Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Alternatywna Twierdza 2008. Strona: 1

Artykuł: Alternatywna Twierdza 2008

Alternatywna Twierdza 2008 Wysłany: 2008-07-14 08:57

Lupp (Bicz)
Lupp
Posty: 505
Restinpeace

Szukałem jakichś relacji, informacji w Necie na temat przebiegu, a raczej nie-biegu imprezy i jest ...zero.Ani na stronie electro-robota, ani na stronach Kłodzka, ani na dużych portalach typu wp, onet nie ma nic,
To błąd, bo właśnie teraz jest na to czas. Zobaczymy co będzie za rok. Albo:
1.ekipa za rok zepnie się i zrobi imprezę zgodnie z planem, i mając profesjonalne zabezpieczenie jeśli chodzi o prąd(widać, że mają małe doświadczenie, bo w takich razach wynajmuje się po prostu samochód z generatorem i jest się niezależnym od jakichś skrzynek z prądem, które lokalny Józio może zepsuć, albo same po 63 latach zrobią kuku i się zwalą, bo Niemiec zrobił dywersję... )
2.impreza padnie i zmarnowany zostanie kolejny, b. dobry pomysł - szkoda by była wielka
:o


Do not quote - think for yourself


Wysłany: 2008-07-14 09:14

W jakim my żyjemy kraju. Po prostu żenada ze strony bandy fanatyków...

Współczuję tylko wszystkim tym, którzy wybrali się tam by dobrze się bawić ;/


:)


Wysłany: 2008-07-14 09:22

nie sądzę żeby za rok ktoś pojechał - nawet gdyby skład był na poziomie Mera Luny

Kłodzko-Dewocko to złe miejsce na coś innego niż spotkania modlitewne



Wysłany: 2008-07-14 09:32

Całość da się streścić w kilku słowach: Moher Commando w akcji. :evil: Już nawet mniejsza o agregat, fakt że organizatorzy mogli się zabezpieczyć. Awarie się w końcu zdarzają. Co innego jednak siła wyższa typu burza, wybuch reaktora, apokalipsa czy inwazja kosmitów, a co innego przecinanie kabli po to tylko, by "zlot szatanistów" się nie odbył i ksiądz proboszcz mógł spać spokojnie.

Skandal, wstyd, obciach, katastrofa. Najwięcej zysku z tego wszystkiego to miało chyba PKP. Po prostu to się w pale nie mieści.


I prefer to remain silent


Profesjonalizm vs spisek lokalny Wysłany: 2008-07-14 09:38

Lupp (Bicz)
Lupp
Posty: 505
Restinpeace

[quote:856a926aee="Amneris"]W jakim my żyjemy kraju. Po prostu żenada ze strony bandy fanatyków...
/[/quote:856a926aee]
Ten folklor to jedno, a profesjonalizm w organizacji imprezy, to drugie. Jeśli
przyjeżdża 1000 ludzi z Polski i spoza, grać ma kilka na poziomie zespołów , to trzeba być przygotowanym do zajęć - to nie jest żadna filozofia.A wygląda to tak: przyjeżdża ciężarówka, koleżka odpala generator na diesla i miasto Kłodzko, z jego burmistrzem, beretami, podpisami, przewodami i zakładem energetycznym mogą się ...
Zawsze pierwszy raz musi boleć, ale da się ten ból zmniejszyć, jeśli się skorzysta z doświadczeń innych.Jeśli nie, ...bardzo boli. :D


Do not quote - think for yourself


Wysłany: 2008-07-14 10:59

Pojawiło się już oficjalne oświadczenie organizatora:

http://www.twierdza.electro-robot.com/2008.php?AT=7cabae03a90ff4a71d11a4513caea1c6


I prefer to remain silent


Wysłany: 2008-07-14 14:34

Wow no tego to sie nie spodziewala... Moze najlepiej zostawic to po prostu BEZ KOMENTARZA!!!


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2008-07-14 17:00

[img:8e5a860e75]http://img142.imageshack.us/img142/2939/img1569ew8.jpg[/img:8e5a860e75]


Life is complex: it has both real and imaginary components


Re Jezus a twierdza Wysłany: 2008-07-14 18:15

Lupp (Bicz)
Lupp
Posty: 505
Restinpeace

Po głębokiej analizie teologicznej da się stwierdzić:
1."Jezus kocha Alternatywną Twierdzę!"
2. Jezus nie kocha tych, którzy zaklejają
3. W.w. jeśli nie odpokutują, pójdą do piekła, a tam będą im grali dzień i noc trash metal :D
Amen...


Do not quote - think for yourself


Wysłany: 2008-07-14 21:54

Mscigniew (Bicz)
Mscigniew
Posty: 127
Lacus Solitudinis

odpowiedzialnych za zablokowanie impry ,bojówkarzy rydzola do mamra i na okrągło ballady Gorgoroth,Immortal,Nercrophobic i Behemoth im ... w uszy. :twisted: Precz z zakłótymi łbami chowającymi sie za religią "miłosci" agrrrr :evil:


Jest nikim ten, co nie ulepsza świata.


Ustrzeże, ukarze... Wysłany: 2008-07-14 22:43

Lupp (Bicz)
Lupp
Posty: 505
Restinpeace

Prawo karmy mówi, że prędzej, czy później dostaną tzw. zwrotnego gonga :D , chyba, że przemyślą nikczemność swych postępków i odpokutują z własnej woli, np. zgłaszając się za rok jako wolontariusze AT :)


Do not quote - think for yourself


Last news Wysłany: 2008-07-14 22:58

Lupp (Bicz)
Lupp
Posty: 505
Restinpeace

B. piękny tekst ... Adrian Hates o wydarzeniach w Kłodzku
http://www.diaryofdreams.de/index2.php?lg=en


Do not quote - think for yourself


A bliźniego swego, jak siebie samego ... Wysłany: 2008-07-15 22:55

Lupp (Bicz)
Lupp
Posty: 505
Restinpeace

[img:6f1c4384a5]http://niepokorny.org/szity/tnijkable.jpg[/img:6f1c4384a5]


Do not quote - think for yourself


Kłodzko Wysłany: 2008-07-16 08:04

Horsea (Primogen)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

Ruczaj :arrow: spore doświadczenie w dywersji widzę. :D
A tak po prawdzie, to mało śmieszne ta cała sytuacja.

Kłodzko zrobiło sobie klasyczne kuku, tzw. "strzał w kolanko":
- festiwale to świetna okazja do zarobienia (nawet satanista musi jeść, pić i mieć gdzie spać). Jak dla mnie to kasa, może być jednym argumentem w tej sprawie. Gdyby policzyć ile miasto mogło zyskać, gdyby festiwal się rozrósł i rzucić w twarz konkretną liczbą, to UM Kłodzko oczy by się otworzyły. :)

- festiwale to okazja do promocji regionu, ludzie po imprezach rozjeżdżają się i opowiadają co widzieli. (tzw. 'oczywista oczywistość' ) i czarny PR może tu duuuużo zdziałać. :twisted:

- jeśli kolejny festiwal w Kłodzku dojdzie do skutku to wtedy zjadą się także Ci, którzy nazwijmy to: "szukają okazji do konfrontacji" i dopiero będzie "wesoło". :twisted:

Jest mi po prostu wstyd za takie wygłupy Polaków, gdziekolwiek miałyby miejsce. :oops:


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Wysłany: 2008-07-16 08:17

:arrow: Horsea: zgadzam się w 100% - nic dodać, nic ująć.

Kłodzko zmarnowało swoją szansę promocji regionu i zarobienia sporej $$, gdyby Twierdza miała odbywać się co roku. Zyskało za to opinię miejsca nietolerancyjnego i zamkniętego. Klasyczny samobój.
***

A ja już na koniec chciałabym podziękować towarzyszom podróży: Marcie, Lence, Attackowi, Arturowi i Radkowi.
Fajnie się było z Wami przejechać do Kłodzka ... na piwo

Do zobaczenia na Castlu.


... myślę nad problemem tym, czy można być bez duszy złym ...


Wysłany: 2008-07-16 16:20

Przykre to wszystko. Na szczęście ten zespół jest niesamowicie tolerancyjny, fantastyczni ludzie. Przed wyjazdem ZAPEWNILI, że przyjadą do nas znowu, że to smutne, ale wiedzą, że nie mogą nas oceniać na podstawie grupy fanatyków. Byli przecież i w Bolkowie, i w Warszawie, wiedzą jak MOGŁOBY być.

A smutek stąd, że to nie pierwsze posądzenie o satanizm i czarną magię. I bynajmniej te wcześniejsze nie były zafundowane przez Polaków.

Wielki szacunek dla Adriana, że od razu na początku oświadczenia zastrzegł, że to wszystko nie rzutuje na jego postrzeganie naszego kraju. Nie ukrywam, że liczyłam, że napisze coś takiego. Wykazał się wielkim wyczuciem i klasą.



Wysłany: 2008-07-16 17:28

[quote:b2869ffb1b="Paskievicz"]Adi całkiem spoko kolo, mi rzekł że same koszty to malutki problem w porównaniu do chały jaka wynikła przez brak występu, że tyle ludzi zjechało się ich zobaczyć, a tu taka dupa ...[/quote:b2869ffb1b]

Bez wątpienia takimi słowy się wypowiedział :-)

Adek bardzo spoko kolo, jak by nie spojrzeć :twisted:



Wysłany: 2008-07-17 14:35

Opowiem historię z nieco innej beczki: jechałam wczoraj rano do pracy i stanęłam koło pewnej pary. Rozmawiali o spawach różnych, a tu w pewnym momencie dziewczyna mówi do swojego rozmówcy mniej więcej coś takiego: "Opowiem Ci teraz historię z cyklu Absurdy Polskie". No i zaczęła się opowieść o... AT. Szczęka mi opadła - przypadkowi ludzie w przypadkowym tramwaju. Chwilę pogadaliśmy, dzieląc się swoim ogólnym wkurzeniem i zniesmaczeniem wiadomą sytuacją. Tylko chwilę, bo akurat za moment musiałam wysiadać.

Świat jest jednak mały.


I prefer to remain silent


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło