Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Nowy album Blindead w całości na MySpace. Strona: 1

Artykuł: Nowy album Blindead w całości na MySpace

Nowy album Blindead w całości na MySpace Wysłany: 2008-08-15 12:00

Szkoda, że koncert wypadł dość kiepsko.. oba supporty były bardzo źle nagłośnione, zatem trudno nawet powiedzieć, dlaczego praktycznie nie dało się ich słuchać... Dopiero występ Neurosis był prawdziwym big-bangiem, bardzo energetycznym i - o dziwo - wszystko zaczęło nagle brzmieć dobrze :twisted:



Wysłany: 2008-08-16 08:13

sums (Diabolista)
sums
Posty: 165
Grodzisk Wlkp./Poznań

Uważam że "Autoscopia..." to jeden z lepszych polskich albumów metalowych jakie mogłem usłyszeć przez ostatni rok. Jest ostro, jest technicznie i przedewszystkim jest bardzo klimatycznie :) Wszystko tu jest zgrane i bardzo dobrze przemyślene. Podoba mi się też koncept tego albumu. Przedstawienie trzech faz morderstwa w 7 kawałkach. Na uwagę zasługuje też fakt ,że cały album można posluchać za darmo to dość nietypowe w Polsce.Zyczę chłopakom jak najlepiej, podtrzymują mnie oni w twierdzeniu że polska scena metalowa jest jedną z najlepszych na świecie. Czekam z niecierpliwością aż przyjadą do Poznania.

Na Neurosis nie byłem ale znajomy był i słyszałem właśnie podobne opinie , że koncert zasłynął kiepskim nagłosnieniem supportów i genialnym występem headlinera.


"W samym akcie oddania się złu nie ma jeszcze wykluczenia możliwości kochania" Anne Rice "Wampir Lestat"


Wysłany: 2008-08-16 09:21

Pomijając nagłośnienie, mogę tylko napisać, że wokalista Blindead zdecydowanie lepiej radzi sobie na płycie niż w dużej sali (gdzie jego głos stał się po prostu nudny), a gitary też za bardzo zlewały się w jedno. Czad i ogień były na pewno, publika zadowolona, ale wyrafinowania zero. Ale jeśli pograją 23 lata, jak Neurosis, sytuacja ma szanse się zmienić



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło