Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Drobne błędy techniczne na stronie.. Strona: 1

Artykuł: Drobne błędy techniczne na stronie.

Wysłany: 2008-08-17 13:57

Troceh w tym grzebie jutro powinno byc ok. Oczywiscie nie trzeba bedzie zadnej akceptacji - to blad.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2008-08-17 20:31

Wcieło mi jedną z galerii :? ot wyparowała hm...

[img:fd75b059a1]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:fd75b059a1]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Obserwowanie tematu - brak powiadomień Wysłany: 2008-09-17 18:41

AbrimaaL (Primogen)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

Szkoda, że zniknęła możliwość obserwowania tematów, w których się napisało. W tej chwili jest ich tyle, że trudno się doszukać tematu w którym się pisało.


Chosen by death don't disagree.


Wysłany: 2008-09-21 20:19

Hmm no to jak już sobie tu tak się zwierzamy to ktoś może wie jak dodać artykuł by nie wyskoczył tekst po angielsku informujący że używa się złych znaczników html ? bo w sumie to ja nie wiem co jest grane, zapisałem nawet już swój tekst w postaci pliku .txt w notatniku by nie było żadnego formatowania a i tak ciapa...


Nauka uczyniła z nas Bogów, zanim jeszcze zasłużyliśmy na to by być Ludźmi...


Wysłany: 2009-03-08 21:22

Kiedy skończą się te problemy techniczne...to zaczyna już być wkurzające....!!!!! czy administrator może udzielić nam konkretnej odpowiedzi....? to co się wyprawia ostatnio to naprawdę tragedia.... i to nie są bynajmniej drobne problemy,to big problemy...kiedy to się skończy i zacznie być normalnie...?

[img:90a87fd449]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:90a87fd449]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2009-03-08 21:46

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Ej, spokojnie. Przecież mod cały czas pewnie działa i naprawia. On także nie jest wszechmogący, dajcie mu żyć. Przy okazji należą mu się podziękowania, że chce mu się robić cokolwiek. Sama kiedyś byłam modem, a nawet administratorem ( choć zajmowałam się głównie spamem i obraźliwą treścią postów ), to wiem ile to czasu zajmuje.


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło