Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Hard Rock Cafe w Krakowie. Strona: 1

Hard Rock Cafe w Krakowie Wysłany: 2008-04-12 15:27

Hard Rock Cafe w Krakowie, wiecie coś na ten temat?
gdzie powstanie itp, słyszałem o zatwierdzonych planach budowy ^^ :D


Większość Panikuje we Mgle, słusznie...


Wysłany: 2008-04-12 16:41

a ceny zastrzelą jak w Wawie


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2008-04-12 20:26

Wg. mnie fajniej by było, gdyby otwarli w Katowicach, miejsce blisko muzyki - Spodek, stadion w Chorzowie, kluby muzyczne, dużo koncertów a z knajpami jest baaardzo kiepsko, szczególnie klimatycznymi... może nie zam jakiejś ale myślę, że w ogóle tu takich nie ma :P
Natomiast w Krakowie jest wiele bardzo klimatycznych, ciekawych miejsc :)



Wysłany: 2008-04-13 08:30

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

[quote:80f929905d="cross-bow"]a ceny zastrzelą jak w Wawie [/quote:80f929905d]
przecież to parę groszy jest :lol:


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2008-04-15 14:56 Zmieniony: 2010-11-26 00:41

[quote:b3d5b9c145="Nenar"][quote:b3d5b9c145="cross-bow"]a ceny zastrzelą jak w Wawie ; )[/quote:b3d5b9c145]
przecież to parę groszy jest :lol: [/quote:b3d5b9c145]

Zależy dla kogo :)
no i jakby nie było Kraków stanie sie jeszcze bogatszym miastem klimatycznych uciech :D


Większość Panikuje we Mgle, słusznie...


Wysłany: 2008-04-15 16:22

[quote:7e9d3583a1="would"]Wg. mnie fajniej by było, gdyby otwarli w Katowicach,[/quote:7e9d3583a1]

Taaak gdyby OTWARLI byłoby fajnie :?



Wysłany: 2008-08-27 02:10

Dla mnie chodzenie do takiego miejsca to będzie zapewne bardziej obciach niż frajda.

Co to za radość jeść w MC Donaldzie? Większa o wiele w barze mlecznym a co dopiero restauracji.

Co za radość pić w "sieci" niż w WYJĄTKOWEJ i jedynej knajpie...?

Tak czy siak nawet jak to powstanie to nie prędko tam pójdę bo po co?
Pamietam jak zacofani podniecali sie ludzie mc donaldami, a teraz wstydza sie w nich jesc, podobnie pewnie bedzie i z tym...najpierw podnieta a potem śmiech.

Ciekawy artykuł:
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,4915952.html


Nie lękajcie się - jako motto pontyfikatu Jana Pawła II


Wysłany: 2008-09-14 12:13

w warszawie jest tak: fajnie, że jest HRC, ale jak by go nie było też by było ok, bo przeciętny warszawski śmiertelnik nie chodzi tam wcale albo raz na jakiś czas jak mu coś odbije, bo ceny są przepięknie duże. ja wolę iść sobie kupić drinka o połowę tańszego w równie klimatycznym miejscu niż iść tam. w krakowie za pewne też jedynie zwiedze HRC. a głównie to jest dla zagranicznych turystów zrobione dla których nasze ceny to nic..


"everynight i cast my spell and i wish upon a star.."


Wysłany: 2008-11-09 15:27

Słyszałam że mają zakmnać sklep Hard Rock od stycznia i od marca otworzyć knajpe :)
Ciekawe co z tego wynikinie.


"Nasze przeznaczenie rozporządza nami nawet wtedy, gdy go jeszcze nie znamy; to przyszłość nadaje prawo naszemu DZSIAJ"


Wysłany: 2008-12-05 17:31

Byłam w W-wie w Hard Rock'u.
Może to ma w sobie coś z Mc Donalda.
Ale mnie się kojarzy dobrze - zawiera w sobie klimat rockowej ewolucji w USA, no i zajebista sprawa z tymi wszystkimi "relikwiami", typu portki Freddiego Mercury'ego czy gitara Geezlera czy Iommiego /już nie pamiętam,którego/. Fajna sprawa, czemu nie?
Gdyby w Krakowie tak to wyglądało, Hard Rocka łączyłabym skojarzeniami chyba z knajpką Propaganda na ul. Miodowej 20.


jeśli raz wejrzysz w Ciemność, nigdy nie uwolnisz się od Jej brzemienia. /blood luna.


Wysłany: 2008-12-13 14:10

[quote:ab0747fc62="Razorblade-Kiss"]Byłam w W-wie w Hard Rock'u.
Może to ma w sobie coś z Mc Donalda.
Ale mnie się kojarzy dobrze - zawiera w sobie klimat rockowej ewolucji w USA, no i zajebista sprawa z tymi wszystkimi "relikwiami", typu portki Freddiego Mercury'ego czy gitara Geezlera czy Iommiego /już nie pamiętam,którego/. Fajna sprawa, czemu nie?
Gdyby w Krakowie tak to wyglądało, Hard Rocka łączyłabym skojarzeniami chyba z knajpką Propaganda na ul. Miodowej 20. [/quote:ab0747fc62]

a to w krk nie jest tak klimatycznie jak w wawie..???


"everynight i cast my spell and i wish upon a star.."


Wysłany: 2008-12-14 17:37

Hm.. sczerze to w Knajpie Propaganda nie byłam.
A jaki tam klimat jest?
Jaka muzyka tam głównie idzie?
Mam nadzieje ,ze Hard Rock Cafe w Krakowie znajdzie swoich zwolenników i bedzie najlepsza knajpa.


"Nasze przeznaczenie rozporządza nami nawet wtedy, gdy go jeszcze nie znamy; to przyszłość nadaje prawo naszemu DZSIAJ"


Wysłany: 2010-11-26 00:38

Ja tego komercyjnego syfu nie widzę nawet w pierwszej 30tce knajp w Krakowie.



Wysłany: 2010-12-09 16:20

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Jeżeli chodzi o knajpkę w rynku, to mają cholernie drogo.


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2010-12-09 18:03

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

W Hard Rock Cafe byłam w Pradze, ciekawa miejscówa . ;-}


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2011-02-02 09:53

To siecówka,w Warszawie masz takie same ceny.


jeśli raz wejrzysz w Ciemność, nigdy nie uwolnisz się od Jej brzemienia. /blood luna.


Wysłany: 2011-04-01 00:08

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

W kwietniu w HRC są godne uwagi koncerty, najbardziej utkwił mi w pamięci plakat Świetlików. 22 zł wstęp.


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło