Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Flyleaf. Strona: last

Wysłany: 2008-01-03 22:38

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Pasek, oglądasz amerykańskiego Idola, czy co? :lol:

Głos jak głos i tyle, a panna jakaś mało klimatyczna :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2008-01-03 22:47

...gdzies tam kiedyś było mi dane przesłuchac cała płytke, początek naprawde dobry pozniej nic zaskakujacego ale walory maja :lol: :twisted:


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2008-01-03 22:55

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:3cf2eefc00="Paskievicz"]aco to jest amerykańskiidol? :P

nie wiem, jak ja tego słucham to się cieszę niczym pagan-metalowcy szyszeczkami i igliwiem w lesie 8)[/quote:3cf2eefc00]

ja wolalabym sie cieszyc razem z jakims pagan-metalowcem niz z tą panną, a ten panicz przy niej tez taki niemrawy i chyba wstydliwy bo patrzy jakos na buty :lol:

generalnie - nie wiem czym sie tu zachwycac :?


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2008-01-03 23:02

...no coż jak gdzies wspomnaiłem technicznie nu-metal ubogi, a ten panicz wpisuje sie w te ramy i raczej nie na buty ino na progi patrz z wyterzonym wzrokiem:)


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2008-01-14 14:30

Nie przesadzajcie nie jest tak źle, panna ma coś w głosie Mi się podoba ich jedna piosenka ale nie pamiętam tytułu Tekst był ambitny bardzo;D


Bądź dla innych AnioŁem, dodawaj im skrzydeł, kiedy je utracą...


Re: Flyleaf Wysłany: 2008-01-20 08:15

Duch (Bicz)
Duch
Posty: 5
jelenia góra

Paskievicz Napisał:
jak dla mnie kapela - objawienie ostatniego czasu, granie proste, chwytliwe (co wcale jak dla mnie im nie umniejsza), a głos gościanki mnie po prostu rozpindala 8) ...

Dla mnie to też objawienie, że na youtube tak makabryczne filmy dają, koleś jest fajny niewiedziałem, że trzeba tak na gitarę się klaść by brzdękać a klijętka hm....


When the music's over turn out the lights


Wysłany: 2008-11-05 19:52

[quote:44d1005abe]Flyleaf, Paramore i jeszcze pare innych brzmiących niemalże identycznie emo kapel[/quote:44d1005abe]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Generalnie szalu nie ma, gaci nie zrywa, ale posluchac od czasu do czasu bez bolu mozna :wink:

---------------
Mad Caddies-The Dirge


united we stand divided we fall


Wysłany: 2008-11-05 20:04

Lubię taki rodzaj głosu.


If you don't live for something, You'll die for nothing.


Wysłany: 2009-01-17 23:37

Najlepszy jest kawałek All Around Me :)



Wysłany: 2009-04-29 17:32

Na flyleaf trafiłem jakiś czas temu przez youtube, a był to utworek pt. All Around Me, niby nic wyjątkowego lecz miało coś w sobie; z braku lepszych określeń to Coś mogę nazwać: 'dynzmizmem' którego próżno szukać w większoćci tego typu tworów.

Po tym utworku zapoznałem się z resztą ich twórczości i przyznać muszę że nie wywarło to na mnie takiego wrażenia jak 'All Around Me'. Spora część ich repertuaru ( mimo potencjału wokalnego frontmanki ) jest niestety dość...hmm..nieskładna i często flegmatyczna. Oczywiście trafiały się czasem jakieś perełki lecz niestety zbyt rzadko.

Rozumiem porównanie Flyleaf do innych potworków tego typu, lecz używanie w stosunku do tego określenia 'emo' jest zdaniem mym sporą przesadą. Może ich 'image' czasami troche 'emo' przypomina lecz, najważniejsza jest chyba muzyka, a pod względem technicznym flyleaf prezentuje się całkiem nieźle, co tyczy się także zespołu Paramore.

Oba mają potencjał i myślę że jeszcze zdążą zrobić z nim coś więcej



Wysłany: 2009-12-09 21:08

nie słucham już bo kojarzy mi się z moim "dawnym obiektem szczególnego zainteresowania", a słuchałem ponieważ, ciekawe było to, jak kobitka z tak delikatnym głosikiem potrafi czasami wyskrzeczeć calkiem niezłym growlikiem. To nie to samo co Angela Gossow, ale zawsze cóś co zasługuje na uwagę


Puste kieszenie, i torba pełna snów...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło