Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Immortal - At The Heart Of Winter. Strona: 1

Artykuł: Immortal - At The Heart Of Winter

Wysłany: 2006-08-10 15:56

Tak, Immortal jest bezkompromisowy na black metalowej scenie. Od niego zaczęła się cała moja przygoda z muzyką metalową co by to ładniej brzmiało :twisted: No i uwielbiamy te same płyty. Kapitalny jest sam tytułowy kawałek "At The Heart Of Winter" a w szczególności ta gitara na poczatku...ciarki mnie przechodzą jak to słysze. Z tego co czytałem to Abbath dogadał się z Horghiem i już we wrześniu mają rozpocząć prace nad nowym albumem pod nieśmiertelnym szyldem Immortal :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2010-12-22 22:26

Nareszcie go dorwałem. cudo.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2010-12-22 23:08 Zmieniony: 2010-12-22 23:08

Ano kurde, Kostuch, ja też zaczynałem m. in. od Immortala i właśnie od "At the Heart...", która do tej pory jest moją ulubioną ich płytą i również do tej pory Immortal jest w czołówce ulubionych kapel. Mój faworyt to jednak "Withstand the Fall of Time". Miło, że odkopano taki stary temat.


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2010-12-23 12:07

[quote:15b2641336="zsamot"]Nareszcie go dorwałem. cudo. [/quote:15b2641336]

a ja mam to na półce chyba od dobrych 4 lat :)) i nie sprzedam :)) dalej jest to moja ulubiona blackmetalowa płyta :))


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło