Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Poszukuje modelek, ciekawa sesja foto w starym pałacu.. Strona: last

Poszukuje modelek, ciekawa sesja foto w starym pałacu. Wysłany: 2008-01-10 10:50 Zmieniony: 2008-01-10 17:53

Witam.
Jestem studentem fotografii i organizuje sesję w Kopicach(kwiecień lub maj 2008),w starym pałacu w okolicach Niemodlina(woj.Opolskie)
www.kopice.winder.pl
http://www.kopice.do-foto.de/

Będzie to sesja w starej kaplicy,w stylu gotyckim.
Są to opuszczone ruiny, klimat jest niesamowity. Siedzę trochę w fotografii, a przy okazji jestem fanem mrocznych miejsc. Świece-ok 700 oraz inne dodoatki. Kwestia nietypowego uchwycenia stylu gotów.Bez zadnych podtekstów oczywiście
Nie jest to zaden żart.
Pozdrawiam

PS:Zachęcam do udziału,foty i część akcesoriów z sesji zostaje u modelek:-) Wszystko na poziomie profesjonalnym.

Tutaj studiuje:
www.wssip.edu.pl


"Wyrażać siebie i tylko siebie, własną unikalność, nie być baranem w stadzie szarości i schematów.."


Wysłany: 2008-01-10 23:44

Hmmm... Brzmi ciekawie Jestem zainteresowana :P o ile nie jesteś seryjnym mordercą zastawiającym pułapki na nic nie spodziewające się dziewczątka :P Ostrzegam, że znam karate, kung-fu i jeszcze parę innych obcych słów! :twisted:



Wysłany: 2008-01-11 16:43

Hej:-)
Zapraszam i bez obaw nie szukam niewinych dziewczątek
Szczegóły do ustalenia za GG:-)


"Wyrażać siebie i tylko siebie, własną unikalność, nie być baranem w stadzie szarości i schematów.."


Wysłany: 2008-01-11 18:45

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

W takim zamku to powinien byc tłum chętnych kobiet z okolic Sama bym chętnie tam zajrzała gdyby nie było tak daleko


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2008-01-11 22:44

mala_czarna (Bicz)
mala_czarna
Posty: 1
Olkusz/Wrocław

Mysle ze to mogłoby być ciekawe. To miejsce fajnie wygląda na zdjeciach. Jak coś jestem chętna!



Wysłany: 2008-01-13 11:51

[quote:07f8fb16f8="DarkTom82"]Hej:-)
Zapraszam i bez obaw nie szukam niewinych dziewczątek
[/quote:07f8fb16f8]
No właśnie o to chodzi... Jakbyś szukał niewinnych dziewczątek, to bym nie miała powodów do obaw :twisted:



Wysłany: 2008-01-13 18:12

heh nie masz się czego obawiać.
Namiary na mnie są, fota jest, namiar na szkołę jest.
Bez obaw nie jestem anonimem szukającym nie wiadomo czego.


"Wyrażać siebie i tylko siebie, własną unikalność, nie być baranem w stadzie szarości i schematów.."


Wysłany: 2008-01-21 16:11

sesja w stylu markiza de Sade :twisted: życze ci chlopie dużo szczescia bo znajac urodę pań z internetu to bedziesz go bardzo dużo potrzebowal-lepiej wynajmij 2-3 panie z agencji modelek z nie tu szukasz dla oszczedzenia sobie kosztów :wink:



Wysłany: 2008-01-21 21:57

[quote:092c4ed916="ganzallein"]sesja w stylu markiza de Sade :twisted: życze ci chlopie dużo szczescia bo znajac urodę pań z internetu to bedziesz go bardzo dużo potrzebowal-lepiej wynajmij 2-3 panie z agencji modelek z nie tu szukasz dla oszczedzenia sobie kosztów :wink:[/quote:092c4ed916]

To było wredne :twisted:
No , ale fakt, ja tam fotogeniczna na przykład nie jestem 8)


http://qrscx.wordpress.com http://sway.darknation.eu zapisy do kółka antyfanów przyjmuję od 15:00! :twisted:


Wysłany: 2008-01-22 08:34

[quote:56a70a7082="ganzallein"]sesja w stylu markiza de Sade :twisted: życze ci chlopie dużo szczescia bo znajac urodę pań z internetu to bedziesz go bardzo dużo potrzebowal-lepiej wynajmij 2-3 panie z agencji modelek z nie tu szukasz dla oszczedzenia sobie kosztów :wink:[/quote:56a70a7082]

A ja myślę, że ten Pan przyszedł tu z nieco innych pobudek niż zaoszczędzenie na kosztach I na pewno słyszał wiele lepszych rad.
Jeśli ktoś miałby być niefotogeniczny lub nie będzie ogólnie pasować to po prostu nie weźmie w sesji udziału i tyle...
Poza tym bardzo generalizujesz. Z naciskiem na BARDZO i uważam, że Twój komentarz jest conajmniej niesympatyczny wobec "pań z Internetu", jak to określiłeś. Swoją drogą czy bycie "panią z Internetu" wyklucza bycie "panią z agencji modelek"? Dla mnie nie. I w tym momencie Twój post traci dla mnie sens.


Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Zbliżam się ku nieśmiertelności.


Wysłany: 2008-01-22 14:38

Z osobami chętnymi przed sesją napewno się spotkam. Dowiedzą się jak to będzie wyglądać. W koncu musze dokładnie znac szczegóły. Heh.Uroda to sprawa subiektywna,dlatego dziwię się tego typu komentarzom o "paniach z Internetu". Warunki zostaną obgadaner dokładnie, a co do oszczędzenia kosztów....
Jestem studentem i sorry ale nie stać mnie na modelkę z agencji za 400 zł/h. Tak ceny się mniej więcej kształtują....
Tu chodzi o ciekawą sesję po której modelka też zyska zdjęcia(inaczej ciekawe folio) oraz inne korzyści.


"Wyrażać siebie i tylko siebie, własną unikalność, nie być baranem w stadzie szarości i schematów.."


Wysłany: 2008-01-22 14:49

Zresztą kilka postów wyzej, tekst o sesji w stylu Markiza DeSade jest pozbawiony logiki. Dlaczego?
Ponieważ kilka tyg.(lub kilkanascie dni)przed sesją, każda osoba która będzie chętna pozować pogada ze mną i moja przyjaciółką z którą ową sesję organizuję.
Żadna modelka nie bedzie w ciemno tam jechać....to nie sesja na huraaaaa


"Wyrażać siebie i tylko siebie, własną unikalność, nie być baranem w stadzie szarości i schematów.."


Wysłany: 2008-01-22 15:03

Heh! A może jednak jesteś złym zboczeńcem? :twisted:



Wysłany: 2008-01-22 16:12

hehe ,bez jaj Rozumiem gdyby to było forum onetowe lub ala Interia.pl/////
:twisted:

Jak nie wierzysz to zadzwoń do mojej szkoły i sprawdź czy taka osoba istnieje. Adres internetowy mojej szkoly jest w poście na początku...........


"Wyrażać siebie i tylko siebie, własną unikalność, nie być baranem w stadzie szarości i schematów.."


Wysłany: 2008-01-23 01:09

[quote:0b70509b16="ganzallein"]:twisted: życze ci chlopie dużo szczescia bo znajac urodę pań z internetu to bedziesz go bardzo dużo potrzebowal-lepiej wynajmij 2-3 panie z agencji modelek z nie tu szukasz dla oszczedzenia sobie kosztów :wink:[/quote:0b70509b16]

Phi, a ja to wypraszam sobie!

I co to znaczy "panie z internetu"? Brzmi jak "panie z agencji towarzyskiej dla gerontofilów" albo tak, jakby internet był klubem dla brzydkich kobiet :twisted:



ZAinTEResoWANA Wysłany: 2008-02-01 21:33

Witam ja miałam już styczność z modelingiem lecz nie zadługo. Była bym zainteresowana , jeżeli chciał by Pan zobaczyć jak wyglądam to oto mój adres fotki: www.patkagzgr.fotka.pl : i jak było by to mozliwe to równiez komentaż POZDRAWIAM!!!



modelka Wysłany: 2008-02-07 18:05

siemka, mozesz dac jakiesz szczegoly jezeli chodzi o ta sesje? mam co do dnia 18 lat, krótkie włosy-ciemny braz, 179 wzrostu. prosze o odpowiedz na emaila kociaczek142@o2.pl, czekam...



Wysłany: 2008-04-30 16:18

No cóż... jutro wyjeżdżam do Opola na sesję. Jeśli już się nie odezwę na tym forum, to będzie znaczyło, że DarkTom złożył mnie w ofierze na czarnej mszy albo wywiózł do haremu w Besarabii



Wysłany: 2008-05-05 16:11

Wróciłam, żyję i było suuuper! Kto nie pojechał, niech żałuje! :)
Zdjęcia (mam nadzieję) wkrótce w mojej galerii



Wysłany: 2008-05-09 07:52

Ciekawa jestem jak to wyszło :) Mi akurat w tym terminie wypadł lot do UK (przesunięty o tydzień z powodów technicznych :/)


Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Zbliżam się ku nieśmiertelności.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło