Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

In Dark We Thrust - Edycja specjalna. Strona: 1

Artykuł: In Dark We Thrust - Edycja specjalna

In Dark We Thrust - Edycja specjalna Wysłany: 2008-05-20 16:20

[b:d46852bd9a]To nowe miejsce, ciekawa jestem waszych opinii. IMO bardzo pasuje do mrocznych klimatów z uwagi na wystrój. lokalizacja dobra - obsługa daje radę. 30-tego Maja odbędą się pierwsze tańce w ciemności więc będę wdzięczna za wszelkie wskazówki:] w przyszlości chcemy też robić fetish show[/b:d46852bd9a]


KOCHAJ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO


Wysłany: 2008-05-20 20:44

Owszem lokalizocja dobra przyznaje ,przynajmniej nie trzeba sie bedzie tłuc nocnym niewiedomo ile,nie byłam jeszcze w tym lokalu,30 to naprawie :twisted: ,zapowiada się fajnie.....


nic sie nie dzieje bez powodu


Wysłany: 2008-05-21 09:37

ja będę tylko na chwilę na początku.. akurat termin mi nie podpasował


KOCHAJ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO


Wysłany: 2008-05-27 16:37

Prawie cztery miesiące pracy, promocji, nadziei, nakręcania się, wszystko poszło się za przeproszeniem j..ać. Chciałbym niniejszym przeprosić za to wszystkich DJ-ów, osoby współpracujące i potencjalnych gości.

Druga sala w klubie należy do budynku, w którym klub się znajduje. Dostaliśmy w zeszłym tygodniu informację od klubu, że ktoś inny wynajął salę dając znacznie większą kwotę, przez co budynek odwołał rezerwację na naszą imprezę. Kwota była zbyt duża, byśmy mogli to przebić [klub lub my]. Do dziś była jeszcze nadzieja załatwienia innej sali obok, ale jak zostałem poinformowany przez klub -- nie udało się.

Moglibyśmy zrobić imprezę na jedną salę, ale to naszym zdaniem nie ma sensu. Połowa DJ-ów nie zagrałaby, większość gości byłaby zawiedziona. Mamy zasadę, że albo robimy coś dobrze, albo nie robimy tego wcale. W tym wypadku nie pozostało więc nam nic innego, jak nie robić tego wcale. I niestety w związku z faktem, że taka sytuacja _może_ zawsze wystąpić w tym klubie z racji podnajmu drugiej sali, nie zamierzamy robić drugiego podejścia.

Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał nam tego za złe i mam nadzieję, że nasza impreza, wobec ostatnio wyjątkowo pechowych wydarzeń [jak ostatnia "końcówka" w NM i teraz to...] nie zostanie przez Was znielubiana. Po prostu najwyraźniej ciągnie się za nami jakiś pech 8/.

Ponieważ zainwestowaliśmy w ulotki i ponad 700 sztuk zostało rozdanych "na mieście" mam do Was wszystkich wielką prośbę: poinformujcie pocztą pantoflową swoich znajomych o anulowaniu imprezy. Nie chciałbym, aby ktokolwiek, kto nieczęsto zagląda do netu, "odbił się w piątek od drzwi". Z góry bardzo Wam za to dziękuję.


http://dotyk.chaosu.pl


Wysłany: 2008-05-28 10:29

Fosze :evil:co za klub, tyle pracy organizatorów poszło na marne..


nic sie nie dzieje bez powodu


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło