Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Kupiłam sobie śliczny klimatyczny ciuch - TYLKO DLA KOBIET. Strona: last

Kupiłam sobie śliczny klimatyczny ciuch - TYLKO DLA KOBIET Wysłany: 2006-08-01 19:51

Mimo iż na Naszym forum gdzieś w dziale Gothic mieliśmy przyjemność podjęcia tematu mody gotyckiej, proponuję podzielić się tutaj wszelkimi nowinkami ze świata wampirzego ubioru - jakoże sam tytuł forum mówi o fjusach i niusach

A nuż któraś z Naszych Sióstr będzie potrzebowała porady, czy też pomysłu, a może i zechce pochwalić się jakimś odkryciem.

Ja - rozpoczynając temat - powiem Wam, że odkrylyśmy wczoraj z Hexe rewelacyjny sklep z niesamowitymi ciuchami...w poznańskim Okrąglaku. Za około 25 złotych ubrałyśmy się od stóp do głów - ja niczym CYBER-GOTH, Hexe nieco bardziej klasycznie gotycko... porpostu rewelacja.. już niedługo planujemy kolejny nalot - gdyby tylko któraś chciała nam towarzyszyć, serdecznie zapraszamy :twisted: :twisted: :twisted:


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Re: Kupiłam sobie śliczny klimatyczny ciuch - TYLKO DLA KOBI Wysłany: 2006-08-01 20:53

Mam 13 lat, miseczkę A, lubię staroświecki gotik (Ania Ortodont) ale sajber (czy jakoś tak) też mi się podoba, chciałabym wyglądać sexi dla mojego chłopaka, który jest taki sweeeet ^_^ kiedy widzi lateks, jaki gorset możecie mi doradzić?????????? słyszałam że trzeba mieć na fiszbinach bo i naczej to lamerstwo więc czy jeśli zrobię sobię bez to będzie naprawdę obciach?? dzięki z góry za wszystkie rady!!!!!!!! kocham was wszystkich, całuski :*********



Wysłany: 2006-08-01 20:54

i ja !!!!!!!!!!! :)



Wysłany: 2006-08-01 20:55

tzn. ja też chcę zostać porwana do tego wspaniałego sklepu! coś nie zauważyłam jednego wpisu wcześniej...



Re: Kupiłam sobie śliczny klimatyczny ciuch - TYLKO DLA KOBI Wysłany: 2006-08-01 20:58

Ciekawość mnie zżerała kiedy zobaczyłem "tylko dla kobiet" i nie mogłem się powstrzymać, sorry za mały żart poniżej hehe :) mam nadzieję że nikogo nie uraziłem... a tak poważnie to chętnie bym zobaczył co mają w tym sklepie :roll: mają tam jakikolwiek lateks/lack/pvc ?? no i czekam żeby zobaczyć Twoją wspaniałą kreację droga Martynko :)



Wysłany: 2006-08-01 23:39

Arcadius: teraz to Cię ubóstwiam... Przemo też hahaha :D



Wysłany: 2006-08-02 00:22

tej ja tez chce !!!!! wezcie mnie ze soba :mrgreen: kocham zakupy, ah lazenie po sklepach to jest to co tygrysy lubia najbardziej :mrgreen: chociaz ja malo gotHycki jestem, wiec nie wiem czy sie nadam hyhy :wink:


-------------------
Chimaira-Power Trip


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-08-02 01:08

to ja też się piszę:Dmoże nie isedzę za bardzo w tych klimatach ale zawsze istnieje możliwość znalezienia czegoś ciekawegoshopping!



Wysłany: 2006-08-02 08:58

Jakby znalazły sie jakies koroneczki, sukieneczki i tym podobne to ja równiez jestem za :)
Alphar, no cośty... Jak narazie to kilka pań tu zajrzało - nie licząc Arcadiusa oczywiście :D Mogło być gorzej :D



Wysłany: 2006-08-02 10:31

Masz racje Hania ! Mnie też się podobają "Goithic lolity" :D


.


Wysłany: 2006-08-02 12:32

Zatem siostry, jesteśmy wstępnie umówione


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Wysłany: 2006-08-02 16:36

To super siostro! Idę z wami! tylko może się za siostrę przebiorę (np. zakonną)
[quote:1d52573606="SzmaragdowaNoc"] Jak narazie to kilka pań tu zajrzało - nie licząc Arcadiusa oczywiście :D [/quote:1d52573606]
No co? nie pomożecie biednej 13-letniej gothce? jak możecie, żadnego współczucia i zrozumienia...
[quote:1d52573606="SzmaragdowaNoc"]Mogło być gorzej :D[/quote:1d52573606] No mogło, mogła mieć 12 lat i miseczkę a...
A tak poważnie to... będę tu zaglądał bo fajny ten wątek hyhy
...ale nie tylko ja jestem tu facetem (kolega Alec i nieznany mi Harlequin również)
-> Fausthie ach, nie przesadzaj <tu filmowy gest gaszenia papierosa>



Wysłany: 2006-08-02 17:37

"...ale nie tylko ja jestem tu facetem (kolega Alec i nieznany mi Harlequin również)"

Wybacz, że ich nie zauważyłam;] Twoja wypowiedź tak przyćmiła całą reszte, że aż nie dziwota, ze ich pominęłam :twisted:

Swoją drogą, co sie czepiasz miseczki 'a'? Taka jak każda inna :D Nie żebym kompleksy jakies miała czy coś... 8)



Wysłany: 2006-08-02 18:05

[quote:ec4ce6af7c="SzmaragdowaNoc"]Wybacz, że ich nie zauważyłam;] Twoja wypowiedź tak przyćmiła całą reszte, że aż nie dziwota, ze ich pominęłam :twisted: [/quote:ec4ce6af7c]
Kurcze! To zabrzmiało prawie jak kokieteria :twisted:
[quote:ec4ce6af7c="SzmaragdowaNoc"]Swoją drogą, co sie czepiasz miseczki 'a'? Taka jak każda inna :D Nie żebym kompleksy jakies miała czy coś... 8)[/quote:ec4ce6af7c]
Ale, ja się wcale nie czepiam, lubię małe miseczki (na pewno bardziej niż wielkie michy - bo ja mały jestem ) po prostu nie znam się na tym aż tak i myślałem że 'A' jest najmniejsza (tzn. że nie ma mniejszej) a 'a' miało być jej humorystyczną mini-wersją ale jeśli jestem w błędzie to proszę mnie poprawic



Wysłany: 2006-08-02 19:49

[quote:c651ec0f3d="Harlequin"]Masz racje Hania ! Mnie też się podobają "Goithic lolity" :D[/quote:c651ec0f3d] o kurde Harlequin ja nie wiedziałam, że ty takie preferujesz!!!!! Jakieś 3 godzinki temu mi powiedziałeś że Ci się takie przebieranki nie bardzo podobaja!!! To może Cie jednak przekonają dziewczyny do tolerancji ghotic style :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Po prostu wampir!!! Wysysam krew i uwielbiam nocne wypady na bezludne Krosno!!!! Czasem można mnie spotkać w jakiejś knajpie z kumplami.


Wysłany: 2006-08-02 20:17

[quote:971e7ccc94="Angaria"]Zatem siostry, jesteśmy wstępnie umówione [/quote:971e7ccc94]
Siostry? Bracia czuja sie dyskryminowani :mrgreen:


------------------------
Chimaira-Eyes Of A Criminal


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-08-02 20:19

Arcadiusie 'A' chyba nie jest najmniejsza bo ponoć jeszcze 'zerówki' sprzedają :D Ale nicto, nie rozprawiajmy o damskich miiseczkach...

Zajmijmy się męskimi gatkami :twisted:



Wysłany: 2006-08-02 20:27

Nie słyszałem żeby męskie gatki miały "miseczki" (czy może raczej "woreczki") hehe więc za dużo na ten temat nie napiszę... :)



Wysłany: 2006-08-02 20:36

ale są różne typy :wink: ja tam preferuję klasyczne bokserki, chociaż u jakiegoś szczupłego, umięśnionego pana mile widziane jakieś takie bardziej obcisłe :wink:
a co do piersi, to moim zdaniem ładnie wyglądają kobiety z większymi miseczkami i dużymi dekoltami :D lubię np. pooglądać sobie zdjęcia carmen electry... piękna kobieta


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-08-02 20:42

Z tego co wiem Karmen Elektra ma plastikowe cycki, a plastikowym cyckom mowimy zdeycodowane [b:4bf33e7816]NIE[/b:4bf33e7816], zdecydowanie stawiamy na naturalnosc, wolimy male ale wlasne i prawdziwe a nie sztuczne bo jakbysmy chcieli dotykac sztucznych to bysmy sobie nabyli droga kupna dmuchana lalke :wink:

drogi [b:4bf33e7816]Arku[/b:4bf33e7816] obcisle boxy maja cos na ksztalt miseczki, wiec jestes niejako w bledzie :wink:


-------------------
Chimaira-Army Of Me


united we stand divided we fall


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło