Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Koty, Kociska, Kotowate... czyli wszystko co robi MIAU I MRR. Strona: 3

Wysłany: 2006-07-19 20:41

...moge być papieżem??:]



Wysłany: 2006-07-19 20:50

Ograniczmy stan kapłański dla kobiet. Tylko one mają pazurki, oznakę kierowania przez kota. Na tytuł głowy kultu proponuję przeróbkę tureckiego Cienia Boga na Ziemi, na Cień Kota na Ziemi. Albo Kotki? Niech najdrapieżniejszy episkopat zdecyduje.


Ludzie przeważnie są źli (Bias z Priene) Nie chodzi tu o czynne zło, ale o bierność i chodzenie na łatwiznę. Pod tym względem moralność drobnomieszczucha nie różni się od moralności dresa i innych ślepych uliczek ewolucji. Świadomość tego własnego "zła"


heh Wysłany: 2006-07-19 21:25

nie wiem czy to nie bedzie glupie, ale ja tesh chce byc kotem...ja tu centki mam..jestem gepardem...przynajmniej kumpela mowi ze mam takie spojrzenie jak na ofiare ktora chce zjesc... :lol:


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


heh Wysłany: 2006-07-19 21:31

nie..:D tylko kochanka Darka...


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


heh Wysłany: 2006-07-19 21:46

wiec niech senat decyduje..tDraven moze potwierdzic jakosc moich pazurkow i jezyczka...


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


Wysłany: 2006-07-19 21:58

A ja skupię swoje wysiłki na rzecz kotolicyzmu w tworzeniu prac teoretycznych albo poprowadzę klasztor (spowiedniczka poszukiwana :lol: ). Tu padła moja świetnie zapowidającąca się kariera w duchowieństwie kotolickim: jestem facetem, z Roku Psa, zaś nick to imię celtyckiego dzika-potwora.


Ludzie przeważnie są źli (Bias z Priene) Nie chodzi tu o czynne zło, ale o bierność i chodzenie na łatwiznę. Pod tym względem moralność drobnomieszczucha nie różni się od moralności dresa i innych ślepych uliczek ewolucji. Świadomość tego własnego "zła"


Wysłany: 2006-07-20 07:06

""małe sporostowanie...moja droga...ty nawet nie jesteś moją kochanką""...ładnie to tak wymyślać przy naszych DarkPlanetowych kotach =]?



heh Wysłany: 2006-07-20 07:18

kto powiedzial ze nia jestem..male sprostowanie...ty poczules fizycznie na sobie moje pazurki, a jezyczek w mowie nie w czynie.....


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


Wysłany: 2006-07-20 08:46

Pazurki??.... :lol: ...jakas ty moja droga poetycka się zrobiłaś nagle =) Słowie..no cóż wątpie czy ktokolwiek je zobaczył w czynie...A co do kochanka to wybacz...źle przeczytałem



hehe Wysłany: 2006-07-20 13:12

a czy kot nie moze miec kochanka?? :) co do rudego..to akurat taka jestem wiec trafione w 10...Hexe zgodz sie na maly wyjatek z tej zeofilii...kurcze...przeciez szatan tez jest na pol kozlem na pol czlowiekiem...dasz szanse??
moge byc zmutowana kobieta-kot..choc to juz bylo w Batmanie... :roll:


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


heh Wysłany: 2006-07-20 13:40

i koty i x-meni maja te same problemy...przygarnijcie kropka....ktos jeszcze jest za moja mala prosba?? :o


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


Wysłany: 2006-07-20 13:57

Na mnie nie licz :twisted: ....moim zdaniem na razie jeden kot naczelny wystarczy :]



heh Wysłany: 2006-07-20 14:26

a czy ja chce byc jakim snaczelnym kotem??nie..ja chce spelnic swoje marzenie i byc kobieta- kotem... :cry: o cos tak glupiego prosze..?? :cry: ...przepraszam zatem...


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


heh Wysłany: 2006-07-20 17:10

czyli gdzie??bo ja nie w temacie imprez.... 8)


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


Wysłany: 2006-07-20 17:43

kobieta-kot........ hmmmm
pomysł ciekawy ale muszę to przedyskutować z bratem i siostra :twisted:

w sumie spełnianie marzeń zawsze jest fajne...


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


heh Wysłany: 2006-07-20 17:51

wiesz Hexe..jesli to miesza w waszym forum to moge sie nie wysuwac z takimi pomyslami, ale myslalam, ze nie zaszkodzi zapytac..."kto pyta nie bladzi"... ale moze twoj syn ma racje co do mnie...?? :cry:


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


Wysłany: 2006-07-20 18:19

pytaj pytaj... w koncu na probnym jestes :wink:
nie chodzi o mieszanie na forum bo to jest juz wystarczajaco pomieszane... ale ja juz nie podejmuje decyzji sama... teraz jest [b}trójca nieświęta[/b]


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-07-21 11:10

nieznajoma (Bicz)
nieznajoma
Posty: 40
cmentarz (Bydgoszcz?)

koty cóż za piękne zwierzątka szkoda że tylko że tak kochają drapać(moja kochana eto wróć z zaświatów)



hehe Wysłany: 2006-07-21 11:29

wiesz Hexe..ciekawia mnie te okresy probne...bo wiesz..czy sa jakies testy..twoj syn mnie straszyl... :twisted: ale mam nadzieje,ze bedzie ok...choc ze mna to all jest mozliwe... :twisted:


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


Wysłany: 2006-07-21 13:43

Będziesz musiała przejść podobne testy jak mąż, tylko że w złagodzonej fromie... =>



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło