Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Poroniłam Cię by alphar. Strona: 1

Artykuł: Poroniłam Cię by alphar

Poroniłam Cię by alphar Wysłany: 2006-08-06 18:18 Zmieniony: 2006-08-06 18:46

mam makabryczne skojarzenia :] chyba za dużo tutaj tego oronienia"
do mnie nie trafia :|


"każdy tańczy na swej linie pośród swoich znaczeń każdy w oczach widzów ginie gdy tańczy na pokaz"


Wysłany: 2006-08-06 18:28

A do mnie trafia...bo jak się nad tym bardziej zastanowić to słowo "poroniłam" nabiera zupełnie innego znaczenia niż byśmy sobie mogli o skojzrzyć.



Wysłany: 2006-08-06 21:25

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

U Alphar... szczerze mówiąc tym tekstem hm... brak mu zadziora i tego czegoś co miał erotyk. Fajnie rozwijasz cały tekst, ale na końu spodziewałam się czegoś innego. Jak dla mnie to od przedostatniej strofy całość się psuje. Ja bym to jeszcze zostawiła do ostygnięcia i kiedyś do niego wróciła.


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Wysłany: 2006-08-07 10:24

Mnie się nawet podobał :))


.


Wysłany: 2006-10-30 18:23

Albo ja źle sobie to wyobrażam i istny kiep ze mnie, albo podmiot liryczny w tym wierszu jest do góry nogami (stoi na rękach? :) ). Ponieważ roni łzę "znad łuku brwi". Alphar, radości Ty nasza... o co 'kaman'?


Nad wyraz spokojny... do czasu! Ironiczny, sarkastyczny i cyniczny a dla zachowania równowagi - mający zapędy altruisty, doceniający urok w rzeczach na codzień w ogóle niedostrzegalnych...


Wysłany: 2006-10-31 20:00

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

kurcze jak na 12-stolatke to niezła byłaś :D Jak dla mnie niezły ten tekst :)


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2006-10-31 20:18

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

I do tego jaka skromna :wink:


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2006-10-31 20:39

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

Nie ma to jak szczerość:P


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2006-11-03 17:43

Jesteś piękna, urocza i przedewszystkim skromna oraz nigdy nie popadniesz w samouwielbienie :) (Proszę nie brać tego poważnie)

Widać kiep ze mnie :) Ale za to jaki uroczy... i piękny... i przedewszystkim... i... Tyle w tym temacie :)

Faktycznie niepotrzebnie się czepiam, ponieważ po głębszym zastanowieniu nie miałem właściwie podstaw. Aczkolwiek mam nadzieję, że nie zostało to odebrane jako czepanie się a "pytanie do tekstu" :)

Pozdrawiam wszystkich pięknych i uroczych i bla bla bla !


Nad wyraz spokojny... do czasu! Ironiczny, sarkastyczny i cyniczny a dla zachowania równowagi - mający zapędy altruisty, doceniający urok w rzeczach na codzień w ogóle niedostrzegalnych...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło