Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Honor/Szczery. Strona: last

Honor/Szczery Wysłany: 2008-01-24 16:26

Podaje linka do strony założonej w chołdzie Mariuszowi "Szczeremu" Szczerskiemu tragicznie zmarłemu frontmenowi hordy Honor.Kazdy kto interesuje sie sceną R.A.C. i WP powinien znac te kapele.Dzieki splitowi Honor/Graveland "Raiders of Revenge" poczyniono kroki w integracji sceny R.A.C. ze sceną NS BM.

http://www.szczery.com


Black Metal is War agains you!!!!!!!


Wysłany: 2008-01-24 23:23

Jak Ci sie dr. cośtam nie podoba osoba Szczerego to sie z łaski swojej nie wypowiadaj, bo są to ludzie dla których był to wspaniały człowiek i przyjaciel :!:


We must...


re; Wysłany: 2008-01-25 13:03

:lol: Uwielbiem nienawiść pod każdą postacią.Złem jest w tym wypadku chrześcijaństwo.A wspolnym mianownikiem w tym walka z judeochrzescijańską zarazą.
Wrocmy jednak do Honor.Co sadzicie na temat splitu Honor/Graveland-"Raiders of Revenge"?!


Black Metal is War agains you!!!!!!!


Re: re; Wysłany: 2008-01-25 14:28

[quote:99253cb7f5="Kapitan_Mineta"][quote:99253cb7f5="dr_Faustus"]Chcesz wiedziec co mysle na temat tego splitu, a takze wczesniejszych dokonan twego zdechlego guru? GOWNO i to w najbardziej smierdzacej wersji... [/color][/quote:99253cb7f5]

Są na świecie gorsze zjawiska niż faszyzm czy rasizm. Neonaziści to tylko margines, który może komuś co najwyżej wjebać, ale nigdy nie zdziałają nic więcej. Mam taką nadzieję. Duzo bardziej szkodliwi są np muzułmanie, a nie widzę żebyś sie tak ekscytował istnieniem ludzi, którzy każdego "niewiernego" uważają za kogoś, kogo najlepiej zabić.
[/quote:99253cb7f5]
wydaje mi sie ze nie masz pojecia o religii muzlumanskiej kolego, pozatym chcialem zauwazyc ze piszac to obrazasz wszystkich muzlumanow na calym swiecie, ktorzy nie sa ekstremistami i nie zasluzyli sobie na taka opinie, tylko dlatego ze wyznaja taka religie i tylko dlatego ze masz skrzywiony poglad przez grupe ekstremistow islamskich


Jeżeli ograniczymy nasze życie tylko do jednego wymiaru, utracimy wszystkie pozostałe....


re; Wysłany: 2008-01-25 16:29

Uwielbiam nienawiść jak już pisałem.Pod każdą zasraną postacią,czy to na tle rasowy czy religijnym :twisted:Gowno mnie obchodzi wasza uwaga.
Zakończe sentenją jednej z moich ulubionych hord-Lucifugum.Black Metal is War Against You.


Black Metal is War agains you!!!!!!!


Wysłany: 2008-01-25 16:34

OffTop:

Jak cię uwagi do własnego tematu nie interesują, to po cholerę zakładasz temat i zaśmiecasz forum takim szambem <zmiana nazewnictwa by po raz n-ty nie pisać gówno :lol: w tym temacie> jakie reprezentujesz.

Co do wątku się nie wypowiadam, szkoda czasu na tę "chistorię" <zapożyczenie od autora tematu>. :lol:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Re: re; Wysłany: 2008-01-25 17:22

[quote:471c25d533="Terror_Craft"]Uwielbiam nienawiść jak już pisałem.Pod każdą zasraną postacią,czy to na tle rasowy czy religijnym :twisted:Gowno mnie obchodzi wasza uwaga.
Zakończe sentenją jednej z moich ulubionych hord-Lucifugum.Black Metal is War Against You.[/quote:471c25d533]

Ja tylko jestem ciekawa czy będziesz tak samo śpiewał, gdy zetkniesz się kiedyś z nienawiścią skierowaną w Twoją stronę.


I prefer to remain silent


Re: re; Wysłany: 2008-01-27 19:21

[quote:244e5eb24f="Terror_Craft"]Uwielbiam nienawiść jak już pisałem.Pod każdą zasraną postacią,czy to na tle rasowy czy religijnym :twisted:Gowno mnie obchodzi wasza uwaga.
Zakończe sentenją jednej z moich ulubionych hord-Lucifugum.Black Metal is War Against You.[/quote:244e5eb24f]

kurwa jakie to głębokie :lol:

[color=darkred:244e5eb24f](P.S. Tylko mi bez takich - "ku...a")

Astarot[/color:244e5eb24f]



Wysłany: 2008-01-27 22:19

Czytając ten temat odnoszę nieco wrażenie, że zboczył on z głównego nurtu i podążył w kierunku prywatnych wycieczek.

Najgorsze jest to, że mieszacie nagminnie pojęcia faszyzm, nazizm i nacjonalizm na co zwrócił uwagę Fastus. Osobiście zdecydowanie jestem przeciwko tym ruchom. Niestety nie znam na tyle twórczości tego pana, więc nie zajmę żadnego stanowiska.

[color=darkred:21bb95fb2b]Zostawiłem ten temat tylko dlatego, że może się on rozwinąć w ciekawą dyskusję na temat poglądów "narodowych" może nawet kosmopolityzmu. Jednakże jeżeli nadal będą to potyczki mające na celu jakieś "wyniesienie" na siłę swoich racji to po prostu zmuszony będę go musiał zamknąć jako kolejny wątek nic nie wnoszący a jedynie stanowiący pole do popisu dla swarliwych użytkowników.[/color:21bb95fb2b]

Pozdrawiam

Astarot



re; Wysłany: 2008-01-29 16:16

Mimo łzawej stronki coś napewno jest ciekawego.Nie jestem jakimś wielkim fanem Honoru jednak przekaz jez dość interesujący a muzyka jest dla mnie niezła.


Black Metal is War agains you!!!!!!!


re; Wysłany: 2008-01-30 15:08

Szczegolnie na ostatnich materiałach widać mocno antychrześcijanskie przesłanie.


Black Metal is War agains you!!!!!!!


Wysłany: 2008-01-30 22:51

[color=darkred:3c8b368136]Wedle życzenia...

Temat mi się SZCZERZE nie podoba...nie z racji na istotę problemu omawianego lecz jedynie ze względu na sposób w jaki jest prowadzona rozmowa, która jakby na to nie spojrzeć nie skłania w żaden sposób do racjonalnych wniosków...w każdym razie jak dla mnie

Pozdrawiam

Astarot[/color:3c8b368136]



Wysłany: 2010-11-13 15:01

Rubezahl (Matuzalem)
Rubezahl
Posty: 318
Piechowice / Wrocław

Honor nie brzmi "nieźle" honor jeśli chodzi o produkcję to czysta porażka, kiepskie brzmienie, kiepska kompilacja utworów, mało staranna praca w studio ogólnie...

Natomiast K88 muzycznie rozpierdala każdy zespół punkowy na łopatki i to jest prawda obiektywna, bo porostu każdy dźwięk jest tam gdzie być powinien, wszystko stroi, wszystko bardzo naturalnie brzmi, nie ma żadnych dysonansów, perkusista gra z dokładnością zegara atomowego... Aczkolwiek to zasługa ich producenta, Jarka "Jaśka" Kidawy, produkował konwkiste, grał w KSU a teraz założył zespół Feel, ma chłopak alent do robienia przebojów ;]


Nie ma rzeczy niemozliwych


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło