Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Panzernacht. Strona: 1

Artykuł: Panzernacht

Panzernacht Wysłany: 2008-10-13 22:56

Rewelacyjna impreza i bardzo dobrze dobrany repertuar. Panowie z Team'u poczuli wreszcie bluesa i zrozumieli, że powinni stać się kontrapunktem dla potańcówek electro, a nie ich uzupełnieniem. Tak trzymać.
Jeżeli fenomen ten wynikał z faktu że równolegle odbywało się cyborgy to życzę sobie żeby od teraz wydarzenia te kolidowały ze sobą regularnie :twisted:


Sic Luceat Lux! "Od techno można z nudów zdechnąć."


Wysłany: 2008-10-14 09:50

Nie podniecaj się tak,na Cyborgy również było sporo ludzi.


'Hand fighting hand As you turn to a man of two worlds'


Wysłany: 2008-10-14 16:45

Nie podniecam się tylko wyrażam swoje zadowolenie. I nie chodzi mi tu wcale o to na której imprezie było więcej ludzi tylko o klimat, który wreszcie został na Panzernachcie zachowany. Fakt, że fani electro tłumnie zwalili się na Cyborgy przez co nie nagabywali Diesela o swoje ulubione kawałki może mnie tylko cieszyć. Każdy dostał to co lubi w dawce jakiej sobie rzyczył. I to jest piękne :wink:


Sic Luceat Lux! "Od techno można z nudów zdechnąć."


Wysłany: 2008-10-14 18:17

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

Dzięki za miłe słowa. Co do imprezy, to ja oceniam średnio, po pierwsze ze względu na małą frekwencję, a po drugie jakoś nie potrafiłem wejść w klimat i miałem pustkę w głowie. No, ale ciesze się, że co niektórym się podobało :) Następny raz będzie lepszy :P
A co do electro, to podszedł do mnie pod koniec jakiś chłopak i chciał na zakończenie Combichrist, ale zrozumiał że to jednak nie Cyborgy :wink:


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Wysłany: 2008-10-14 18:55

Eee... tam. Nie przesadzaj. Jak dla mnie najlepszy Panzer na jakim balowałem i pierwszy na którym żaden kawałek nie zmusił mnie do zejścia z parkietu. Jeżeli czegoś mi zabrakło to kondycji :wink: Zrobiłeś coś co do niedawna wydawało mi się niemożliwe. Przypomniałeś mi starego Bazyla i za to jestem Ci wdzięczny. Jeżeli nawet były jakieś niedostatki to byłem zbyt nakręcony żeby je dostrzec :D

Przepraszam jeżeli wyszła z tego lekka wazelina ale to pewnie dlatego, że jeszcze czuję tamte emocje :)


Sic Luceat Lux! "Od techno można z nudów zdechnąć."


Wysłany: 2008-10-14 19:57

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:3d3b580b38="Diesel"]nie potrafiłem wejść w klimat i miałem pustkę w głowie[/quote:3d3b580b38]

za mało bro, to pewne 8)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2008-10-15 09:24

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

Bro akurat miałem pod dostatkiem od Bazyla, a i tak po trzecim albo czwartym piłem już Pepsi. Może właśnie dlatego ta pustka :P


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło