Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Obituary-Cause of Death. Strona: 1

Obituary-Cause of Death Wysłany: 2008-01-27 12:31

A ja sie nie zgodze,ze Cause jest tak slaba,jak to jest wyzej napisane!!!Bzdury kolego piszesz i tyle!!!Ta plyta,to najwieksze osiagniecie,plyta wszechczasow death metalu.Powalajace,wgniatajace w ziemie wokale,bebny ciezkie jak diabli,a przy Dying mozna UMRZEC hehe!!!Pozdrawiam.


Fuck the Christian


Wysłany: 2008-01-27 14:11

..troche przesadziłes z tą płytą wszechczasow death metalu, ja do tego albumu za czesto nie wracam co nie znaczy ze jest on zły, ale jest tona lepszych wydawnictw w tym gatunku


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2008-01-27 16:38

Dla mnie tez to jest klasyczna plyta z gatunku. Jak masz cos lepszego chetnie poslucham


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2008-01-27 16:50

[quote:aef01390a0="Ignor"]..troche przesadziłes z tą płytą wszechczasow death metalu, ja do tego albumu za czesto nie wracam co nie znaczy ze jest on zły, ale jest tona lchodzilo mi,ze to plyta wszechczasow dla mnie.jesli chodzi o death metal Cause mnie powala najmocniej.epszych wydawnictw w tym gatunku [/quote:aef01390a0]


Fuck the Christian


Wysłany: 2008-01-27 16:53

No ja uwazam,ze Cause...jest najlepszym albumem death metalu.Nie kazdy musi sie z tym zgodzic.Dla mnie to najwieksza plyta i tyle.


Fuck the Christian


Wysłany: 2008-01-28 21:57

Hej ludzie,sa tu jacys fani Obituary?jesli tak,to napiszcie cos,zebym nie pomyslal,ze jestem sam.


Fuck the Christian


Re: Obituary-Cause of Death Wysłany: 2008-01-29 09:21

[quote:d9acb0ac0d="necros"]Powalajace,wgniatajace w ziemie wokale,bebny ciezkie jak diabli,a przy Dying mozna UMRZEC hehe!!!Pozdrawiam.[/quote:d9acb0ac0d]

Jeśli to jest dla Ciebie kryterium dobrego death metalu to ok. Ja mam troche inne priorytety i nie znajduje tu zbyt wiele dla siebie.


.


Wysłany: 2008-01-29 22:32

O!!!Tardy pod Schuldinera???Ciekawe!!!ale to Twoje zdanie,ja mysle inaczej.Tardy jest wielki,nikt GO nie podrobi.Obituary,to moj najlepszy zespol death,mam do nich sentyment,slucham od plyty Slowly We Rot.Ty pewnie wtedy miales 5 lat hehe.Pozdrawiam.


Fuck the Christian


Re: Obituary-Cause of Death Wysłany: 2008-01-29 22:34

No i ok,Ty wolisz inna muze,a ja wole OBITUARY!!!ZAWSZE.


Fuck the Christian


Wysłany: 2008-01-31 15:35

Hmmm, Tardy raczej nie spiewa pod Schuldinera, ma oryginalny growling. Pojawia sie tylko kwestia kto co ceni w muzyce. Dla mnie Obituary gra po prostu zbyt mało urozmaiconą muzykę ...


.


Wysłany: 2008-01-31 19:15

[quote:a67ed1339f="Harlequin"]Hmmm, Tardy raczej nie spiewa pod Schuldinera, ma oryginalny growling. Pojawia sie tylko kwestia kto co ceni w muzyce. Dla mnie Obituary gra po prostu zbyt mało urozmaiconą muzykę ...[/quote:a67ed1339f]No zgadzam sie,graja malo urozmaicona.Wiesz bylem jeszcze lebkiem kiedy uslyszalem Slowly... i Cause...To bylo cos niesamowitego,sentyment pozostal do dzis.A Cause of Death kupila mi moja babcia hehe.Wiedziala,co wnuczek lubi!!!


Fuck the Christian


Decrepit Birth Wysłany: 2008-01-31 19:23

A slyszeliscie nowy Decrepit Birth-Diminishing Between Worlds?Super plytka,brutalna,ale jest na niej wiele odniesien do poznego Death.Niektore momenty jakby zywcem wyjete z ostatnich plyt Chucka i Death!!!Polecam.


Fuck the Christian


Wysłany: 2008-02-01 08:30

Jak do Psycroptic podobne, to chyba powinienem posłuchac :twisted: a debiut Decrepit Birth nie podobał mi się


.


Re: Decrepit Birth Wysłany: 2008-02-01 21:10

[quote:02bd814823="BarTolmai"][quote:02bd814823="necros"]A slyszeliscie nowy Decrepit Birth-Diminishing Between Worlds?Super plytka,brutalna,ale jest na niej wiele odniesien do poznego Death.Niektore momenty jakby zywcem wyjete z ostatnich plyt Chucka i Death!!!Polecam.[/quote:02bd814823]

jak na moje, to średnie. Podobne do Psycroptic. :twisted:

:arrow: necros, naucz sie edytowac posta zamiast napierdzielac jednego pod drugim :)[/quote:02bd814823]Stary dla mnie to black magick,nie znam sie na postowaniu,sorry.za stary jestem,ale moze ktos mi podpowie?


Fuck the Christian


Re: Decrepit Birth Wysłany: 2008-02-01 21:11

[quote:fc251c7269="necros"][quote:fc251c7269="BarTolmai"][quote:fc251c7269="necros"]A slyszeliscie nowy Decrepit Birth-Diminishing Between Worlds?Super plytka,brutalna,ale jest na niej wiele odniesien do poznego Death.Niektore momenty jakby zywcem wyjete z ostatnich plyt Chucka i Death!!!Polecam.[/quote:fc251c7269]

jak na moje, to średnie. Podobne do Psycroptic. :twisted:

:arrow: necros, naucz sie edytowac posta zamiast napierdzielac jednego pod drugim :)[/quote:fc251c7269]Stary dla mnie to black magick,nie znam sie na postowaniu,sorry.za stary jestem,ale moze ktos mi podpowie?[/quote:fc251c7269]Kurcze EDYTOWAC,a nie POSTOWAC!!!Alez ze mnie ciemniak


Fuck the Christian


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło