Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Riverside rejestruje pierwsze DVD. Strona: 1

Artykuł: Riverside rejestruje pierwsze DVD

Riverside rejestruje pierwsze DVD Wysłany: 2008-04-20 12:35

ajaja ...juz nie moge sie doczekac:) dawno się juz tak nie cieszyłem ze mam blisko do Łodzi


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2008-04-20 13:44

[color=red:635df18892] są korzyści z tego Studia Toya :) teraz wyrastamy na jedyną godną konkurencję dla Krakowskiego STUDIA :) WRESZCIE coś się zmienia! :) mam nadzieję, że to będzie mega udany wieczór![/color:635df18892]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2008-04-21 11:39

Andrzej (Bicz)
Andrzej
Posty: 160
Transylwania

[quote:0521d7ca2f="cross-bow"][color=red:0521d7ca2f] są korzyści z tego Studia Toya :) teraz wyrastamy na jedyną godną konkurencję dla Krakowskiego STUDIA :) WRESZCIE coś się zmienia! :) mam nadzieję, że to będzie mega udany wieczór![/color:0521d7ca2f][/quote:0521d7ca2f]

Widzę, że ktos zapomniał w Studiu im. Agnieszki Osieckiej przy Myśliwieckiej


Drink And Join Me In Eternal Life Desire You Turn Me On Your Blood My Ecstasy


Wysłany: 2008-04-22 15:20

[color=red:8fb70af3ac]a) patriotyzm lokalny
b) w studio Toya jest miejsca na 1500 osob w wiekszym i na okolo 800 w mniejszej sali o ile dobrze pamietam
c) studia te sa bylymi studiami filmowymi!

nie zapomniałam [/color:8fb70af3ac]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2008-04-22 16:53

Andrzej (Bicz)
Andrzej
Posty: 160
Transylwania

Nadal mnie nie przekonałaś ale przyznaje, ze skoro Mariusz i chłopaki wybrali Toya to studio owe musi miec w sobie to coś w końcu uwielbiam Riverside <3koncerty na moich barkach>.
Poza tym Lynch także będzie sie tam kręcił ŁOJ!!!!!!!!!!!!!


Drink And Join Me In Eternal Life Desire You Turn Me On Your Blood My Ecstasy


Wysłany: 2008-04-22 17:55

[color=red:3fdffb7962]może i to miejsce nie ma tradycji radiowej 3ki, ale za to ma znacznie większe możliwości chociażby scenograficzne, poza tym nie jest obce zespolowi, w koncu czesc materialu na ostatni album zostalo zarejestrowane wlasnie tam, a dokladniej w studiach nagraniowych, ktorych jest tam az 9, mialam okazje zwiedzic caly ten kompleks i jest to imponujace pod kazdym wzgledem
ale zobaczymy, ja licze na dobry koncert i fajna atmosfere to najwazniejsze! poza tym w Warszawie? troche sucho w koncu mieszkaja tam na codzien - starczy [/color:3fdffb7962]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2008-05-20 20:43

zdjęcia z tego wyjątkowego koncertu i przygotowań do niego w galerii: http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=usergallery&start=0&op=browse_gallery&licz=tak&gal_id=4401


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło