machine

Ice Machine Wysłany: 2008-11-23 17:10

Depeche_Mona (Bicz)
Depeche_Mona
Posty: 0
Bielsko-Biała

Lubię polskie kapele,które grają covery DM,lub podobną muzykę.Takim zespołem jest właśnie rybnicki Ice Machine,lub jastrzębski Station One-mało znane kapele ale świetnie grają.Oczywiście polecam również skoczowski zespół Batalion d'Amour-ale tego zespołu chyba nie trzeba przedstawiać :-)


Moje motto: WORLD IN MY EYES. Depeche Mona


Re: Ice Machine Wysłany: 2008-11-24 20:35

[quote:8e6968b196="Depeche_Mona"]Lubię polskie kapele, które grają covery DM,lub podobną muzykę. Takim zespołem jest właśnie rybnicki Ice Machine[/quote:8e6968b196]

Ja zapoznałam się z zespołem przy okazji ich najbardziej dopracowanego i reprezentacyjnego utworu - "On The Wings Of Night". Kompozycja w dość dużym stopniu inspirowana jest klimatem Depeche Mode, nie wiem czy potraktować to jako pochwałę czy zarzut. Z drugiej strony, dzięki tej kompozycji przyjrzałam się bliżej skromnej dyskografii zespołu i muszę przyznać, że na lepsze wychodzi im śpiewanie w języku Szekspira.



Wysłany: 2008-11-25 18:43

Depeche_Mona (Bicz)
Depeche_Mona
Posty: 0
Bielsko-Biała

Wiadomo,że jeśli będą śpiewać w angielskim języku mogą mieć szansę wybicia się za granicą.Ta grupa ma szansę,choć narazie nie jest dość popularna,ale liczę na ich udany sukces :-)


Moje motto: WORLD IN MY EYES. Depeche Mona


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło