Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Pig Destroyer - Phantom Limb. Strona: 1

Artykuł: Pig Destroyer - Phantom Limb

Pig Destroyer - Phantom Limb Wysłany: 2008-09-08 18:39

Świetna recenzja :) Wszystkie ich płyty trzymają równy poziom , choć dla mnie o czubek nosssaaaa prowadzi "Prowler in the Yard" ( nie wiem czy sie już zapoznałeś ). Tak , czy siak zespół doprawdy genialny w tym co robi :twisted:


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2008-09-09 07:37

Niestety jeszcze nie zapoznałem sie z "Prowler in the yard" trzeba będzie nadrobić zaległości


.


Wysłany: 2008-09-09 10:16

coś fajnego jest w tej napierdalance - może to, że nie jest to aż taka napierdalanka? fajne sa niektóre zwolnienia. swoją drogą ostatnio coraz częściej wpinam sobie takie klimaty - jakoś dobrze mi się słucha takiej muzy.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2008-09-09 10:46

Dawno nie słuchałem krążku,który niósł by ze soba tak potęzny ładunek energetyczny ... ostatni raz chyab Meshuggah "obZen"


.


Wysłany: 2008-10-09 10:23

Jak nie ma jak jest :) nawet na allegro znajdziesz :) ja sobie nawet zafunduje zaraz po tym jak zakupie nowego Cynic :)


.


Wysłany: 2008-10-09 10:29

[quote:755b9baf73="OskareQ"]Skad wzieliscie ta plyte. ja w internecie moge znalezc kilka kawalkow, a w sprzedarzy to chyba w polsce nawet nie ma. Z tego co sluchalem naprawde mi sie podobalo no i ten wokal.[/quote:755b9baf73]

coś słabo szukasz, albo nie w tej "wypożyczalni" internetowej co trzeba. btw. Gniewko co to ja Ci mialam wypożyczyć?


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło