Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Imprezy metalowe i koncerty w waszych miastach?. Strona: last

Imprezy metalowe i koncerty w waszych miastach? Wysłany: 2006-08-09 14:05

metatil (Bicz)
metatil
Posty: 10
Ostrowiec Sw/Krakow:)

Czy tam gdzie mieszkacie lub studjujecie sa jakies miejsca gdzie mozna posluchac mocniejszej muzyki a moze nawet pobawic sie do niej mam na mysli cykliczne imprezy, koncerty i takie tam?
Ja pochodze z Ostrowca Sw i tu tez spedzam wakacje. U mnie jest troche lipa chociaz kiedys bylo lepiej. Co prawda sa dwie knajpy ktore sciagaja lokalne metalowe grupy i nie tylko na koncerty, ale ostatnio zauwazaylam zastoj. I chyba do konca wakacji nic sie nie ruszy Zdechne tu chyba...
Za to Krakow obfituje we wszelkie tego typu imprezy cykliczne i nie tylko. Swietne imprezy prowadzi klub uwaga http://www.klub-uwaga.prv.pl/ najbardziej godna polecenia jest mortuaria! Sami zreszta zobaczcie http://www.mortuaria.prv.pl. Naprawde warto sie na nia wybrac!
Nie wiem jak bedzie w tym roku ale w zeszlym roku akademickim odbywal sie headbangers w woodstocku podam link stronki http://www.headbangers.dog.pl/
Bywalo naprawde fajnie i mam nadzieje, ze impreza przetrwa.
Na pewno wiekszosc z was slyszalo o rockotekach w rotundzie...Dluzszy czas sie nie odbywaly ale ponoc jest szansa na reaktywacje. Oby bo rotunda ma swoj niepowtarzalny klimat http://www.rockoteka.rotunda.pl/ A to czy impreza przetrwa zalezy od tego czy duzo ludzi bedzie przychodzic takze jezeli ktos bedzie w krakowie w pazdzierniku to przybywajcie:)
A wy co mozecie polecic?[/b]


I am the dark thr nightmare you hide...


Wysłany: 2006-08-09 14:22

a w koszalinie nie ma nic... jedynie co, to we wtorki niby rockoteki są, ale tam gra same punkowskie gó***, więc mi raczej nie podchodzi...
kiedyś był zajebisty pub gothic, ale właściciele na wyspy zarabiać prawdziwą kasę pojechali...no i szkoda, bo było całkiem całkiem...
bo ogólnie to w koszalinie wszystko na psy schodzi i gra jakieś ścierwa punkowe(przepraszam, jeśli kogoś urażam, ale mam to gdzieś :twisted: ja tam nie lubię i otwarcie mówię)...słabo jest po prostu...


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-08-09 14:47

metatil (Bicz)
metatil
Posty: 10
Ostrowiec Sw/Krakow:)

Frija: to witaj w klubie! U mnie jest jescze gorzej techno sie panoszy A najgorsze jest to ze znalazlyby sie kapele, ktore chca grac ale jak na razie siedza w garazach bo nikt nie daje im mozliwosci zagrania koncertu....Pewnie w wiekszosci miejscowosci jest podobnie, ale moze sie myle i mam nadzieje ze sie myle...Prosze udowodnijcie mi to!!!!!


I am the dark thr nightmare you hide...


Wysłany: 2006-08-14 19:00

Ja jestem ze Szczecina i albo jestem ślepa albo tutaj nic się nie dzieje... !!!Chciałabym wybrać się na jakiś koncert, jakąś impreza gdzie można by posłuchać VNV Nation, Hocico, Colony 5 itd. Ale ni ma....
Mamy oczywiście znane Kontrasty gdzie czasem jest jakiś koncert (ale nie trafiłam jeszcze na taki który by mnie szczególnie zainteresował), co piątek jest tzw. "śmierć dyskotece" i leci dobra muzyka, można potańczyć- jest parkiet, można się napić itd. Jst też Słowianin, ale tam koncert jest raz na rok ruski... i to wszystko :?



Wysłany: 2006-08-25 18:53

ostrzejsze zespoły jakie grały w Lubinie....

Hunter
Uriah Heep
Acid Drinkers
Zalef
Her

no i tutejsze kapele... ale nie są zachwycające więc nie będę wymieniać.

A poza tym od czasu do czasu w klubie ces't la vie leci rockowa muzyka. A poza tym mamy jeszcze ave cezar.... im też się zdarzy zapuścić coś cięższego


"Muminek wyobraził sobie, że jest Buką. Zgięty wpół posuwał się wolno przez stosy martwych liści, a potem stanął, rozpościerając wokoło siebie mgłę. Wreszcie westchnął i spojrzał tęsknie w okno. Czuł się najbardziej samotnym stworzeniem na świecie."


Wysłany: 2006-09-14 11:12

[color=violet:13cb9b7a0f]jezeli chodzi o imprezy metalowe to co jakiś czas urzadamy takowe w klubie Uwaga.
muzyczny rozkład jazdy znajdziecie na stronie

[url]http://klub-uwaga.strefa.pl/ [/url]

zapewniamy miłe towarzystwo, bifory i aftery, oraz przyjemną zabawę przy muzyce którą można zamawiać na naszym forum pod tematem danej imprezy.
zapraszam ^________^[/color:13cb9b7a0f]


jestem na www.myspace.com/xxmad_crowxx i na fotce pod nikiem missyxxlouve więc poszukajcie jak chcecie coś wiedzieć o mnie


Wysłany: 2006-09-14 11:16

Imprezy w moim mieście? Msza w kościele co niedziele :lol:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-09-14 11:17

[quote:2fd9752e5b="frija"]a w koszalinie nie ma nic... jedynie co, to we wtorki niby rockoteki są, ale tam gra same punkowskie gó***, więc mi raczej nie podchodzi...
kiedyś był zajebisty pub gothic, ale właściciele na wyspy zarabiać prawdziwą kasę pojechali...no i szkoda, bo było całkiem całkiem...
bo ogólnie to w koszalinie wszystko na psy schodzi i gra jakieś ścierwa punkowe(przepraszam, jeśli kogoś urażam, ale mam to gdzieś :twisted: ja tam nie lubię i otwarcie mówię)...słabo jest po prostu...[/quote:2fd9752e5b]

ale koncert huntera, acidów był. Szkoda ze akurat wtedy bylam juz w poznaniu.



Wysłany: 2006-09-14 12:03

ale kiedy to było... od acidów w marcu teraz generacja :? na której i tak nie ma nic szczególnego... bo cieszyć się, że Rzepczyno w Koszalinie zagra? to raczej dziwne nie jest...a Coma miała to już dawno w planach... bezsensu...
ja czekam na warszawę i 10. -satyricon ^^ nie ma co, tam będę z imprez zadowolona ^^


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-09-14 14:00

ja juz od roku poznanska, wiec ze w koszalinie gra coma to sie bardzo zdziwilam. Milo jest tez ze i bilet nie jest drogi. wiec nie narzekac:).



Wysłany: 2006-09-15 13:12

[color=violet:02d58ea065]a teraz mega offtop tematyczny (pomyślałam że fani cięższych brzmień mogą czasem mieć chęć posłuchać nieco innej muzyki )

-<[ ELECTROPERVERSION ]>-

14 Pazdziernika 2006 (sobota)

Kraków - Mały Rynek 3 - Klub Uwaga

Całonocna impreza taneczna z muzyką :

EBM / Oldschool EBM / Electro Industrial / Future-pop / Synth-pop / Electro-pop / Dark Electro / Harsh Electro / IDM i inne okolice cięższej mrocznej elektroniki...


Muzykę prezentują :
od 21.00 do 01.00 : Frontman
01.00 do około 4.00 Bagiennik

Uwaga : na imprezie zostanie rozlosowana wejściówka na Depeche Mode Party które odbędzie się 21 Października (sobota) w Klubie Ministerstwo (Kraków)
Dokładne informacje o imprezie DM znajdziecie także na stronach :
www.electromode.fc.pl
oraz www.electroperversion.prv.pl


Klub Uwaga przewidział na tę noc różne promocje na drinki w lokalu przez całą noc.

Wstęp: 4 zł
Start: 21:00
Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.

www.electroperversion.prv.pl
www.klub-uwaga.strefa.pl [/color:02d58ea065]


jestem na www.myspace.com/xxmad_crowxx i na fotce pod nikiem missyxxlouve więc poszukajcie jak chcecie coś wiedzieć o mnie


Wysłany: 2006-09-15 13:45

ekhm, napisal moderator z usmiechem grozbe...



Wysłany: 2006-09-16 06:03

<drapie sie po glowie> to gdzie ja sie o obowiazkach matuzalemow naczytalam:D?



Wysłany: 2006-11-06 09:13

metatil (Bicz)
metatil
Posty: 10
Ostrowiec Sw/Krakow:)

Ha a w Krakowie 30 listopada jest koncert Huntera a 9 grudnia Kat.....oj bedzie sie dzialo:D


I am the dark thr nightmare you hide...


Wysłany: 2006-11-07 07:58

W zasadzie to chyba prócz mnie to jeszcze jedna osoba z Sz-n odwiedza te forum, mimo wszystko dam info.

"10.11.06 (piątek) - 18.00, klub Muzyczna Fabryka (www.muzycznafabryka.pl)

Wjazd: 12 zł

W kolejności wystąp:

The Santh (shadow metal)
Nihilosaur (death'n'roll) www.myspace.com/nihilosaurband
Wishmaster (rock'n'hell raw metal)
Hellfist (terror metal) www.hellfist.metal.org.pl
Bestiar (oldschool blasting death metal) www.bestiar.com
Anima Damnata (pain, torture, violence, lust) www.animadamnata.com

W wyjątkowej cenie promocyjnej do kupienia będą takie gadżety jak koszulki z ojcem, płyty gospel oraz różnego rodzaju dewocjonalia."

Ogólnie impreza zapowiada się smakowicie, pierw koncert dsurowych death metalowych kapel trzymających naprawdę dobry poziom, a potem kompletnie chlanie do rana, alko można mieć swoje, co jest kolejnym +, jeśli ktoś ma zamiar się wybrać ale nie wie gdzie to jest to chetnie podprowadze.


Chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć? Spytaj...


Wysłany: 2009-06-29 15:04

W Kościerzynie to się dopiero nic nie dzieje :) Tyski Festiwal piwa trwał chyba 4 godziny, a miał być 2 dni. Znajomi chcieli te tiry przewracać...
Jedno co dobre (gdy już jakimś dziwnym trafem przybędzie jakaś "sława" tu) to to, że wstęp jest przeważnie wolny. Tak było na Dżemie i Feel'u w zeszłym roku (sorry, ale tu się serio nic nie dzieje:| )

Jedno co się powtarza w każdy pierwszy piątek miesiąca (jak spowiedź pierwszopiątkowa:D) to jam session - w Texasie grają sobie chłopaki - przeważnie z Midnight Travel.
A tak to dupa jest :|


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-06-29 15:41

a ja se nie mam problemu z metalem ,bo go nie słucham :P buhahaha :lol: xD

[img:2cc080e44d]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:2cc080e44d]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło