Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

SYLWESTER 2008 Poznań + Zlot DarkPlanet. Strona: 2

Artykuł: SYLWESTER 2008 Poznań + Zlot DarkPlanet

Wysłany: 2008-11-30 21:39

Dla zainteresowanych:



[url=http://maps.google.pl/maps?ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozillal:official&client=firefox-a&um=1&q=taxi+pozna%C5%84&fb=1&view=text&sa=X&oi=local_group&resnum=1&ct=more-results&cd=1#]Taxi w Poznaniu[/url]


Od siebie dodam, że polecam Taxi Koziołki (61) 96-28 8)


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-12-01 16:28

[b:d4e3409663][color=red:d4e3409663]
PRZEDPŁATY NA KONTO TYLKO DO 26.12.2008 - CENA 50ZŁ/OSOBA

PO 26.12.2008 BILETY MOŻNA NABYĆ JEDYNIE W DNIU 31.12.2008 PRZY WEJŚCIU DO KLUBU - CENA 70ZŁ/OSOBA

[/color:d4e3409663][/b:d4e3409663]


A bilety dobrze się sprzedają :)


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-12-05 10:49

Mały przegląd pieśni i tańca



Soman (Drezno)
electro-industrialny akt z Niemiec, utworzony przez DJa i producenta Kolję Trelle (początkowo współpracował m.in. z Absurd Minds, Hocico i Terminal Choice jako inżynier dźwięku). Soman charakteryzuje się własnym, unikalnym brzmieniem będącym mieszanką electro, industrialu, noise'u i techno (przez jednych twórczość niemieckiego czynu odbierana jest jako elektronika klubowa, przez drugich jako niezbyt ambitne techno).
Soman ma na swoim koncie współudział w wielkiej trasie koncertowej Matter And Form Tour duetu VNV Nation, a także występy na festiwalach Wave Gotik Treffen, M'era Luna czy Infest Festival w Bradford w Wielkiej Brytanii. Kolja Trelle okazjonalnie kolaboruje także z innymi electroindustrialnymi projektami, regularnie udziela się także na klimatycznych składankach. Dzięki płycie Re:Up Soman dotarł aż na 2 miejsce prestiżowego niemieckiego rankingu DAC (Deutsche Alternative Charts). [za: Encyklopedia Dark Planet, hasło Soman opisane przez Voit] .
Kolja prowadzi również własne studio i wytwórnię Koltron

www.myspace.com/soman

www.koltron.de


Industria Ex Machina (Poznań)
Dwójka poznańskich DJów prezentująca utwory własne oraz miksy znanych twórców spod znaku m.in EBM, industrialu, dark electro i rhytmic noizu. DJ Phantom i DJ Cultoid tworzą miksturę live actu z miksowaniem na żywo.

www.myspace.com/industriaexmachina


DJ K'ma52 (Poznań)

Dj K'ma52 znany poznańskim (i nie tylko) fanom Nine Inch Nails z wielu imprez poświęconych tej muzyce. Unika jednoznacznych określeń, z powodzeniem odnajduje się w klimatach EBM jak i w industrialnych rytmach. Nie są mu obce również inne formy ekspresji artystycznej.


Dj Attack
Bywalcom poznańskich (i nie tylko poznańskich) imprez w klimatach Attacka nie trzeba specjalnie przedstawiać. Jednak uczynimy to :

www.myspace.com/dj_attack


Dj |rnd:hcs|
Po roku nieobecności powrót za stery! Wcześniej uczestnik takich przedsięwzięć jak: Fuckin' Freaks Fight (stworzonego wspólnie z Infected Team i Atomoovken Terror Brygade) czy Death Discotheque (w tym zeszłorocznego sylwestra).

http://www.myspace.com/rndhcs


Dj Lunatic
Animator szczecińskiej sceny. Twórca takich inicjatyw jak: Sound Cliniqum czy Electricity. Na poczatku 2007 roku powstala inicjatywa Alter-Electro-Stettin. Pomysl przedsiewziecia byl prosty - pokazanie ciekawej muzyki postindustrialnej. Imprezy odbywaly sie sporadycznie, aczkolwiek zawsze z "niespodzianka". Dwa razy oficjalne release party :Wumpscut:, release party Noisuf-X, koncerty : Compulsive Shopping Disorder,Angstfabrikk,E-Thik,Square Extension.

http://www.myspace.com/alterelectro



Djane Sigma
Pierwszego seta zaprezentwała podczas nieistniejącej już imprezy Dance Macabre Party w 2006 roku. Po gościnnych występach na innych eventach postanowiła wraz z Dj'em Balckhawkiem stworzyć Digital Rebelll. Bierze także udział w większych wydarzeniach takich jak Gothomania.

http://www.myspace.com/x_sigma_x


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-12-08 22:26

[color=red:b5931d9f98]Rozkład jazdy![/color:b5931d9f98]



19.00 Prezentacja klipów „z klimatu”
19.45 Attak
20.45 Lunatic
21.45 Kamasz
22.45 Soman
00.30 Industria ex Machina
2.00 Sigma
3.00 + |rnd:hcs|

8)


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-12-09 23:32

elektronik_tk (Bicz)
elektronik_tk
Posty: 117
Człuchów/Poznań

jak już wygląda ilość osob :>?
jak zdobędę kasę to wpłacam :P



Wysłany: 2008-12-09 23:41

Też się wybieram!
Jak wygląda rezerwacja - trzeba do kogoś pisać w tej sprawie czy tylko wpłacić pieniądze?


Mrok duszy i ciała. Cierpienie daje ulgę!


Wysłany: 2008-12-10 00:34

Drathir (Diabolista)
Drathir
Posty: 133
Lublin/radom(rzadko ;p)/czasami krako...

przyznam, ze nader ciekawa alternatywa z tym sylwestrem...jak juz ktos pisal, ja rowniez wole domowki wiec jak do 20 nic ciekawego na horyzoncie sie nie pojawi to ja pojawie sie w poznaniu mam nadzieje ze nieznajomi mile widziani, bo nie znam nikogo osobiscie :)


CARPE NOCTEM***do everything what you want...but please, don't look into my eyes...*** fata viam invenient***"Od muzyki piekniejsza jest tylko cisza"***"a pitiful person, allowing her soul to be manipulated with an illusion called love"


Wysłany: 2008-12-10 14:46

Miejsca jeszcze sa wolne ale codziennie naplywaja wplaty Wplata jest jedyna forma rezerwacji. Wszelkie informacje jak tego dokonac sa na forum w 1 poscie. Osoby nieznajome sa mile widziane


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-12-10 16:08

[quote:963826202d="Drathir"]przyznam, ze nader ciekawa alternatywa z tym sylwestrem...jak juz ktos pisal, ja rowniez wole domowki wiec jak do 20 nic ciekawego na horyzoncie sie nie pojawi to ja pojawie sie w poznaniu [/quote:963826202d]

Domówki domówkami, ale chciałabym zwrócić uwagę, że ta impreza jak na sylwestra z bufetem, szampanem i koncertem jest w BARDZO przystępnej cenie, więc naprawdę WARTO!!! :D



Wysłany: 2008-12-11 00:40

A co będzie do żarełka? :P


Własne skrzydła pożerając oswojon zostałem...


Wysłany: 2008-12-11 08:28

Gotyckie dania:
-zupa z trupa
-karaluchy w sosie wlasnym
-siekane glisty

a do picia: kapu-szczyny


enjoy the violence


Wysłany: 2008-12-12 14:59

no no , party coraz blizej :>>

see u there



Wysłany: 2008-12-12 16:47

Ano zobaczycie, że szybko zleci

Wejściówki idą jak świeże bułeczki 8)

Pan Soman będzie zadowolony z tak licznej publiczności :)


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-12-12 18:21

Pytanie czy się cieszyć czy nie. Impreza coraz bliżej, ale też minie kolejny rok. Ech, lecą te latka .


Własne skrzydła pożerając oswojon zostałem...


Wysłany: 2008-12-12 18:24

Czujmy się jak wino - im starsi tym lepsi


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-12-13 00:26

No to klamka zapadła - zapłacone(przelew dojdzie w poniedziałek). :lol:


A co do lat, to wiadomo że lecą, ale najważniejsze że dusza wciąż młoda i lata nie mają na nią wpływu.
:D :roll:


Mrok duszy i ciała. Cierpienie daje ulgę!


Wysłany: 2008-12-14 18:02

elektronik_tk (Bicz)
elektronik_tk
Posty: 117
Człuchów/Poznań

[quote:bfb6fc4358="Jesse-vampir"]No to klamka zapadła - zapłacone(przelew dojdzie w poniedziałek).[/quote:bfb6fc4358]
ja tak samo ;]



Wysłany: 2008-12-14 19:49

riffgoth (Anciliae)
riffgoth
Posty: 39
Maków Podhalański

Zapłacone :)


"istnieją dwaj znani bogowie Orków, Gork i Mork. Jeden z nich to cwany bóg brutalności, drugi zaś to brutalny bóg cwaniactwa. Różnią się tym że jeden Wali w łeb gdy się na niego patrzy, a drugi wali po łbie jak się na niego nie patrzy"


Wysłany: 2008-12-15 09:00

Phantom :arrow: mnie sie nie chce wplacać na konto. Wybiorę się do
Ciebie w najbloiższych dniach i przyniosę kasę w zębach. Muszę się tylko zebrać bo przejście dwoch pięter to nie lada podróż :wink:


enjoy the violence


Wysłany: 2008-12-15 15:43

dla 'zastanawiających' się - generalnie rok i dwa lata temu było tak że na ostatnią chwilę ludzie chcieli przyjsc a biletów już nie było ... biorąc pod uwagę tegoroczną ofertę w PL - nie wydaje mi się aby było inaczej



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło