Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Pierwszy Zjazd Jackassów. Strona: last

Pierwszy Zjazd Jackassów Wysłany: 2008-10-09 17:57

Natasss (Bicz)
Natasss
Posty: 40
Legnica/ gdzie mnie poniesie...

Szykuje się impreza (prawdopodobnie w Legnicy) na następny rok :wink: Tu macie linka do kompletnie niedociągniętej strony... http://www.zjazdjackassow.tnb.pl/
To strona tej imprezy.
Poszukujemy ludzi, którzy dawali by pomysły, co ma się dziać na tej imprezie (konkursy, atrakcje, zespoły- oczywiście nie jakieś wyszukane i niemożliwe do ściągnięcia).
To pierwsza taka akcja! Chcemy żeby wypadło dobrze, więc potrzebne są pomysły!
Jeżeli macie pomysł na jakieś hard-core'owe akcje typu: wyjadanie robali z akwarium pełnego krwi, to dawajcie je na forum, moje gg, albo maila: yumi777@wp.pl
Aha! I jeszcze jedno!
Wbrew pozorom to nie ma być impreza dla skate'ów i drechów.
Jeżeli dla skate'ów to dla takich nietypowych, bo owszem jest w planie skate park :)



Wysłany: 2008-10-10 14:59

Natasss (Bicz)
Natasss
Posty: 40
Legnica/ gdzie mnie poniesie...

Wiara czyni cuda, a skoro naprawde sprawnie mi i koleżance (która zresztą się zajmuje stroną prawną Zjazdu) poszło w 1,5 miesiąca z happeningiem i koncertami, które odbywały się jednego dnia, to myślę, że z tą imprezką musi się udać :!:
Musimy tylko działać, MIEĆ POMYSŁY, z których zbudujemy plan całej imprezy, następnie możemy zajmować się sponsoringiem, miejscówą, a na końcu innymi rzeczami.
No cóż. Postaramy się też o pomoc LCK, MCK...
Nie ma co. To musi wyjść :)
Ale pierwsza rzecz to pomysły... Bo sponsorzy, goście w Urzędu Miasta, czy LCK będą chcieli planu imprezy. A plan opiera się na koncertach, konkursach itd...

Pozdrawiam :)



Wysłany: 2008-10-15 19:30

Natasss (Bicz)
Natasss
Posty: 40
Legnica/ gdzie mnie poniesie...

odzywać się! xD



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło