Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Castle Party 2006. Strona: 1

Castle Party 2006 Wysłany: 2006-02-17 23:17

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[color=red:ad710a3779][/color:ad710a3779][b:ad710a3779]JAk twierdzą różne źródełka, z oficjalną stronką CP włącznie, jednak tegoroczny Castle ma byc trzydniowy! :D
Co wy na to? (głupie pytanie...:P)
Mnie osobiście ucieszyła niezmiernie informacja o udziale w festiwalu Fading Colours. :) Bo tak się sklada że nigdy nie miałam zaszczytu zobaczyć ich na żywo ;][/b:ad710a3779]


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-03-04 16:15

Living-Dead-Girl (Bicz)
Living-Dead-Girl
Posty: 4
Strzelce Opolskie

oczywiscie wszyscy się cieszą
skład jak dotąd ogłoszony jest dość ciekawy, ja czekam na następne zespoły i liczę na miłe zaskoczenie, mam nadzieję, że coś z klasycznego grania będzie :) choć nieoficjalne info o rozmowach z Hocico to dobra wiadomość i będę się cieszyła jak zagrają, no ale gdybanie nic nie pomoże, nie pozostało nic innego jak tylko oczekiwać :) jedyną wadą CP jest to, iż jeszcze trochę daleko, ale i tak zauwazyłam, że choć skoro czasu to już jest to gorący temat... już się nawet mnie pytano z kim jadę, kiedy, gdzie zamierzam nocować, czym jadę i tak dalej 8O ja tam wolę na razie myśleć, zeby kasę uskrobać i kiedy jakaś najbliższa impreza w okolicy



Wysłany: 2006-03-09 15:09

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

:) o rozmowach z Hocico nic nie słyszałam, ale kto wie.. Może jeszcze coś dołożą do oficjalnego składu wykonawców na CP 2006. Ja ostatnio odkryłamRiverside i to drugi ważny powód, dla któego na bank nie opuszczę festivalu, choć muza tej kapeli wcale mroczna aż tak nie jest - cieszę się jednak, że będą różne klimaty, po trochu dla każdego i według uznania...

:mrgreen:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


CP Wysłany: 2006-03-13 01:47

Jeden festival tego typu w Polsce to zdecydowanie za mało. Ciekawe kiedy CP zyska konkurencję...


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2006-03-13 14:35

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

proponuje zrobic festival samemu - wynajmiemy kawałek cytadeli, puścimy muzę z twojego laptopa i będzie git :P no i lipa z miodem w plenerze za jedyne 5,25 zł :P

dobra - wiem, muzyka jest najważniejsza a nie chlanie...
(co nie znaczy że jednego z drugim nie można skutecznie łączyć, hihi) :twisted: :mrgreen:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-03-16 21:41

Pan Admin laptopa nie poświęci... za bardzo go kocha :lol:

A może jakiś Darkplanet Festival ??


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Wysłany: 2006-03-18 00:26

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

kto tu mówi o poświęcaniu laptopa? hihi, należy zrobić z niego użytek :)

Jeśli zaś mowa o DarkPlanetFestival to jestem za! Jednak znam na razie tylko jeden zespół który mogłby tam wystąpić i to nie grający gotyku... ale kto wie, kto wie...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-03-20 02:37

hehe... będzie się bał, że się 'kochanie' zniszczy/popsuje/siarką zaleje

Z kapelami nie powinno być problemu... znam kilka... tylko właśnie coś nie bardzo gotyckie... ale co tam, zrobimy mroczne disko, co się błysko :twisted:


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Wysłany: 2006-03-27 15:18

Heheheh... ale my o własnym festiwalu już rozmawiamy :twisted:


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Wysłany: 2006-03-30 18:47

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Droga Angario - fakt, że rozmawiacie o fesivalu darkplanetowym, ale przeciez głównym tematem jest tutaj Castle Party 2006

A co do CP: bardzo się cieszę że zagrają Clan of Xymox, bo niestety ominęły mnie ich poprzednie występy...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-03-31 12:51

A faktycznie Zwracam honor współszefowej i obiecuję poprawę


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Wysłany: 2006-04-03 07:35

Witam wszystkich....ja nigdy nie byłem na CP, ale jakis pol roku temu ścągnołem sobie Clip z CP 2005 i bardzo mi się spodobało..=) Żałuje tylko że nie będe mial kasy na tegoroczny CP...no cush..shit happens..
Pozostaje tylko mie nadzieje że dostane jakis spadek albo cuś:D



CP 2006 Wysłany: 2006-04-04 09:26

Kasa bym sie nie przejmowal jest sporo ludzi, ktorzy przyjezdzaja na CP nie wchadzac nawet na zamek i bawia sie na miescie. Jest sporo imprez towarzyszacych i niezly klimacik panuje wszedzie. Proponuje sie wziac ostro za szukanie nowego tanego przejscia na zamek. Moze wladujemy sie za friko


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2006-04-05 18:55

Taa.... a jak wpadniesz do jakichs lochów ?? to nici z CP !!


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Wysłany: 2006-04-08 22:57

Friko?! Ja się na to pisze=]



Wysłany: 2006-04-08 23:25

Hehehhe... zatem na szukanie tajemnego przejścia pisałoby się pewnie wielu chętnych - ale się nie dziwię... cena bowiem jest dość wysoka z tego co się orientuję. Jednak wydaje mi się, że warto wydać tyle kasy na naprawde zajebiste kapele, które zagrają w tym roku (z resztą zawsze osada była ciekawa) :D


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Wysłany: 2006-04-09 19:20

Szukajcie a znajdziecie



Wysłany: 2006-04-09 19:41

A co tam... znajdziemy !!!!! :wink: :twisted: :wink:


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Wysłany: 2006-04-09 19:43

My zdlni do wszystkjego jesteśmy więc zamek szturmem weźmiemy albo dziurke znajdziemy...dla chcącego nic trudnego =)



Wysłany: 2006-04-09 19:53

Taa... niczym XXI wieczni Krzyżacy :lol:

To co jedziemy?? Może się uda... ja bym chętnie zobaczyła o co w tym całym CP chodzi, bowiem nie dane mi było jeszcze w inmprezie tego typu uczestniczyć z racji rzeczy wyższych


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło