Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Chiasm - Disorder. Strona: 1

Artykuł: Chiasm - Disorder

Chiasm - Disorder Wysłany: 2008-04-21 14:08

A co oni graja ? Bo z recenzji nie wynika :/


.


Wysłany: 2008-04-21 14:44

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Electro


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2008-09-01 12:06 Zmieniony: 2008-09-01 12:12

Generalnie Chiasm oparl styl swojego grania idelany dopasowany do World of Darkness (Świat Mroku stworzony przez White Wolf'a). Zatem tempo utworow jak i wokal panny Emileigh Rohn pasuje do dekadencji XXI w. Zadymione knajpy, kulturalnie wypalane cygaro przeplukiwane drinkiem whisky z koksem, gdzie jedynym problemem czlowieka jest to jakim rozkoszom oddac sie nastepnej nocy. Nie bede sie wypowiadal na temat samej recenzji bo kazdy ma rozne spojrzenie na pewne sprawy. Ja jednak nie zgodze sie z nia, sowje zdanie wrazilem wyzej, a i powiedzenie, ze jest to po prostu electro nieco splyca nam temat. Chiasm sam o sobie: "Industrial / Muzyka elektroniczna / Muzyka eksperymentalna".


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-09-01 12:11

[quote:235efc4a50="Phantom"]Generalnie Chiasm oparl styl swojego grania idelany dopasowany do World of Darkness (Świat Mroku stworzony przez Whit Wolfa). Zatem tempo utworow jak i wokal panny Emileigh Rohn pasuje do dekadencji XXI w. Zadymione knajpy, kulturalnie wypalane cygaro przeplukiwane drinkiem whisky z koksem, gdzie jedynym problemem czlowieka jest to jakim rozkoszom oddac sie nastepnej nocy. Nie bede sie wypowiadal na temat samej recenzji bo kazdy ma rozne spojrzenie na pewne sprawy. Ja jednak nie zgodze sie z nia, sowje zdanie wrazilem wyzej, a i powiedzenie, ze jest to po prostu electro nieco splyca nam temat. Chiasm sam o sobie: "Industrial / Muzyka elektroniczna / Muzyka eksperymentalna".[/quote:235efc4a50]

Brzmi ciekawie, trzeba będzie sprawdzić


.


Wysłany: 2008-09-01 12:34

Powiem ci tak Gniewko: jak kiedykolwiek grales w Bloodlines albo Wampira maskarade to bedziesz wiedzial co mam na mysli


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2008-09-03 08:36


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło