Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Tworzenie zaczyna się od wina - Felix Marc dla DarkPlanet. Strona: 1

Artykuł: Tworzenie zaczyna się od wina - Felix Marc dla DarkPlanet

Wysłany: 2008-07-30 09:46 Zmieniony: 2008-07-30 09:59

Dziękuję Alu! :oops: Nie było łatwo, ale ostatecznie udało się dopiąć swego. Mało tego - zrobić materiał o tak imponującej długości Chyba jestem z siebie dumna :-) Chociaż o klasie wywiadu decyduje przede wszystkim dobry rozmówca, a Felix takim jest :wink: Myślę już o kolejnych wyzwaniach (np. takich z mojego avataru, hehe). Poczekamy, zobaczymy.. :twisted: Na razie i tak mam zero czasu, bo wróciłam do pracy po castlowej rozpuście.



Wysłany: 2008-07-30 10:02

Nie, nie... wbrew pozorom wcale nie jest łatwo. On znajduje czas na taki telefon raz na naprawdę długi czas, a do 2009 roku i momentu wydania nowej płyty, raczej trudno na to liczyć. Ale byłoby sympatycznie, gdyby chciał poświęcić nam kiedyś chwilę czasu :roll:

Przyznaję jednak, że najbardziej zależało mi na Feliksie - jako osobie wciąż niemal "niewywiadowanej", niezwykle zajętej, bo udzialającej się w niesamowity sposób na wielu frontach. No i okazja do rozmowy była naprawdę dobra :P



Wysłany: 2008-07-30 10:22

Kolejny dobry pomysł :-) I pole do popisu dla Ciebie, Alu :roll:



Wysłany: 2008-07-31 12:24

Hrewelacja :D Bosko i piknie i cudownie:) Kurde... ale... hmmm... No... na privie pogadamy :D hehehehe GRATULACJE JEST CUDNIE!!!


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2008-08-01 20:24

Dzięki Żabko :oops:

Mogę się jeszcze pochwalić, że nasze darkplanetowe wywiady - w wersji polskiej i angielskiej - są polecane na stronie internetowej Feliksa (jak również jego myspace) :D DP ruszyło w szeroki świat :wink:



Wysłany: 2008-08-01 22:10

Daj linka please...


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2008-08-01 23:03

to majspejs:

http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=38913682&blogID=419549817 - najpierw o polskim, a potem w komencie o angielskim :wink:

a na stronie głównej zajawka tego blogu: http://www.myspace.com/felixmarcmusic

a tutaj strona:

www.felixmarc.de

i wchodzicie do działu "NEWS"

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



Wysłany: 2008-08-02 15:37

Na Diorama Lemings rownież zamieścili linka

http://www.diorama-lemminge.de/forum/viewtopic.php?t=273&start=50


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2008-08-07 23:03

Bardzo piękny wywiad. Ale wciąż go muszę jeszcze raz przeczytać... I ładnie ze strony Felixa, że umieścił u siebie linka do niego



Wysłany: 2008-08-07 23:23

[color=violet:d78eddec06]Niom, Felo to spoko chłopak:) Jest taki... naaaasz:) hehehe:P Ah rozmarzam sie na myśl o kolejnym koncercie Dioramki... Ale Felo solo też bym chciała:) hehe...[/color:d78eddec06]


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2008-08-08 11:47

Po ostatnim koncercie Reapera to i Frozen Plasmą bym nie wzgardziła :-) Felek i Vasi w każdej postaci



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło