Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Frate Cesare Bonizzi - ksiądz grający metal ;-). Strona: last

Frate Cesare Bonizzi - ksiądz grający metal ;-) Wysłany: 2008-07-18 20:12

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80279,5471083,62_letni_zakonnik_nagral_album_heavymetalowy__Kolejny_.html

włoski ksiądz wykonujący metal (jak twierdzi :wink: )

do posłuchania: http://www.fratecesare.com/dischi/misteri.html - kliknąć w "Clicca per ascoltare i brani" i potem w utwory

taki temacik na sezon ogórkowy 8) :idea:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2008-07-18 20:52

fratello metallo italiano :lol:

taki smieszny kapucyński rock hehe

mam nadzieje ze bedzie trasa koncertowa po polsce :lol: 8)


almost honest;>


Wysłany: 2008-07-18 21:04

Mscigniew (Bicz)
Mscigniew
Posty: 127
Lacus Solitudinis

hehe widziałem go dzisiaj w jakims programie informacyjbym ten braciszek daje rade. Najlepsze jest to że nie próbuje nawracać swoją "twórczoscią" tylko sobie "growluje" o Bogu, sexie i tytoniu.Tak w myśl sloganu Carpe Diem padre :) :lol:


Jest nikim ten, co nie ulepsza świata.


Wysłany: 2008-07-19 18:41

ciekawy koleżka :P :twisted:


"Ostrożnie stawiaj kroki Bo w sobie masz swój Hades I w sobie cień głęboki I bezład razem z ładem" J.Kaczmarski


Wysłany: 2008-07-29 16:05

Orchidea_Sayomi (Anciliae)
Orchidea_Sayomi
Posty: 39
Katowice / Zielona Góra

Ten ksiądz naprawdę niesamowicie growluje


"I'm the goth that's gother than all the other goths" - to nie prawda! ^__^ :D "~~mam słabą pamięć" v.v


Wysłany: 2008-07-30 11:54

[quote:596f2be90d="szmech"]mam nadzieje ze bedzie trasa koncertowa po polsce :lol: 8)[/quote:596f2be90d]
Rysiu Nowak na pewno by ją oprotestował i wraz z rodziną radia maryja zasabotował koncerty. Dla nich wszystko co jest rockowe lub metalowe jest złe a w teksty się nie zagłębiają czego świadectwem jest ich spis zespołów satanistycznych gdzie kilka z nich z satanizmem nigdy niczego wspólnego nie miało.


forever alone immortal


Wysłany: 2008-08-11 19:39

sums (Diabolista)
sums
Posty: 165
Grodzisk Wlkp./Poznań

Klęknełem z wrażenia. Słyszałem o bluesowych księzach, nawet księżach rockersach al 62-letni growlujący zakonnik to dla mnie za dużo


"W samym akcie oddania się złu nie ma jeszcze wykluczenia możliwości kochania" Anne Rice "Wampir Lestat"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło