Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Czarna myśl... o tobie. Strona: last

Artykuł: Czarna myśl... o tobie

Wysłany: 2008-08-16 07:24

świetny wiersz :)



Wysłany: 2008-09-01 21:08

W pierwszych kilku zwrotkach wiersz jest jak dla mnie troszkę innowacyjny lecz gdzieś tak od połowy ta innowacyjność trochę się gubi i wkrada się leciutka przewidywalność połączona z latającym wokół patosem.

Jakbym miał dać "+" bądź "-", to dałbym "+" lecz był by on troszkę mniejszy...



Wysłany: 2008-09-08 21:26

Wiersz ten bynajmniej nie jest doskonały lecz moim zdaniem nie powinno się skazywać go na zagładę z powodu wspomnianych przez ciebie Panie manieryzmów czy "znudzeń".

Nie jest doskonały ale nie jest także tragiczny. Można się słusznie czepiać budowy czy innych czynników lecz na DP nikt nie wymaga od wstawiających wiersze profesjonalizmu wpisującego się w jakieś określone kanony; a widać że osoba która napisała ten wiersz nie zajmuje się tym zawodowo.

Moja ( mimo wszystko ) pozytywna ocena tego wiersza po części wynika z tego że sam nie posiadam żadnego talentu do poezji ( i bardzo mnie to cieszy ) ale także z tego że jako całość jakoś do mnie trafia.

żadne wytłumaczenie? - Owszem
Lecz z tego co wiem tego rodzaju poezja nie potrzebuje żadnych :)



Wysłany: 2008-09-14 20:19

Nie zgadzam się z opinią Pan'a, lecz tą "wypowiedź" mogłaś sobie darować lub chociaż inaczej(sensowniej) sformułować :)



Wysłany: 2008-09-15 19:59

Może źle się tutaj wyraziłem. Poprostu uważam że podchodzisz do tego zbyt poważnie, co z mojego punktu widzenia psuje trochę wrażenie. Ale jak wcześniej napisałem - ja się nie znam (:



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło