Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Potrzeba (na gwałt :P) duża wanna do sesji!!! Użyczy ktoś?. Strona: last

Potrzeba (na gwałt :P) duża wanna do sesji!!! Użyczy ktoś? Wysłany: 2006-07-19 13:59

Inermis (Primogen)
Inermis
Posty: 109
Dublin / Londyn

no właśnie- temat sam mówi za siebie a więc bardzo, bardzo zależy mi na znalezieniu kogoś, kto udostępniłby mi wannę do sesji zdjęciowej; mile widziana stara wanna (no własnie może zna ktoś jakiś opuszczony budynek/ miejsce/ śmietnik :P gdzie jest taki cudo? 8) albo po prostu zwykła duża wanna.... musi tylko byc miesce do ustawienia sprzątu fotograficznego a wanna nadawać się po prostu :] byłabym bardzo wdzięczna... sama niestety posiadam prysznic... z góry dzięki za jakieś informacje :D


Love your haters- they are your biggest fans!!! www.inermiss.deviantart.com Ev viva l'arte!


Wysłany: 2006-07-19 14:03

Wanna, na gwałt, to Ania coś takiego chciała robić, dużo o tym mówiła... czy to ten sam pomysł? współpracujesz z nią? :)



Wysłany: 2006-07-19 15:21

Inermis (Primogen)
Inermis
Posty: 109
Dublin / Londyn

[quote:849fc5a3ea="Arcadius"]Wanna, na gwałt, to Ania coś takiego chciała robić, dużo o tym mówiła... czy to ten sam pomysł? współpracujesz z nią? :)[/quote:849fc5a3ea]

hi hi :) nie nie pomysł narodził się w mojej głowie już dawno (ponad rok temu) gorzej z realizacją... ;/ a co do pomysłu Ani to zupełnie nie w tym kierunku :) nie będę zgwałconym truposzem... hi hi :)

a co do Ani i gwałtu to obiecala, że jak jej wypustka wyrośnie to mnie zgwałci :D dwa dni temu widziałam ją i Asti na pętli na Ogrodach... a Ania znów o tej wypustce :D hi hi dwa słodziaki.... ja kcę wanienkę! ludzie, okażcie serce!

P.S Mój Fluffy Żabocik ^^ hi hi a ja mam Twoją kostkę różoffą z Cyborgy ! 8)


Love your haters- they are your biggest fans!!! www.inermiss.deviantart.com Ev viva l'arte!


Wysłany: 2006-07-20 07:00

...ja mam =)



Wysłany: 2006-07-20 08:54

Czemu ten temat jest tu w poezji a nie "W kupie - sprzedam"? tak samo z tą biodrenką? No ludzie...zajebista poezje mamy...nie ma co...


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-07-20 11:40

Może dlatego, że do poezji najczęściej zaglądamy??

Uroczy avatar, KostuSZku :) Czyżby ktoś miał zaburzenia osobowości :twisted: Co dzień coś innego :roll:



Wysłany: 2006-07-20 11:54

Inermis (Primogen)
Inermis
Posty: 109
Dublin / Londyn

oj.... a to jest w poezji? ;/ nie umiem jeszcze w pełni profesjonalnie obsługiwać tego forum...po prostu założyłam nowy temat i tyle kliknęłąm na Nowa wiadomości i myślałam że to administrator wrzuca to do odpowiedniego działu...

w takim razie przepraszam i czy dałoby radę gdzieś indziej to przerzucić...? ;/

to samo z "Biedronką"... znalazło się tez w poezji bo po prostu temat "biedronka" z poezji (a raczej jdynie nazwa) zainspirował mnie do założenia nowego!

musisz mi to wybaczyć i proszę nie burz się :P przyżekammpoprawę i proszę o pokutę i rozgrzeszenie 8)


2 Draven --> to kiedy mogę wpaśc i pooglądać wanienkę :> ?


Love your haters- they are your biggest fans!!! www.inermiss.deviantart.com Ev viva l'arte!


Wysłany: 2006-07-20 13:22

Inermis (Primogen)
Inermis
Posty: 109
Dublin / Londyn

[quote:69e530dff3="alphar"]Inermis jest niewinna! :D o![/quote:69e530dff3]

no właśnie... :oops:

a tak poważnie to przepraszam za narobienie bajzlu na forum... :oops: już będę wiedziała :oops: :oops: :oops:


Love your haters- they are your biggest fans!!! www.inermiss.deviantart.com Ev viva l'arte!


Wysłany: 2006-07-20 13:39

Oj, nie wstydź się tyle! Karzdy popeunia błendy :lol:



Wysłany: 2006-07-20 17:01

No wporządku, jak nieświadomy błąd to cofam swój atak. Ale to takie info na przyszłość :) A bo lubie się bawić avatarmi...mam jeszcze mase innych do zaprezentowania...wiec jeszcze czesto se je będe zmieniać aż trafie na jakiś zajebisty :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-07-21 12:49

Inermis Napisał:
[quote:99a5add7fc="Arcadius"]
a co do Ani i gwałtu to obiecala, że jak jej wypustka wyrośnie to mnie zgwałci :D (...)

P.S Mój Fluffy Żabocik ^^ hi hi a ja mam Twoją kostkę różoffą z Cyborgy ! 8)[/quote:99a5add7fc]
Nie przepracowujesz się czasem...? jakoś tak dziwnie gadasz ;P
Chyba nie do końca rozumiesz też pojęcie "fluffy", które pasuje - tak jak mówiłem - do tej różowej kuleczki i kostki z iq ...którą zresztą musisz mi oddać }}:
btw chętnie obejrzę te zdjęcia z wanną (jak już będą) - daj znać



Wysłany: 2006-07-21 13:05

Inermis (Primogen)
Inermis
Posty: 109
Dublin / Londyn

[quote:eb235366a2="Arcadius"] Nie przepracowujesz się czasem...? jakoś tak dziwnie gadasz ;P
Chyba nie do końca rozumiesz też pojęcie "fluffy", które pasuje - tak jak mówiłem - do tej różowej kuleczki i kostki z iq ...którą zresztą musisz mi oddać }}:
btw chętnie obejrzę te zdjęcia z wanną (jak już będą) - daj znać[/quote:eb235366a2]

Żabociku kochany... :) oczywiście, ze wiem co oznacza 'fluffy'! :D I Bo Ty właśnie jesteś taki fajny, słodki, rozkoszny, włochaty ^^ hi hi tylko Cię w różowe fuerko odziać :D i byłbyś maskotką naszą :)

o ile sesja dojdzie do skutku i znajdę wanienkę to masz jak w banku że pokażę Ci efekty! :) zdjęcia będą artystyczne... z nutką erotyki coś a'la nagość zakryta

a co do przepracowywania... to niestety masz rację... coś w tym jest... ale pocieszam się tym że niedługo jak mi się uda będę miała mega urlop! :D

a co do kostki... to jeszcze zobaczymy 8) pierw muszę wykorzystać ją do drinkowych zdjęć... (może Ty być zrobił mi i fallu-ona kostka niebieska, ja- kostka różoffa" :) byłoby słodko! a potem...ewentualnie Ci oddam :P <joke>

poza tym Fallu Fallu powraca z Irlandii i będzie na Castle :!: :!: :!:

prawda, że cudowna wiadomość? :D a do tego przywiezie kolorowe "cytrynki" będziemy TRIPowali! :D


Love your haters- they are your biggest fans!!! www.inermiss.deviantart.com Ev viva l'arte!


Wysłany: 2006-07-21 13:34

- "Żabociku", "fajny, słodki, rozkoszny, [b:e44ba6b9ce]włochaty[/b:e44ba6b9ce]"(?!) "różowe fuerko" (!!)
wiesz co... nie zrobię Ci zdjęć!! }: w ogólę nie chcę Cie znać :evil: :P

- nie wiem o co chodzi z tymi kostkami i zdjęciami - powiesz mi

- a Karolina będzie na CP?? naprawdę?? super!! a Beti?? muszę jej się pochwalić moim aparatem (i zrobić zdjęcia) bo takie fajne wtedy jej zrobiłem w tej kupie złotej folii/celofanu (leżał w korytarzu po drodze do kibelka w tej galerii na imprezie - inner spaces) hehe no i przepadły (fuck)



wanna Wysłany: 2006-08-13 00:51

AbrimaaL (Primogen)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

[color=violet:902a7c29d0]Ja mam wannę metalową, ale jest mała ma może metr długości i jakieś 40 cm szerokości.[/color:902a7c29d0]


Chosen by death don't disagree.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło