Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Samael - Ceremony Of Opposites. Strona: 1

Artykuł: Samael - Ceremony Of Opposites

Samael - Ceremony Of Opposites Wysłany: 2008-05-15 16:03

Ta płyta czternaście lat temu zmieniła moje życie. Była moim pierwszym kontaktem z tego rodzaju muzyką (wcześniej jedyną metalową formacją jakiej słuchałem był Death). Nigdy mi się nie znudzi i zawsze poprawia mi humor (nieważne jak bym był przybity utwór To Our Martyrs zawsze wywoła uśmiech na mojej twarzy). Dzięki tłumaczeniu wydawnictwa Karga (w tamtym czasie nie znałem za dobrze angielskiego) zrozumiałem że w muzyce nie tylko ważny jest dźwięk ale również tekst.
Dla mnie ta płyta była jest i zawsze będzie Nr 1


forever alone immortal


:) Wysłany: 2009-03-24 17:10

Ta plyta otworzyla mi oczy :) Nr 1 Samaela :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2009-04-11 21:50

widziałem ich razem z NAPALMami bodajze w 1990 w Koszalinie i juz wtedy konkretnie jechali z tematem,no a CEREMONY...pozamiatała jeszcze bardziej,najlepsza ich płyta i MASK OF THE RED DEATH rządzi



Wysłany: 2009-05-03 12:42

Wysmienita rzecz praktycznie wszystko jest idealne ,do jednego co moge sie przyczepic to nieco wygladzone brzmienie .Najlepszy ich album w dyskografii .Niewiele bylo plyt ktorych sluchalem non stop miesiacami a tak bylo w przypadku Ceremony.



Wysłany: 2009-05-04 18:08

A wiecie co ... ja jakoś nie wracam do niej ... wole zdecydowanie "Passage"


.


Wysłany: 2009-05-04 19:07

Tylko, że nie znam ionnej kapeli, która w 1996 grała takie cos jak samael i zostawiła trwały, pozytywny ślad w pamięci


.


Wysłany: 2009-11-30 01:06

Klasyk w momencie pojawienia, z Passage idealna dylogia- ziemi i nieba. Bezkonkurencyjny album!!!


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło