Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Doniesienie przeciwko liderowi Behemoth. Strona: 1

Artykuł: Doniesienie przeciwko liderowi Behemoth

Doniesienie przeciwko liderowi Behemoth Wysłany: 2008-02-04 18:25

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Nowak znów w natarciu ... czy on nie wie, że rządy PiSiorów i Giertycha już minęły?


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2008-02-04 18:35

Gdyby nie to, ze mieszkamy w Polsce to takie cos by sie nadawalo do dzialu [i:661f32716e]mHroczny humor[/i:661f32716e] ... cuz rysiooooo n. jest jednym z tych ludzi, ktorzy jak widac na zalaczonym obrazku lubi byc obrazany i w celu bycia obrazonym z checia i rozkosza wybiera sie na koncerty, na ktorych panowie tudziez panie wykonawcy wykonuja obrazajaca uczucia religijne muzyke


----------
Faderhead-This Is Not A Clubtrack


united we stand divided we fall


... Wysłany: 2008-02-04 19:33

nonsenss (Bicz)
nonsenss
Posty: 63
Rzeszów / Ropczyce

za podarcie biblii publicznie pewnie odpowie, bo chcąc nie chcąc jest to naruszenie ustawy i trudno będzie się z tego wymigać... ale co do nazwania kościoła "największymi zbrodniarzami" to wystarczy mu dobry adwokat znający historie i stosunek kościoła do rozwoju niektórych działów nauki, żeby uzasadnić takowe określenie :)

a swoją drogą to ciekawe czy ta jaśnie wielmożna komisja będzie tak waleczna jak ktoś podrze biblie satanistyczną publicznie??... i dlaczego nie bronią tak zawzięcie przed Radiem Maryja które jest obecnie jedną z największych, po kościele katolickim, sekt...


/AnotherNightmareAboutToComeTrue/LostInTime,OnTheEdgeOfSuffering/


Wysłany: 2008-02-04 20:16

[quote:91c933e9ee="Kapitan_Mineta"]polscy sataniści i metale to jacyś mocno pizdowaci są, skoro nikt Nowakowi jeszcze nie wjebał albo chociaż nie spalił domu. Mogą tylko się poużalać na forach internetowych i tyle.[/quote:91c933e9ee]
Chyba nie wiesz czym jest prawdziwa idea satanizmu, oraz muzyki metalowej, zostań lepiej pseudokibicem chłopczyku :twisted:
A co do pana Nowaka jest on chorym człowiekiem, przy którym słowo "fanatyzm religijny"(i parę innych słów także) nabiera prawdziwego znaczenia. Tacy jak on żyją w dziwnym świecie, najchętniej bym go zakopał żywcem, zeby się już nie męczył. :twisted:


Dum Deus calculat, mundus fit.


... Wysłany: 2008-02-04 20:38

nonsenss (Bicz)
nonsenss
Posty: 63
Rzeszów / Ropczyce

dr_F przyznaje sie bez bicia do niewłaściwej oceny faktycznej i prawnej zaistniałej sytuacji... Twoja kwalifikacja jest lepsza :) ale jeśli rzeczywiście posiadają nagranie z tego koncertu i na nim jest widoczna biblia to może nie być tak miło... wątpie by zachowały się jakiekolwiek dowody ze spalenia poza zeznaniami "pokrzywdzonych" i rzekomym filmem, to czego nie spalili pewnie od dawna rozkłada sie w śmietniku... przesłuchać wszystkich nie mają możliwości, ale jakoś nie wydaje mi się żeby musieli wszystkich wszystkich, skoro ktoś o tym doniósł to znaczy że czyjeś uczucia religijne zostały obrażone +/- kilku obecnych nie obrażonych do wyjaśnienia biegu wydarzeń i różnie może być... ale na całe szczęście nie jestem kompetentny do wypowiadania sie na ten temat


/AnotherNightmareAboutToComeTrue/LostInTime,OnTheEdgeOfSuffering/


Wysłany: 2008-02-04 22:22

[quote:792a804f17]zostań lepiej pseudokibicem chłopczyku[/quote:792a804f17]
Chyba nie wiesz czym jest kibicowanie idz sie lepiej pobaw do piaskownicy 8)

Nie wiem czy dobrze kojarze, ale przy ostatnim wyskoku pana n. z lista zuych zespolow chyba nawet ten jego komitet obrony przed sektami czy jak to sie tam zwie odcial sie od jego dzialan. Nie wiem jak Wam, ale mi sie wydaje, ze ten przypadek nadaje sie, jesli nie do leczenia, to przynajmniej do badan na jakims oddziale zamknietym

---------
Faderhead-Noisebastardz


united we stand divided we fall


Wysłany: 2008-02-05 01:45

Trzeba byc skończonym chamem i burakiem,żeby obrażac uczucia religijne innych w ten sposób.Mam nadzieję,że Nergal będzie właściwie osądzony za ten czyn przez tego,który jest sędzią cierpliwym, ale sprawiedliwym.


Forever Begins.


Wysłany: 2008-02-05 07:39

Najciekawsze jest to,ze kosciol obraza wszystkich i wszystko na okolo,ale jak ktos,cos zrobi nie po ich mysli,to wrog!!!


Fuck the Christian


Wysłany: 2008-02-05 09:53

oni nie mają co robić...


si vis amari, ama


Wysłany: 2008-02-05 12:39

[quote:5170ed77dd="Alec-II-Pure"][quote:5170ed77dd]zostań lepiej pseudokibicem chłopczyku[/quote:5170ed77dd]
Chyba nie wiesz czym jest kibicowanie idz sie lepiej pobaw do piaskownicy 8)

Nie wiem czy dobrze kojarze, ale przy ostatnim wyskoku pana n. z lista zuych zespolow chyba nawet ten jego komitet obrony przed sektami czy jak to sie tam zwie odcial sie od jego dzialan. Nie wiem jak Wam, ale mi sie wydaje, ze ten przypadek nadaje sie, jesli nie do leczenia, to przynajmniej do badan na jakims oddziale zamknietym

---------
Faderhead-Noisebastardz[/quote:5170ed77dd]
Masz racje przesadziłem z tym porównaniem do pseudokibiców, mój błąd sorki :twisted:
A propos pana Minety bez komentarza... :twisted:


Dum Deus calculat, mundus fit.


Wysłany: 2008-02-05 14:48

Śmieszna jest ta walka Nergala z chrześcijaństwem i Kościołem.Naprawdę chciałbym kiedyś go spytać szczerze,czy zna on jakikolwiek kraj europejski , któremu walka z Kościołem i sekularyzacja się przysłużyła pozytywnie.Przecież kryzys Europy Zachodniej zaczął się właśnie od kat 60 XX w czyli od momentu tej anty-chrześcijańskiej kontrrewolucji.Od tamtego czasu Europa jako kontynent coraz bardziej upada i demograficznie i ekonomicznie i pod względem wartości.naród francuski, który z Kościołem walczy już ponad 200 lat jest na najlepszej drodze do samounicestwienia i prawdopodobnie jeszcze za mojego życia stanie się mniejszością we własnym kraju.No ale tak będzie z każdym narodem który odcina się od własnych korzeni i tradycji.Francja walcząc z Kościołem podcinała systematycznie gałąź, na której siedziała.Czemu niektórzy z was chcą,aby podcinać gałąź z napisem "Polska" ?


Forever Begins.


Wysłany: 2008-02-05 15:24

Tradycja i kościół? Cóż, nasi przodkowie - Słowianie, mieli swoją wiarę i jej nikomu nienarzucali. Później przyszedł właśnie kościół czy inaczej chrześcijanie, którzy narzucili swoją religię, a kto myślał inaczej ten był wrogiem. Co to za religia, ktora się narzuca? Dlaczego kościół tak bardzo potrzebuje chrzcić dzieci? Może powinno być tak jak chyba w Niemczech - tam każdy może wybrać to i owo po osiągieciu tzw wieku dojrzałego. Tyle wiem. Inna sprawa - czemu kościelni tak spisują dane o kazdym "wiernym" - kiedy i na co chorował, co robi, czego nie robi - na co im to? Tak postępuje ktoś, kto "miłuje bliźniego" ? Nie sądze. Ile razy przychodzi ksiądz i wręcz nakazuje aby każdy chodził do kościoła? To ma sens ? Dla mnie nie, każdy ma prawo wierzyć jak tylko chce. I tak było, póki chrześcijańswo oraz inne religie, które lubią się narzucać nie zapanowały. Katolicy bardzo mówią, że szanują bliźnich itp.. ale moment, tak bardzo szanują, a jeśli ktoś wierzy w co innego to już się krzywią? No niestety, taka prawda. Ja nie atakuje nikogo za wiarę - bez względu czy to wiara w boga chrześcijańskiego czy Odyna. No ale to wszystko to po prostu wojna o władzę. I kościół również wie o co walczy. Termin "wolny kraj" nie każdemu pasuje. A czy metal to muzyka propagująca miłość do bliźniego? A kogo to obchodzi? Ma tyle różnych tekstów, przekazów itp, wszystko zależne od rodzaju - że próba określenia tych spraw to bzdura. I ludzie będący w tym środowisku sa różni - jedni tylko piją w bramach, inni są trv i w ogóle, jeszcze inni o coś walczą, następni tak jak niektórzy moi znajomi i znajome - po prostu interesują się tą sztuką, są to osoby dojrzałe i żyjące tak jak inni i są związani z całym środowiskiem, a jeszcze inni po prostu słuchają, ale nie wiążą się z tym emocjonalnie. I tak jest w każdym kraju. Nie da się tego zgeneralizować i bardzo dobrze. Nie jest to pieprzona subkultura młodzieżowa - choćby dlatego, że sam znam osoby po 30stce będące w tym i kochające to, a młodzieżą już ich nie nazwę. A co do nowaka.. nie ma sensu tego komentować, co to zmieni? komitet obrony przed sektami... niech ten palant broni przed samym sobą. I tak nic nie zdziała. Może sobie zakazywać, robić rozprawy... Metal nie umrze, co by nie było.



Wysłany: 2008-02-05 16:24

Ciekawe stwierdzenie hehe. Zobaczymy co będzie dalej, a być może nic nie będzie bo zaraz wszystko ucichnie.



Wysłany: 2008-02-05 16:32

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

[quote:aa8eec6d62="Sleeping_Giant"]No ale tak będzie z każdym narodem który odcina się od własnych korzeni i tradycji.Francja walcząc z Kościołem podcinała systematycznie gałąź, na której siedziała.Czemu niektórzy z was chcą,aby podcinać gałąź z napisem "Polska" ?[/quote:aa8eec6d62]
Jak dla mnie gałąź z napisem Polska podcięta została najbardziej przez kochających tradycję i wiarę przodków zwanych sarmatami, bo kto jak nie oni doprowadzili do upadku kraju? A przecież Boga zawsze mieli w sercu :twisted:


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2008-02-05 18:45

[color=red:965d18da2e]tak sobie poczytałam wasze wiadomości i szeroko sie uśmiechnęłam - Kapitan jak zwykle prześmieszny - a Dr zabawnie podirytowany "CHŁOPACY"!

otóż - niewątpliwie najbardziej zabawne w całej tej sytacji jest to - że zadziało się to... prawie pół roku temu i jakoś wtedy nigdzie nikt nie pisał - a ja bynajmniej nie usłyszałam, żeby coś takiego miało miejsce - ale no ja fanką Behemoth nie jestem to się nie interesiłam w temacie

teraz tak - jeśli faktycznie owa sytuacja miała miejsce - a z tego co wiem, to faktycznie jest to "przestępstwo" no to Adam, będzie musiał za to odpowiedzieć - natomiast co innego jest dla mnie zabawne - przypomina mi to niemalże sytuację ze slynnym już koncertem w krakowskim Studio teraz większość organizatorów metalowych koncertów zastrzega - że nie ponosi odpowiedzialności za odczucia spowodowane występem zespołu - pozbywajac się w ten sposób ewentualnych problemów - co jest jak najbardziej prawidłowe...

jak napisał DR - trzeba być idiotą, żeby nie wiedzieć na co się idzie i jakiego rodzaju show będzie można zobaczyć - jednocześnie chciałabym coś dodać od siebie - cykl - szatan jest kul a religia chrześcijańska jest nieHALO - jest już nudny jak z resztą większosć gadek Nera - ale to moje zdanie, może zbyt wiele razy ich widziałam i tak naprawdę - nikt kto jest w miare myślący nie daje się złapać na tego typu hasełka... (i hope so!)

i na koniec po Pasku napiszę - Adaś (o jakie rajskie imię...) doskonale wie co robi i cykl - nieważne co o Tobię gadają byle by gadali - odnosi skutek w postaci FEJMU biznes is biznes [/color:965d18da2e]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2008-02-05 20:10

Ok ok, tylko ja też dodam coś od siebie - Nergal nigdy nie mówił, że szatan jest kul, a religia chrześcijańska do dupy. Napewno nie o to mu chodziło. Nie fajne jest to, że tą religię się narzuca, że czarny włazi do chaty i mówi co kto ma robić, że bierze kasę, że dzieci niechrzczone są traktowane jak gorsze. Ja zastanawiam się co tu zrobić jakbym miał dziecko - iść do chrztu bo wszyscy tak mówią? Tak postępuje wolny człowiek? Nie. Wiele osób to robi "dla spokoju", ale sorry - to ma być wolność? NIE do cholery, to jest narzucanie i kto tego nie widzi ten ślepy i już. Dla zasady nie powinno się na to godzić, chyba, że ktoś jest tym katolikiem i będzie bardzo posłuszny rozkazom z ambony. Ja nie mam nic do wiary - niech każdy wierzy w co chce. Słowianie nikomu wiary nienarzucali. Natomiast nie godzę się na robienie czegokolwiek tylko dlatego, że "nie wypada inaczej" albo bo "trzeba bo wszyscy tak robią" - i o to chodzi zarówno Nergalowi jak i Peterowi z Vader. Proste. Niech wiara katolicka pozostanie w kościele, tam gdzie jej miejsce, a nie robi expansji na szkoły, a jak ostatnio słyszałem - również są próby założenia partii politycznej blisko związanej z tymi środowiskami. Ale nie będę robił offtopu. Niech Nergal robi co uzna za stosowne. A że miało to być rzekomo pół roku temu... cóż. Trudno się mówi.



Wysłany: 2008-02-05 20:54

Ok, moze i tak mowil, przynajmniej u wojewodzkiego - jego sprawa. Ale każdy może mówić co chce, gorsze jest to, co się dzieje w kraju, o czym już pisałem. Fakt, Peter zrobil to dla spokoju, wiemy o tym. I to właśnie nie jest ok. Szkoda, że jest jak jest. Ale dlatego nie ma się co przejmować, tym że ktoś podarł biblie. Mi to zwisa kompletnie. O Słowianach nie wiemy wszystkiego, ale napewno nie jest tak, że nie wiemy nic. Wszak, historycy nie istnieją od wczoraj. http://slowianie.republika.pl/glowna.htm chociażby. Ale są inne źródła, zloty itp. Warto poczytać co było zanim narzucono "jedyną i słuszną wiarę". A tak na marginesie to lepiej byłoby gdyby każda wiara (bądź jej brak) miała prawo bytu i nikt się o to nie żarł. Dzisiaj mimo wszystko to jeszcze nie możliwe.



Wysłany: 2008-02-05 22:08

alma (Bicz)
alma
Posty: 9
Więcbork

[quote:90cd813b5e="Paskievicz"]
druga sprawa - słyszałem że Peter akurat swoje dziecko ochrzcił 8) właśnie "dla spokoju" :lol:

sprawa trzecia - Nergal wielokrotnie podkreślał, że szatan jest cool i bardzo go ta sylwetka rajcuje 8)
[/quote:90cd813b5e]

Peter ochrzcił swoje dziecko bo tak wypadało - fakt , ale na religie posłał je żeby dokonało samo wyboru .
A co do Nergala , nie uważam że wielce podkreśla iż szatan jest cool .



Wysłany: 2008-02-05 22:49

[quote:f9f2de3f18="Paskievicz"]po pierwsze owa partia ma być związana z radiem maryja czyli niewiele mieć ma wspólnego z kościołem kat. 8)

druga sprawa - słyszałem że Peter akurat swoje dziecko ochrzcił 8) właśnie "dla spokoju" :lol:

sprawa trzecia - Nergal wielokrotnie podkreślał, że szatan jest cool i bardzo go ta sylwetka rajcuje 8)

i na koniec - o słowianach akurat gówno wiemy...[/quote:f9f2de3f18]
Szatan może i nie jest cool ale ma fajniejszą muzykę :twisted: :twisted:


Dum Deus calculat, mundus fit.


Wysłany: 2008-02-06 00:54

Już kiedyś wrzuciłam ten link, ale w tym wątku jest dla niego dobre miejsce:
http://wideo.gazeta.pl/wideo/0,0,4842327.html
Adam w krótkim wywiadzie z 7.01.2008 opowiada romantyczną historię Szatana :D

[quote:73792798c9="Xardas_Czarny"](...)A tak na marginesie to lepiej byłoby gdyby każda wiara (bądź jej brak) miała prawo bytu i nikt się o to nie żarł. Dzisiaj mimo wszystko to jeszcze nie możliwe.[/quote:73792798c9]
Świetna wypowiedź... do takiej wolności i tolerancji niestety bardzo trudno dojrzeć.


... myślę nad problemem tym, czy można być bez duszy złym ...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło