Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

płyta na niedzielę. Strona: 1

płyta na niedzielę Wysłany: 2008-05-18 21:40

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

uwielbiam Nicka Cave'a, a dziś spostrzegłam, że nie wiadomo do końca czemu, płytę: "no more shall we part" słucham tylko w niedzielę. czy macie też takie muzyczne zboczenia związane z konkretnymi dniami tygodnia? :P czego słuchacie w niedzielę? :wink:


Carpe jugulum


Wysłany: 2008-05-19 08:16

Beta666 (Bicz)
Beta666
Posty: 118
raczej Łódź

ja nie zauwazylam zebym sluchala czegos w jakis konkretny dzien tygodnia.U mnie wszystko zalezy od pogody,czy humoru ale jakos nie dni tygodnia


Nie po to umiem mówić,żeby siedzieć cicho :P


Wysłany: 2008-05-19 09:48

Coś w tym jest, że czasem się rzuca jakaś płyta w konkretny dzień. Ja się wczoraj zorientowałam, że przeważnie w niedzielne poranki (ale i wieczory, jeśli akurat się uczę/piszę) słucham Dead Can Dance, Arcany, no i czasem (zwłaszcza w trakcie nauki) Art Of Noise.
Co do innych dni tygodnia to raczej bardziej energetyczne granie, ale nie ma jakichś np. wtorków Cradle Of Filth, czy czwartków z Toolem ;]



Wysłany: 2008-05-19 10:19

u mnie to czego słucham zależy od nastroju raczej, a nie od dnia tygodnia :) przynajmniej nigdy sie nie zlapalam na tym :P


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2008-05-21 15:43

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

[quote:722b53aaeb="arduinna"]Coś w tym jest, że czasem się rzuca jakaś płyta w konkretny dzień. Ja się wczoraj zorientowałam, że przeważnie w niedzielne poranki (ale i wieczory, jeśli akurat się uczę/piszę) słucham Dead Can Dance, Arcany, no i czasem (zwłaszcza w trakcie nauki) Art Of Noise.
Co do innych dni tygodnia to raczej bardziej energetyczne granie, ale nie ma jakichś np. wtorków Cradle Of Filth, czy czwartków z Toolem ;][/quote:722b53aaeb]

ha, a z tym że dead can dance i arcana bardziej na niedzielę to też się zgadzam :D


Carpe jugulum


Wysłany: 2008-05-21 20:57

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

tak Sfinksjo, jeszcze klaszczemy u rubika :P


Carpe jugulum


Wysłany: 2008-05-22 11:04

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

aaaaa właśnie love parade z okazji bożego ciała ulicą obok mnie idzie :P


Carpe jugulum


Wysłany: 2008-11-17 00:17

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

nei widzę żadnego związku miedzy tym co słucham a dniem tygodnie, toż to absurd :twisted: predzej bym zauwazyla zaleznosc co do pór roku...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-01-15 14:43

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

no, od pór roku to już na pewno. dawno nie zaglądałam jak się rozwinął mój bzdurny temat :P


Carpe jugulum


Wysłany: 2009-01-15 17:07

nie ma takiej,słucham muzy niezależnie od pory roku,miesiąca,tygodnia, czy też dnia tygodnia ^_^ nocy czy dnia ,słucham to na co mam ochotę i nastrój ^_^ w danej chwili :wink:

[img:f8e50bbec1]http://myspace-250.vo.llnwd.net/01090/05/28/1090858250_m.gif[/img:f8e50bbec1]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2009-01-15 17:43

[quote:cc08b52319="HardKill"]nie ma takiej,słucham muzy niezależnie od pory roku,miesiąca,tygodnia, czy też dnia tygodnia ^_^ nocy czy dnia ,słucham to na co mam ochotę i nastrój ^_^ w danej chwili :wink:
[/quote:cc08b52319]

zgadzam się z HardKillem!
no, chyba że chodzi o niedzielę, kiedy nic się nie robi, jest zimno na dworze, pijemy idealną kawę, ćpamy się obrazami Beardsleya i jest tak cudownie oraz koronkowo to wtedy "White Lies" Deine Lakaien. Albo "White Chalk" PJ Harvey :) :wink: :wink:


"wybrednie w różach wymarzając kolor czarny"


Wysłany: 2009-01-15 18:18

[quote:a0be8f3a3c="Paskievicz"]ja zawsze w niedzielę zasówam radiomaryja w aucie jak podwożę babcię na cmentarz, ewentualnie potem zapuszczam xotox 8)[/quote:a0be8f3a3c]
:lol: no tak, podwożenie babć ma właśnie to do siebie, że się słucha tego, czego one pragnę


"wybrednie w różach wymarzając kolor czarny"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło