Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Gojira - The Way Of All Flesh. Strona: 1

Artykuł: Gojira - The Way Of All Flesh

Gojira - The Way Of All Flesh Wysłany: 2008-10-13 12:48

Bardzo dobra recenzja choc ja i tak mam swoje zdanie:)

1.The Way Of All Flesh jest bardziej zaawansowany instrumentalnie od poprzedniej płyty
2.Materiał jest bardziej jednorodny, bez większych zgrzytów stylistycznych
3.Niestety chyba jest mniej odkrywczy i nie ma az takiej "świeżości"
4.rzeczywiscie gary sa dosc mocno wysunięte do przodu
5.warto wspomniec, że "Oroborus" rozpoczyna sie tym samym motywem jakim konczył sie "Global Warning" z poprzedniej płyty

chyba jednak oczko wyżej stawiam poprzedni album, choc zgadzam się, ze i tak jest to jedna z lepszych płyt tego roku :)


.


Wysłany: 2008-10-13 13:18

ja mimo wszytko "The Link" stawiam na 1 miejscu :)
powody? lekkie zboczenie dzwiekami Strapping Young Lad , a tam tego sporo i ten specyficzny groov perkusyjny który na "The Way Of All Flesh" nie robi aż tak dużego wrażenia. A co do odkrywczości wole żeby nagrywali płyty na takim poziomie zamiast za bardzo w przebojowa strone dreptali


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2008-10-13 19:17

wychodzi na to ! ,że wszyscy posiadają ów album, /zapewne zorganizuję/ :wink:, poza muzycznym wymiarem >>stresują mnie recenzje w dzień wydania albumu; człowiek nie może nabrać dystansu a przeczytać musi :lol:


nie miewam dobrych nastrojów !


Wysłany: 2008-10-13 21:32

recenzja cóż to takiego jest ,ano banialuki jakiegoś gościa któty myśli że wie najlepiej :P mam w d.... czyjeś recenzje ot co. Kolega napisał że " poza muzycznym wymiarem >>stresują mnie recenzje w dzień wydania albumu; człowiek nie może nabrać dystansu a przeczytać musi ".A kto powiedział że musi ?....no chyba że się tym zajmuje zawodowo :)

[img:a541635ab1]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:a541635ab1]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2008-10-13 21:50

[quote:10ad8e5b5a="HardKill"]recenzja cóż to takiego jest ,ano banialuki jakiegoś gościa któty myśli że wie najlepiej :P mam w d.... czyjeś recenzje ot co. Kolega napisał że " poza muzycznym wymiarem >>stresują mnie recenzje w dzień wydania albumu; człowiek nie może nabrać dystansu a przeczytać musi ".A kto powiedział że musi ?....no chyba że się tym zajmuje zawodowo :)

[img:10ad8e5b5a]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:10ad8e5b5a][/quote:10ad8e5b5a]

istnieje coś takiego jak ciekawość i zamiłowanie czytelnicze,,, to się czyta - ja; czuje miły 'dyskomfort' :wink: w tym momencie :D


nie miewam dobrych nastrojów !


Wysłany: 2008-10-13 23:21

oki :) nema problema :) pozdrawiam

[img:7da61a0b65]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:7da61a0b65]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2011-09-30 11:39

Ciekawy, nieszablonowy album. Polecam na parę uważnych odsłuchów. A nie do tzw. tła.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2011-09-30 12:13

jakie pare caly czas wracam do tej płyty
a niebawem nastepna jesli pare to 200-300
to tak genialna płyta oby zawitali znow
do Polski mozna jakies piwaro walnac i spotkac
w realu pozdrawiam


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2011-09-30 22:18

Długo musiałem się przekonać się że to jest zajebisty zespół,w końcu tak wiedziałem że byłem leniwy do słuchania ,ale wszystko jest dobre np.Terra Incognita pozamiatała wszystko,posłuchajcie z nowej Vacuity wbija w ziemie.


wystarczy to wszystko nadmuchać a wszystko samo sie rozpierdoli c fs


Wysłany: 2011-09-30 22:21

KIEDY WYSZLA


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2011-09-30 22:28

[quote:10db1f4875="rob1708"]KIEDY WYSZLA[/quote:10db1f4875]
13.10 2008


wystarczy to wszystko nadmuchać a wszystko samo sie rozpierdoli c fs


Wysłany: 2011-09-30 22:34 Zmieniony: 2011-09-30 22:58

pytalem o nowa bo chyba premiera dopiero bedziehttp://www.youtube.com/watch?v=yBB5W2nQ8Ms&feature=player_embedded
nowy utwor pewnie juz slyszeliscie


Kropla drąży skałę


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło