Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Testament - The Formation Of Damnation. Strona: 1

Artykuł: Testament - The Formation Of Damnation

Testament - The Formation Of Damnation Wysłany: 2008-02-21 04:06

No w koncu :) Po 10 latach nowy Testamencik. "The Gathering" było genialne moim zdaniem. Jestem niezmiernie ciekawy co tam chłopaki spłodzili.


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2008-02-21 10:25

Tez jestem ciekawy :)


.


Wysłany: 2008-02-21 14:39

Mam nadzieje, że trasa koncertowa na jaką zapewne Testament pojedzie obejmie Polskę. Jak to zero Nowak będzie coś krzyczał to trzeba go będzie wyeliminować :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2008-02-21 15:44

[quote:05c72f8048="Sumo666"]Mam nadzieje, że trasa koncertowa na jaką zapewne Testament pojedzie obejmie Polskę. [/quote:05c72f8048]

Testament będzie gwiazdą kolejnej edycji "Hunterfestu". Zespół wystąpi 29 czerwca 2008 w Szczytnie. Koncert odbędzie się w ramach tournee promującego nowy album Amerykanów - "The Formation Of Damnation".


I'm a sect of mine so my mind is my church.


Wysłany: 2008-02-21 16:53

To rewelacyjna wiadomosc, tylko żeby nie powtórzyła sie sytuacja z Hunterfestu - koncerty Opeth i Children Of Bodom ktore sie nie odbyly.


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2008-02-21 17:19

[quote:f6ba9a1c08="Sumo666"]To rewelacyjna wiadomosc, tylko żeby nie powtórzyła sie sytuacja z Hunterfestu - koncerty Opeth i Children Of Bodom ktore sie nie odbyly.[/quote:f6ba9a1c08]

Temat ledwo się rozpoczął a już zbacza z kursu hehehe.

Jak dla mnie informacja o pojawieniu się tej płyty to wspaniała wiadomość. Już dawno na nową płytę jakiego kolwiek zespołu nie czekałem z taką niecierpliwością, no i tak długo hehehehe. Jeśli Peterson twierdzi, że będzie klasycznie to można się spodziewać czegoś naprawdę niezłego. Zwłaszcza, że w składzie są Skolnick, Bostaph oraz Christian.

Aaaaa no właśnie inne źródło podaje, że premiera tego krążka ma być 29 kwietnia 2008 ale jeden dzień nie robi przecież różnicy.


Keep Talking...


Wysłany: 2008-03-28 07:56

jak dla mnie najlepszy album Testament - recka już w poczekalni :) czekamy na premiere. choć rzeczywiście do extazy jeszcze kawałek :?


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło