Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Kłodzki przypadek. Strona: 1

Artykuł: Kłodzki przypadek

Kłodzki przypadek Wysłany: 2008-07-15 09:17

Mała uwaga co do oświadczeń - pojawił się komunikat organizatora

Ponadto jest też oświadczenie na oficjalnej stronie DoD

Czyli jednak prąd, zło, niedobro i szatany :? :? :?


I prefer to remain silent


Wysłany: 2008-07-15 09:39

To taka mała garść przemyśleń napisanych tuż po powrocie z Kłodzka.
Materiał już częściowo jest zdezaktualizowany.

Nie zmieniło się jednak to, że chciałabym zasnąć i obudzić się w innej, lepszej rzeczywistości.

Żal pozostał. Może to absurdalne, ale przeszła mi - przynajmniej na jakiś czas - chęć zwiedzenia Kotliny Kłodzkiej :/


... myślę nad problemem tym, czy można być bez duszy złym ...


Wysłany: 2008-07-16 21:24

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

Wspaniały tekst:) Twoje podsumowanie mnie dosłownie urzekło :)
A co do zdarzenia: mi, jako uczestniczce już brak słów, aby opisać to co się stało


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2008-07-22 18:56

[quote:7d74e10615="Little_China_Girl"]To taka mała garść przemyśleń napisanych tuż po powrocie z Kłodzka.
Materiał już częściowo jest zdezaktualizowany.

Nie zmieniło się jednak to, że chciałabym zasnąć i obudzić się w innej, lepszej rzeczywistości.

Żal pozostał. Może to absurdalne, ale przeszła mi - przynajmniej na jakiś czas - chęć zwiedzenia Kotliny Kłodzkiej :/[/quote:7d74e10615]


Zwiedzac jest co... ciekawe zabytki budowlane i inne obiekty przyrodnicze...a gorki... człowieku.... :D


Natura Sanat


Wysłany: 2008-07-22 23:03

nie psujcie sobie krwi roztrząsajac te sprawy wciaz na nowo. sensu i tak nie ma. nic sie nie zmieni w najlbizszym czasie



Wysłany: 2008-07-26 09:44

[quote:3d9f80858e="kalasznikowa"]nie psujcie sobie krwi roztrząsajac te sprawy wciaz na nowo. sensu i tak nie ma. nic sie nie zmieni w najlbizszym czasie[/quote:3d9f80858e]

i Tu sie z toba zgadzam... ale ludzie sa tacy ze musza ciagle o czyms gadac i plotkowac wiec wiesz... nie poiwstrzymasz tego choc to juz jest bez sensu...


Natura Sanat


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło