Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Combichrist - Today We Are All Demons. Strona: 1

Artykuł: Combichrist - Today We Are All Demons

Combichrist - Today We Are All Demons Wysłany: 2008-11-21 09:32

No to bedzie material "byc albo nie byc". Zobaczymy.


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-11-21 10:43

po tym co zostało zaprezentowane na ostaniej epce skłaniam się bardziej w kierunku nie być niż być



Wysłany: 2008-11-21 12:33

Znana jest już tracklista albumu, który ukaże się oficjalnie 20 stycznia 2009 roku. Przedstawia się ona następująco:

01. No Afterparty
02. All Pain Is Gone
03. Kickstart The Fight
04. I Want Your Blood
05. Can't Change The Beat
06. Sent To Deastroy
07. Spit
08. New Form Of Silence
09. Scarred
10. The Kill V.2
11. Get Out Of My Head
12. Today We Are All Demons
13. At The End Of It All

Gościem na albumie w utworze "Kickstart The Fight" będzie nadzwyczaj urodziwa Gen z industrial metalowego zespołu Genitorturers.

www.darkplanet.pl/Genitorturers-36192.html



Wysłany: 2008-11-21 14:06

Everybody hates you moim zdaniem jest najlepszym albumem jaki został wydany do tej pory na scenie electro/industrial i niezaprzeczalnie Andy jest wielkim twórcą i show manem
ostatni album jakoś nie dokońca mi już pasował - tego sie boje :)

Poltergeist - ja się doliczyłam czterech zespołów/projektów



Wysłany: 2008-11-21 14:28

no to czekam :D


"Księżyc kładzie dłoń na moim czole, ślepy i niemy jak piastunka"


Wysłany: 2008-11-21 19:52

combichrist to disko-evil-electro :]

z electro-indu wspolnego mieli troszke przy pierwszym materiale, zreszta moim zdaniem ich najlepszym The Joy Of Gunz, nastepnie droga obrana na szoł i to im najlepiej wychodzi.

zgadzam sie z ruczajem, jakby nie oni to oni,chociaz w kanon styli zapisza sie na pewno Machines are us czy Everybody Hates You



Wysłany: 2008-11-21 21:02

Użytkownik Poltergeist zapomniał chyba, że jest coś takiego jak różnica gustów. Nie jesteś centrum świata i twoje muzyczne upodobania nie są jednocześnie upodobaniami pozostałych. Nazywając kogoś oszołomem, tylko dlatego, że nie zgadza się z twoim gustem jest egoistyczne i żałosne.

Tak samo nazywanie Andy'ego LaPlegua najbardziej utalentowaną osobą sceny electro to delikatnie mówiąc przesada. Nie zapominaj, że termin electro to pojęcie bardzo szerokie i nie zalicza się do niego tylko Combichrist, do którego tylko ty się ograniczasz.



Wysłany: 2008-11-22 10:22

[quote:8ee15d5e27="Poltergeist"]nie ograniczam sie tylko do Combichrista bo zapewne o tym swietnie wiesz[/quote:8ee15d5e27]

Że co? Nie rozumiem. Wybacz, nie interesują mnie twoje gusta muzyczne podobnie jak pozbawione jakichkolwiek sensownych argumentów wypowiedzi. Wydaje mi się, że temat argumentowania i krytyki przerabialiśmy już w temacie o Mesh więc zanim następnym razem napiszesz coś równie głupiego prześledź jeszcze raz zarówno temat "Mesh - We Collide" jak i jego posty.

[quote:8ee15d5e27="Poltergeist"]to trzeba w jakiś sposób zareagować[/quote:8ee15d5e27]

W jakiś, to nie znaczy tak prymitywnie.

Wybacz, ja w przeciągu ich 5-letniej kariery nie zanotowałam istotnych zasług tego projektu dla rozwoju sceny elektronicznej. Dla mnie Combichrist to twór reprezentujący didżejsko-klubową łupaninę nie mającą nic wspólnego z ambitną i kreatywną sceną elektroniczną. Dlatego użycie słowa "talent" w tej kwestii jest sporym nadużyciem. W końcu tym "najbardziej utalentowanym", jak dumnie ochrzciłeś Combichrist, nie zdarzają się wpadki typu EPka "Sent To Destroy".



Wysłany: 2008-11-22 13:05

przeczytaj jeszcze raz to co napisalem, tam jest konkret.

[quote:b3e615c43c]zawsze musza sie znalezc jakies oszołomy!! niestety nie majace pojecia o niczym !!!![/quote:b3e615c43c]

zajebiste preludium kogos kto sie zna



Wysłany: 2008-11-24 22:05

[quote:a6028797fb="verdammt"]
Wybacz, ja w przeciągu ich 5-letniej kariery nie zanotowałam istotnych zasług tego projektu dla rozwoju sceny elektronicznej. Dla mnie Combichrist to twór reprezentujący didżejsko-klubową łupaninę nie mającą nic wspólnego z ambitną i kreatywną sceną elektroniczną. Dlatego użycie słowa "talent" w tej kwestii jest sporym nadużyciem. W końcu tym "najbardziej utalentowanym", jak dumnie ochrzciłeś Combichrist, nie zdarzają się wpadki typu EPka "Sent To Destroy".[/quote:a6028797fb]

Z tym się nie mogę zgodzić.
Combichrist stworzył nowy styl muzyczny TBM (techno body music) i w ostatnim czasie można było dostrzec na wielu albumach różnych kapel duży wpływ ich twórczości.
Dla przykładu ostatnia płyta Suicide Commando



Wysłany: 2008-11-25 09:42

Allanon23
- rok chyba 2005 składanka Techno Body Music i utwór Combichrista This Is TBM

swoją drogą jedna z moich ulubionych składanek



Wysłany: 2008-11-25 10:17

No ale co prawda to prawda TBM jest jedynie zabiegiem marketingowy - fakt, ze udanym.


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-12-11 16:27

Tiaaa... Last.fm jest cudowny jesli mowa o scroblowaniu, ale jesli chodzi o wymyslanie "nowych trendow muzyki alternatywnej" przez userow Lasta, to ja podziekuje. EBM to EBM, a nie zadne techno body music (BTW dlaczego techno? To sie zle kojazy), agrotech czy tez industrial electro.

Odchodzimy od tematu dyskusji!

Jesli ktos nie moze sie doczekac nowego krazka Andy'ego, to polecam pobuszowac w sieci, na torrentach juz jest caly album >.<


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi


Wysłany: 2008-12-11 23:10

Nie ma, to fake . Nie warto łącza obciążać :P. Jak na razie nic ze stajni Andy`ego i spółki nie wyciekło ;].


Własne skrzydła pożerając oswojon zostałem...


Wysłany: 2008-12-12 16:19

[quote:4c6c62d417="Kifer"]Nie ma, to fake . Nie warto łącza obciążać :P. Jak na razie nic ze stajni Andy`ego i spółki nie wyciekło ;].[/quote:4c6c62d417]
Potwierdzam, fake.
I przepraszam, za wprowadzenie w blad.
Ech... Pozostaje Nam tylko czekac...


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło