Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

a moze "Sztuka"?. Strona: last

a moze "Sztuka"? Wysłany: 2006-07-26 23:01

temat ktory zawieralby prace/dokonania/tworczosc uzytkownikow, a takze "offtopicowy" - czyli wrzucanie obrazow/grafik/fot ktore sa najzwyczajniej .. piekne? Najprawdopodobniej temat ten byl juz poruszany, nie mniej jednak - mozna do tego wrocic.

Poza tym - gratulacje za funkcjonalnosc i przejrzystosc tego serwisu. Idzie sie "polapac" dosc sprawnie.

A.



Wysłany: 2006-07-27 12:10

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

masz przecież dział: poezja, muzyka, opowiadania, galeria itp... co wtedy byloby w sztuce? :>


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Uwagi merytoryczne Wysłany: 2007-04-27 09:11

Właśnie buszuję w poszukiwaniu działu poswięconego malarstwu i grafice - i nie znalazłam. Jeśli np chciałabym opublikować jakies swoje grafiki czy obrazy to jak narazie, chyba tylko w galerii (?) Chyba to miała na myśli Zapalniczka...


Nie mogę i nikt inny nie może nauczyć Cię życia. Ale wiem jedno, życie każdego jest jak walka dwóch wilków. Jeden wilk jest dobry i szlachetny, a drugi zły... Zwycięży ten, którego będziesz karmić.


Wysłany: 2007-04-27 11:20

no chyba po to, między innymi, jest galeria.
nie rozumiem problemu...


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Uwagi Merytoryczne Wysłany: 2007-05-11 20:41

No cóż ... wiem, że na chwilę obecną zamieszczanie obrazów (olejnych, akwareli i innych) pozostaje tylko w galerii i trzeba sie zadowolić tym co jest. Jednak uważam to za "subiektywne". Po co mam zamieszczać obraz np. Dale'go lub innego twórcy w swojej galerii. Wydaje mi się sensowne oddzielanie tego co tworzę lub ktoś tworzy od twórcy. Drugą rzeczą jest to, że chętnie poszperam w obrazach o mrocznym klimacie- jak narazie pozostają do wyboru cmentarze lub natura.
W sumie..... najwyraźniej pozostaje tylko machnąć ręką na ten "problem".


Nie mogę i nikt inny nie może nauczyć Cię życia. Ale wiem jedno, życie każdego jest jak walka dwóch wilków. Jeden wilk jest dobry i szlachetny, a drugi zły... Zwycięży ten, którego będziesz karmić.


Wysłany: 2007-05-11 20:56

Temat wstawiania cudzych obrazów do "prywatnych galerii" uzytkowników był już na forum poruszany. Jeśli zaś chcesz poszukać czegoś innego niż cmentarze i natura, to wystarczy trochę poszperać po galeriach na Dark Planet. Ja tam jak najbardziej własne wypociny mam w galerii i póki co niech tak zostanie.


"Pesymista to tylko dobrze poinformowany optymista"


Uwagi Merytoryczne Wysłany: 2007-05-20 18:24

no w sumie to racja tj. prawa autorskie.... nie pomyslałam o tym :P


Nie mogę i nikt inny nie może nauczyć Cię życia. Ale wiem jedno, życie każdego jest jak walka dwóch wilków. Jeden wilk jest dobry i szlachetny, a drugi zły... Zwycięży ten, którego będziesz karmić.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło