automatyczne powiększanie zdjęć Wysłany: 2008-01-10 18:38
Witam, nie dałoby się coś z tym zrobić? Jak dodaje zdjęcia mniejszych rozmiarów to automatycznie są one powiększane przez co stają sie rozmazane, nie ostre. Pozdrawiam
"Norweskie schody nie tylko prowadzą do góry"
Wysłany: 2008-01-14 19:19
Wlasnie mam ten sam problem i kompletnie nie wiem jak jemu zapobiec :?:
Wysłany: 2008-01-15 07:38
Tu chyba każdy ma ten problem :) Właściwie już dawno miałam o to pomarudzić - dlaczego zdjęcia są tak dziwnie konwertowane?
Wysłany: 2008-01-18 14:13
Nie sadzilem ze ktos takie liliputy chce dodawac
Dobra zajme sie tym w ciagu najblizszego tygodnia.
Life is complex: it has both real and imaginary components
Wysłany: 2008-01-24 18:26
Moje zdjęcia raczej liliputami nie są, a mimo to zawsze jakoś tak są przerabiane, że tracą na ostrości i często na nasyceniu. Muszę specjalnie "podciągać" nasycenie zdjęć tylko do tego portalu, bo inaczej są zdechłe :)
Wysłany: 2010-01-28 18:11
Jakość poprawiona. Większe na razie nie będą.
Life is complex: it has both real and imaginary components

