Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Mindless Self Indulgence - It. Strona: 1

Artykuł: Mindless Self Indulgence - It

Mindless Self Indulgence - It Wysłany: 2008-06-14 18:04

OMG, ile oni tego wydają..?

Co sądzicie o kapeli? Ja kiedyś dużo ich słuchałam, ale chyba się "przesłuchałam". Niby nagrali sporo albumów, ale wracam tylko do jednego ("You'll Rebel to Anything"). Moim zdaniem projekt po jakimś czasie po prostu zaczyna nudzić. Ponoć dają niezłe show na żywo - na YT wyszperałam filmik, na którym Jimmy podczas koncertu obcina jakiegoś fana na łyso.

Btw., co sądzicie o tak częstym wydawaniu krążków? Odnoszę wrażenie, że w przypadku Majndlesów nie wnoszą one zbyt dużo do twórczości grupy - no ale sam zespół mówi, że nie chce być zaliczany do grona ambitnych artystów. Jeżeli to ma być po prostu dobra zabawa, to czemu nie...



PS: Front Line Assembly & MSI? Uhuuu!


Nie wywołuj żuka z soku.


Wysłany: 2008-06-15 07:45

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Ja osobiście uważam podobnie, na "If" znalazłam dwa czy trzy fajne kawałki, ale to po prostu już było i zespół nie wnosi nic nowego do swojej twórczości. Ambitni artyści hmmmm ... nikt nie każe im tworzyc muzyki na miarę Chopina, ale trochę powiewu nowości by sie przydało


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2008-08-05 19:47

Run_riot (Anciliae)
Run_riot
Posty: 23
Elbląg / Gdańsk

ja tam najbardziej wolę klasyki w stylu "straight to video" czy "shut me up", jakoś mnie nie ciągnie do nowości


"Uważam, że powinieneś zabić, za to, w co wierzysz"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło